مدیر مرکز بررسی جرایم سازمان یافته:
در این راستا ما بر اساس وظیفه ذاتی و قانونی خود جهت برقراری امنیت و حفظ شئونات اخلاقی جامعه در فضای مجازی، ضمن برخورد قانونی و تذکر مجدد به افرادی که فعالیت آنان در اینترنت حاصلی جز دروغ، قانون شکنی، توهین و فحاشی به افراد (با سلایق سیاسی مختلف) و جامعه نداشته است آنها را به رعایت اخلاق و انصاف در فضای مجازی دعوت می کنیم.
تاریخ انتشار: ۰۷ دی ۱۳۸۸ - ۱۲:۳۱
کد خبر: ۵۵۹
بسمه تعالی

 

یادم نمی رود روزهایی که پروژه گرداب را آغاز کردیم و در جلسات مختلف در حال تشریح فعالیت پایگاه های مخربی بودیم که نه تنها برای جامعه بلکه برای بشریت هم، انتهای تباهی و سقوط محسوب می گردید.

صرف نظر از تبعات داخلی فعالیت ضد انسانی این پایگاه های فارسی زبان که لطمه های زیادی به جامعه ایرانی و اسلامی وارد کردند. بخاطر دارم نوشته های نیما راشدان و سایر رسانه های خارجی همچون رویتر را که از ابتذال جامعه ایرانی خبر می داد!! ابتذالی که ظاهرا، جامعه غرب گریبانگیر آن نمی باشد!!

البته این نوع ادبیات رسانه ای غرب و روشنفکران اینچنینی اتفاق تازه ای نیست و در تمامی موضوعات و فراز و نشیب های انقلاب اسلامی ایران عزیزمان دیده می شود. اینگونه به نظر می آید که بعضی از جریانات غربی و افراد وابسته به آنها، از هر روزنه ای برای ایجاد جنگ رسانه ای استفاده می کنند و در تلاشي مذبوحانه تمام قواي خود را براي این نبرد به کار می گیرند. که همين امر مسئولیت هر ایرانی با غیرت را در هر کجای این کره خاکی بیش از پیش می کند.

آری، اینجاست که مشخص می شود نقش پذیری هر فرد در جامعه و مسئولیتی که به دوش دارد چقدر می تواند در سرنوشت و هویت بخشی ما به ایرانی و اسلامی بودنمان مهم باشد. فرآیند ناتوی فرهنگی، نمونه بارزی است که متاسفانه تعداد زیادی از کاربران جامعه مجازی کشور خواسته یا ناخواسته در آن گرفتار شدند و روح آنها با مرگ تدریجی از انسانیت دور گشت. مرگی که شاید به راحتی قابل درک نباشد و وقتی آشکار می شود که فرد در گرداب فساد و تباهی قرار می گیرد.

بررسی سایر زوایای این فرایند شوم و ارتباط تعدادی از عوامل آن با شبکه های خارجی از مسائلی است که می بایست به طور کامل در پروژه بشر دوستانه گرداب موشکافی گردد.

اما آنچه باعث شد مصمم شوم تا با شما کاربران محترم جامعه بزرگ مجازی کشور صحبت کنم نکاتی است که متاسفانه در حوادث قبل و بعد از انتخابات از آن به عنوان فتنه عمیق یاد می کنیم. امیدوارم که تاخیر مرا در ارائه این یادداشت ببخشید. ابتدا مروری می کنم بر آنچه در این فتنه اتفاق افتاد.
1: زیر سوال بردن انتخابات و تکرار دروغ بزرگ "تقلب در انتخابات" در سایت های داخلی و خارجی

2: پوشش غیر واقعی خبری اغتشاشات و دعوت به تجمعات غیرقانونی توسط شبکه‌هاي چون B.B.C فارسي، VOA، راديو آزادي،رادیو فردا و ...

