Gerdab.IR | گرداب

به همت نیروهای امنیتی سپاه پاسداران؛

تیم تروریستی کومله در کردستان متلاشی شد

تاریخ انتشار : ۱۷ خرداد ۱۳۹۰

تیم های عملیاتی سپاه پاسداران با عملیات تعقیب و گریز مسلحانه که نزدیک دو روز به طول انجامید تروریست ها را در کمین خود گرفتار کردند.

در پی ورود یک تیم پنج نفره از پیش‌مرگان کرد گروهک تروریستی کومله به ایران با هدف ایجاد خرابکاری نیروهای عملیاتی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در یک عملیات پیچیده اطلاعاتی و با شناسایی مخفیگاه تروریست ها و در یک تعقیب و گریز گسترده موفق به دستگیری آنان شدند.

به گزارش گرداب به نقل از بولتن نیوز، 5 نفر از پیش‌مرگان باند "عمر ایلخانی زاده" که روز پنج شنبه گذشته به دستور "عبدالله مهتدی"، سرکرده گروهک تروریستی کومله وارد خاک کشورمان شده بودند برنامه های گسترده ای برای ایجاد رعب و وحشت در استان کردستان داشتند.

این اعزام در حالی بود که اتحادیه میهنی کردستان که از احزاب نزدیک به جلال طالبانی رئیس جمهور عراق به شمار می آید در بیانیه ای با اعتراض به سرکرده گروهک کومله خواستار بازگشت سریع آنان شدند و به همین جهت مهتدی هرگونه وابستگی این افراد را به گروهک کومله به طور کل رد کرد اما با افشاگری بولتن نیوز در روز جمعه و انتشار ماهیت و اسامی این پنج نفر نیروهای امنیتی با رصد کامل این تیم تروریستی اقدامات مناسب را برای دستگیری آنان انجام دادند.

طی چند روز گذشته این گروهک تروریستی با حمله به مردم بی گناه روستای هندیمن شهرستان کامیاران در استان کردستان یکی از کشاورزان بی گناه این روستا را جلوی چشم خانواده اش با گلوله به شهادت رساندند. شیرزاد میدانی که هدف ترور این جنایتکاران قرار گرفت تنها به دلیل پرداخت نکردن وجه درخواستی این تروریست ها و مقاومت در برابر آنان به ضرب گلوله به شهادت رسید.

به دنبال شهادت این غیر نظامی بی گناه تیم های عملیاتی سپاه پاسداران با عملیات تعقیب و گریز مسلحانه که نزدیک به دو روز به طول انجامید سر انجام در منطقه ای به نام تيرباغ انديمن این تروریست ها را در کمین خود گرفتار کرده و در ساعت 1:30 صبح با حمله به این تیم تروریستی موفق به دستگیری دو نفر از این افراد و به هلاکت رسیدن یک نفر به نام کیوان ظفری می شوند. دو نفر دیگر نیز موفق به فرار می شوند که هم اکنون تحت تعقیب ماموران امنیتی هستند. در این درگیری مسلحانه همچنین هیچ گونه آسیبی به نیروهای نظامی کشورمان وارد نشد.

با متلاشی شدن این تیم تروریستی که با هوشیاری نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی ایران به سرانجام رسید، بار دیگر نقشه های دشمنان نظام و افراد ضد انقلاب نقش بر آب شد و گروهک تروریستی کومله که مترصد ضربه به کشومان است، بار دیگر در رسیدن به اهداف شوم خود شکست خورد.

گفتنی است نیروهای امنیتی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بسیجیان کردستان با آماده باش کامل امنیت را در شهرها و روستاهای کردستان برقرار کرده و از هرگونه سوءاستفاده افراد ضد انقلاب جلوگیری می کنند.