Gerdab.IR | گرداب

حضور سرزده رهبر انقلاب در منزل شهیدان جنیدی + دستخط

تاریخ انتشار : ۰۳ خرداد ۱۳۹۰

رهبر معظم انقلاب عصر روز یکشنبه به‌صورت سرزده در منزل شهیدان جنیدی در پیشوای ورامین حضور یافته و درگذشت نوه این خانواده را به مادر شهیدان جنیدی و بازماندگان تسلیت گفتند.

گرداب- مادر شهیدان جنیدی گفت: «حضور رهبر عزیز و سخنان آرامش بخش ایشان در تسلای خاطر بازماندگان تاثیر بسیار زیادی داشت و شور و حال معنوی عجیبی در خانواده و بستگان حاکم شد.»

خانواده جنیدی ۴ شهید در راه انقلاب تقدیم کرده است. شهیدان محمد، نصر الله و رضا جنیدی در دفاع مقدس و شهید حاج عبدالحمید جنیدی نیز بر اثر شیمیایی در سال‌های پس از جنگ به شهادت رسیدند.

اخیرا نصرالله فرزند ۲۷ ساله شهید حاج عبدالله جنیدی در اثر برق گرفتگی دار فانی را وداع گفت که رهبر معظم انقلاب برای تسلیت، از تهران به پیشوای ورامین عزیمت کرده و در منزل شهیدان جنیدی حضور یافتند.

حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای در این دیدار مرقومه‌ای را به رسم یادبود برای این خانواده مجاهدپرور نوشتند.

ولی امر مسلمین جهان در این مرقومه که حاشیه یکی از تصاویر مرحوم نصرالله جنیدی را مزین نموده نوشتند:

بسم الله الرحمن الرحیم
خداوند متعال رحمت و فضل خود را بر خانواده ایثارگر و پرگذشت و با اخلاص جنیدی روزافزون فرماید. درجات مرحوم حجه الاسلام جنیدی و فرزندان شهیدش و جوان عزیز تازه گذشته را متعالی سازد و به بانوی محترم جنیدی و دیگر بازماندگان، صبر و سکینه عنایت کند.

سیدعلی خامنه ای
۱۳۹۰/۳/۱رهبر معظم انقلاب در سالهای گذشته نیز در منزل این شهیدان حضور یافته بودند.مرحوم نصرالله جنیدی – سال ۱۳۷۶ – در جلسه حضور سرزده آقا به بیت شهیدان جنیدی

مشرق