3:توهین و فحاشی در سايت هاي سياسي و شبکه هاي اجتماعي اينترنتي که از بيرون کشور هدايت مي‌شود همچون سايت گويا نيوز, بي.بي.سي, روزآنلاين, يوتيوب, فيس بوک،تویتر و ...

5: دخالت آشکار بعضی از سیاستمداران و دولتمردان غربی در امور داخلی ایران و دامن زدن به ناآرامی های موجود

6: حمله هکری به سایت های اطلاع رسانی و خبرگزاری های رسمی کشور

7: بيانيه نويسي، نامه نگاري و قلم فرسايي و راه اندازي کمپين عليه انقلاب اسلامي به بهانه هاي مختلف

8: هدايت، آموزش و تشويق اغتشاشگران براي ايجاد ناامني و آشوب

9: هدايت، آموزش و تشويق اندک هواداران داخلي به هنجار شکنی و ایجاد ناامني در جامعه

10: هتک حرمت مسئولین و توده‌هاي مختلف مردم

11: آموزش و تشويق اغتشاشگران برای انجام عملیات تروریستی به منظور ایجاد ناامني در کشور

12: قلم فرسايي جمعي از افراد درسایت ها و وبلاگ‌هاي شخصي به منظور سودجویی و بهره برداری از جو به وجود آمده در کشور
آنچه ارائه شد تنها موارد کوچکی از اقداماتی است که استکبار جهانی و رسانه های خبری آن در خارج و داخل کشور در اغتشاشات اخیر از آن حمایت کردند و برای رسیدن به اهداف شوم خود به آن رنگ انسان دوستانه بخشیدند، واقعیت این است که غرب در مواجهه با ایران از یک استراتژی خطی و ساده پیروی نمی کند. استراتژی غرب بخصوص آمریکا و انگلیس را می توان به مدلی چند وجهی تشبیه کرد که در مواردی برخی از وجوه آن با یگدیگر متناقض هستند!!

در این مدل سیاست مداران و دولتمردان غربی برای رسیدن به اهدافشان حاضرند مردم خود را نیز قربانی کنند که نمونه آن را می توان در اقدام تروریستی انفجار برج های دوقلو که به کشته شدن تعداد زیادی از مردم بیگناه منجر شد مشاهده کرد.

کشته شدن هزاران کودک و انسان بیگناه در فلسطین، عراق و افغانستان نمونه های دیگری از تناقضات سیاستمداران و دولتمردان غرب است. که استکبار جهانی حتی اجازه پرداختن به این مسائل را به رسانه های غربی نمی دهد و این روند یکطرفه سالهاست که ادامه دارد.

در حالی شعار مبارزه با تروریسم و دفاع از حقوق بشر مکررا از زبان دولتمردان غربی به گوش می رسد، که یک انفجار در گوشه ای از جهان خاکی نمازگزارانی را که در حال عبادت هستند به خاک و خون می کشد و باعث شهادت دهها کودک، زن و مرد در زاهدان می گردد و متاسفانه پس از اين فاجعه نيز شبکه های خارجی انگلیسی و آمریکایی همچون بي بي سي و رنگارنگ امکانات خود را در اختيار ريگي قرار می دهند تا از جنايت خود دفاع كند. مزيد بر اين، اعتراف بسياري از عوامل اطلاعاتي و رسانه هاي غرب به حمايت قدرت هاي بزرگ غربي از گروهك های تروريستي جاي شك و شبهه اي در اين زمينه باقي نمی گذارد.

در حالی که کشورمان در تحریم مواد اولیه دارویی قرار دارد دولت آمریکا در راستای همان اقدامات به اصطلاح مردم دوستانه خود تویتر را به اغتشاشگران هدیه می نماید و 55 میلیون دلار برای مبارزه با آزادی در ایران اختصاص می دهد. در کنار تحریم هایی که نتایج آن جامعه ایرانی را تحت فشار قرار می دهد، هدایا و بودجه های مجلس سنا و پنتاگون که به مثابه عروسکهای زیبای انفجاری می ماند که باعث کشتار مردم بیگناه در کشورمان می گردد. اين همان رابطه گرگ و میش است که امام راحل فرمودند: رابطه گرگ و میش را ما نمی خواهیم.

طی یک ماهه اخیر، حمایت های غرب از جریان فتنه پس از انتخابات در حالی انجام شد که بر اساس تعاریفی که از جرم سیاسی در کشورهای پیشرفته وجود دارد افعالی همچون زیر سوال بردن انتخابات آن هم با ادعاهای کذب و سپس عدم تمکین در مقابل قانون مشروع و دعوت مردم به تجمعات غیر قانونی مصداق بارز جرم سیاسی تلقی می شود.

استفاده از تمامی توان رسانه ای و عملیاتی استکبار جهانی در بحران سازی و ایجاد ناامنی در کشور و هدایت اتفاقات اخیر که صدمات جبران ناپذیری به همراه داشته هیچ وقت از خاطره مردم مسلمان و انقلابی ایران پاک نخواهد شد.

در این راستا ما بر اساس وظیفه ذاتی و قانونی خود جهت برقراری امنیت و حفظ شئونات اخلاقی جامعه در فضای مجازی، ضمن برخورد قانونی و تذکر مجدد به افرادی که فعالیت آنان در اینترنت حاصلی جز دروغ، قانون شکنی، توهین و فحاشی به افراد (با سلایق سیاسی مختلف) و جامعه نداشته است آنها را به رعایت اخلاق و انصاف در فضای مجازی دعوت می کنیم.

همچنین بر خود واجب می دانم از تمامی افرادی که از سراسر جهان در جریانات اخیر این مرکز را یاری نمودند و با ارائه ی گزارش تخلفات در جهت ساماندهی و سالم سازی فضای مجازی کشور سهیم بودند تشکر و قدر دانی کنم.

 
و من الله التوفیق
صادقی


برای دیدن اطلاعات دستگیر شدگان و مستند دعوتهای پوشالی به بخش فتنه عمیق مراجعه فرمایید.
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۲
انتشار یافته: ۱۵
ناشناس
|
Germany
|
۲۱:۵۶ - ۱۳۸۸/۱۰/۰۷
سلام

ویدیویی پیدا کردم که در اون حضور آقازاده ...............در بین اغتشاش گران و طرفداری از ان ها رو نشون میده باز هم اگر خواستید به ایمیلم نامه بدید در اختیارتون بزارم
سبز فقط سبز علی
رهبر فقط سید علی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۲ - ۱۳۸۸/۱۰/۰۷
خدا شما رو حفظ کنه .

ما با ولایت زنده ایم
تا زنده ایم رزمنده ایم .
___________________________
خدا شما را نیز حفظ فرماید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۸ - ۱۳۸۸/۱۰/۰۸
با سلام خدمت همه شما دوستان درست شما درد نکنه به والله اینها مشتی ادم بی عقل و از راه دور شده اند
همین ها باعث شدن که منم پام به دادگاه باز بشه اگه ادم های بی عقل و خدا شناسی بودند که از همه هرج و مرج نمی کردند و به اموال مردم خسارت نمی زدند در ضمن منو هم اشتباهی به خاطر غلط های اینها و اختشاشات اینها گرفتار دادگاهی شده ام و هنوز میامو میرم همش به خاطر بی عقلی های اینها بوده.
ولی باز باز باز میگم میگم میگم رهبر رهبر رهبر فقط سید علــــــی
و یه حرفم به این منافق ها دارم بگم فکر نکنید که با همه کارهای که میکنید حق با شما باشه شماهایی که دارین دم از حق میزنید که حق با شماست پس چرا احترام امام حسین علیه السلام رو نگه نداشتید که عزیزترین شخص برای خداست؟
یه جواب به من بدید؟ اگه رهبر زمینه ساز آرامش و آسایش نباشیه برای ظهور مولا آقا امام زمان، چه کسی باید باشه؟ آیا امریکا؟ آیا اسرائیل؟ آیا انگلیس؟ شخص دیگه ای کسی سراغ داره؟ من که هر چی فکر میکنم کسی دیگه نیست
به والله ما همه چیز دیدیم شهید سر لخت ندیدیم همه چیز دیدیدم شهید بد زبون ندیدیم با گفتن زبون حال شهید شما شخصی شهید محسوب نمیشه
همه شماها (اختشاشگران) زندگی همه رو نابود کردین به خصوص شخص منو به کسی نمی سپارمتون جز خدای بزرگ خودش بهتر می دونه با شما چکار کنه
چوب خدا صدا ندارد اگر بزند دوا ندارد
التماس دعا از شما دوستان سایت دارم که هر چه زدوتر بی گناهی من ثابت بشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۶ - ۱۳۸۸/۱۰/۰۸
با سلام و خسته نباشيد
اميدوارم كه حداقل بتوانيد قسمت بسيار بسيار كوچكي از اين فتنه واقعا" عميق را به اطلاع مردم فهميم و آگاه كشور عزيزمان ايران اسلامي برسانيد.

با تشكر و احترام
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۰۳ - ۱۳۸۸/۱۰/۰۹
با سلام.
ممنون از مطالب بسیار عالیتون در این زمینه.
انشالله چهارشنبه 9 دی با حضور گسترده مردم مسلمان جمهوری اسلامی ایران و در زیر سایه ولایت مطلقه فقیه مشتی محکم بر دهان دشمنان این حکومت میزنیم و جبهه ی حق را از باطل جدا میکنیم.
همانطور که دوست عزیزی در نظر قسمت بالا گفتند ما هم میگوییم که:
ما با ولایت زنده ایم
تا زنده ایم رزمنده ایم .
...
مرگ بر ضد ولایت فقیه.
لبیک یا خامنه ای.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۵ - ۱۳۸۸/۱۰/۱۴
سلام یادمه بار اخری که به سایت شما اومدم به خاطر دستگیری سایت های زننده و مستجهن بود . این بار هم به خاطر بی حرمتی های عاشورا . خواستم از زحماتتون تشکر کنم .
و میخوام به اونهایی که با نظام جنگ دارم توصیه کنم به جای مخالفت بدون دلیل دست به دست هم بدیم و واسه بهتر شدنش تلاش کنیم تا دشمنان ناامید بشن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۳۳ - ۱۳۸۸/۱۰/۱۶
لعنت خدا بر منافق
سلام :

تصمیم گرفتم بدلیل این که اسلام همواره از منافقین ضربه خورده نه از کافرین ، همیشه ابتدای حرفم یک لعن به منافقین بدهم ...
این که می گن هر زمان و هر مکانی می تونه عاشورا و کربلا باشه ، بخدا قسم صحیح است ... چرا که راست گفت چمران بزرگ مرد : زمانی که شیپور جنگ به صدا در می آید مرد از نامرد مشخص می شود ...
خیلی ها پیش خودشون فکر کرده و می کنند که اگر تو کربلا بودند جزو سپاه کفر بودند یا سپاه امام حسین ؟
این پاسخ رو می تونند با اندکی تفکر نسبت به عملکردشون بیایند !
چرا که کسانی که پشتیبان ولی فقیه نبودند مانند کسانی هستند که در کربلا قدرت درک و انتخاب حق از باطل را نداشتند ... گاهی باطل در لباس حق ظاهر می شود
آنهایی که گوش به فرمان ولی خویش بوده و هستند می توانند براحتی با پیروی از ولی خویش حق را از باطل تشخیص بدهند !
می گن موسوی یار امام بود ! ( تاریخ می گه یار تحمیلی )
با علی در بدر بودن شرط نیست ای برادر نهروان در پیش روست
چقدر بگم که کربلا الانه سید علی تنها تو نهروانه
مرگ بر کسانی که بغض در گلوی سید و ولی ما می اندازند ...
چهره ولی از زمانه خسته است ای صاحب الزمان نمی خواهی بیایی ؟

به خدا خسته شدیم از مکر گرگان در لباس میش !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۹ - ۱۳۸۸/۱۰/۲۲
سلام وخسته نباشيد از اطلاع رساني دقيق شما ممنونيم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۳ - ۱۳۸۸/۱۰/۳۰
بنام خدا سلام
خسته نباشید باور کنید با هزینه شخصی ومشکلات مالی دارم با شما مدتی کار می کنم تو رو خدا بیامهای می رسه لطفا ایمیلی رو بهم بدین تا مطمن بشم بیامها میرسه
خدا خیرتون بده
______________
خدا قوت ، اجرت با صاحب اصلی این انقلاب
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۶ - ۱۳۸۸/۱۱/۰۴
اینجانب در طی رصد اینترنت صدها سایت متخلف را برای شما ارسال کرده ام . لطفا آماری از گزارشات رسیده ارائه کنید تا میزان واقعی تعداد نفرات ارتش سایبری جمهوری اسلامی برای دشمنان آشکار گردد.
______________________________
ما دستان یکایک شما عزیزان را که در این مبارزه و نبرد با پلیدیها در فضای سایبر ما را یاری می دهید می بوسیم و به داشتن مردمی چون شما افتخار می کنیم . و از خداوند بزرگ برای تک تک شما سلامتی و نشاط انقلابی و الهی خواستاریم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۹ - ۱۳۸۸/۱۱/۰۵
نمیخام زیاد روده درازی کنم اما این روزها تو بحثهای حق به جانب همه و این همه مظلوم نشون دادنها یه چیزهای هست که باید کمی به اون فکر کرد مثلا:اینکه چرا سپاه اینقدر دیر یادش افتاد که جنگ نرمی هم هست در حالی که اهل فن سایبر چند ساله که میدونند وضعیت اینترنت در ایران خیلی داغونه،و این استفاده کامل از این فضا توسط غرب در مسائل اخیر به خاطر یه برنامه چند ساله است که همه اهل سایبر میدونستند که اخبار رو در این مسائل ازکجا بگیرند یا اینکه اقدام بعدی تو سایتها چیه از قبل انتخابات داغ کردن اون توسط غرب باز هم معلوم بود بعدش خبراییه اما تو چند سال گذشته آقایون به فکر زدن موسسه و کسب دنیا بودن از حال نسا جوون بیخبر پس اینقدر مظلوم خودمون رو فرض نکنیم
گنه ماست اگر ...
_________________________
ممنون اما واقعیت این است که سپاه و نیروهای ارزشی سپاه که در فضای سایبر حضور داشتند از همان اول به این خطر آگاهی پیدا کرده و با احساس مسئولیت دینی و اعتقادی و انقلابی خود وارد این عرصه شدند و سالهاست در این فضا هم فعالیت ایجابی دارند و هم فعالیت سلبی و در امور سلبی نمونه کوچکی از فعالیتهای فرزندان این مردم در سپاه انهدام چندین شبکه اصلی و دستگیری مدیران اصلی سایتهای مستهجن بود که کار شناسایی و رصد و برنامه ریزی برای نابودی آنها مستمرا ادامه دارد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۳ - ۱۳۸۸/۱۱/۰۶
بچه های گرداب خدا قوت خسته نباشید.من توی گزارش تخلفتون سایت میزنم چرا فیلتر نمیشن؟مطمئن باشیم رسیدگی میکنید؟
_____________________
ممنون و بر شما نیز خدا قوت ، مواردی که ارسال نمودید حتما رسیدگی می شود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۵ - ۱۳۸۸/۱۱/۰۷
جالب که من در همه سایتها هم نظر موفقان می بینم هم مخالفان ولی گویا تو این سایت و در تمام کشور یه مخالف نبوده که نظر بده ! واقعا درود به کشورم که هیچ مخالفی در سایتهایش نیست و در خیبانهایش پر از مخالف!
______________________
شما واقعا به این حرفی که زدید ایمان دارید؟!! یعنی در سایتهای ضدنظام و ضدارزشی و ضدانقلاب در فضای سایبر نظرات مخالف خویش را که آنها را نقد کرده نمایش می دهند!! اما ما که کاملا تمام این سایتها را رصد می کنیم شاهد این مطلب نیستیم اما اینکه شما می گویید چرا ما نظرات مخالف را درج نمی کنیم علتش این است مخالفین این سایت چنان سخیف و بی ادبانه با فحاشی ابراز وجود می کنند که در شان هیچ انسانی نیست که الفاظ رکیک آنها را ببیند و ما نیز به احترام انسانهایی که دارای اخلاق و انسانیت هستند نظرات پست و بی پایه که تنها در شان خودشان هست را در اینجا تایید نمی کنیم.اما در خصوص اینکه با تمسخر اعلام کرده اید در خیابانها مخالفین پر هستند باید بگویم بهتر نیست عینک بدبینی خویش را از چشمانتان بردارید تا مردم حقیقت جو را که چون سروهایی بلند قامت در جای جای این سرزمین از انقلابشان حفاظت می کنند ببینید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۳۹ - ۱۳۸۸/۱۱/۱۰
سلام به برادران زحمت کش سایت گرداب که در جبهه جنگ نرم می جنگند
به نظرم به این نظر آخری حتما توجه کنید و تا جایی که امکان داره و منافاتی با ادب نداره پیامهای مخالفین رو هم نشون بدید و جوابشون رو هم درج کنید تا دیگه نتونن تهمت سانسور به شما بزرگواران بزنن
اجرتون با سیدالشهدا
_________________
ممنون حتما همینطور هست اما متاسفانه اکثریت مطلق نظرات مخالف با فحاشی و با الفاظ رکیک همراه می باشد که نشاندهنده عمق عصبانیت ضدانقلاب و خودفروختگان می باشد و ما بخاطر حرمت این مکان از درج آنها معذوریم.در ضمن شما خوب می دانید دشمنان این نظام و انقلاب نیازی به دلیل برای تهمت زدن ندارند ما هر کاری بکنیم بازهم مورد تهمت واقع می شویم اما مهم این است که ما به تکلیف خود عمل می کنیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۳ - ۱۳۸۸/۱۱/۱۰
با سلام
آرزوی سلامتی دارم برای شما دوستان و برادران عزیزم.
خدا شما رو حفظ کنه !
دوستان من از شهر امام خمینی - اون بزرگ مرد تاریخ هستم و همشهری ایشونم - خداوند شاد کنه روح حضرت امام رو و حفظ کنه جانشین ایشون ، حضرت آیت الله خامنه ای رو - واقعاً من که همشهری امام رحمت الله هستم سخته برام که ببینم که این بزرگ مرد فرزانه بشن بازیچه ی یه مشت جوجه - بنده از همین جا اعلام میکنم که آماده ام برای حمایت و حفظ انقلاب ، آرمان های امام و حفظ ولایت و ولی فقیه ، جون بدم و سینه سپر کنم در مقابل دشمنان اسلام و مستکبرین.
خداوند شما عزیزان رو حفظ کنه - ازتون خواهش میکنم که جلوی فعالیت ها رو در فضای سایبر بگیرین - خواهش میکنم اجازه ندین که یکسری وطن فروش از خدا بی خبر به امام و آرمانهاشون توهین کنن - اجازه ندین که به دولت ایران - رهبر انقلاب و به ایرانمون توهین کنن.
همیشه حق پیروز است - به امید پیروزی حق در مقابل باطل.
آرزوی سربلندی دارم برای شما و تمام مسئولین انقلاب
در پناه حق
نظر شما :
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد