Gerdab.IR | گرداب

تروریست هایی که با یک بوسه "علی دوست" می شوند + عکس

تاریخ انتشار : ۲۸ خرداد ۱۳۹۰

گروهک تروریستی منافقین اقدامات جدیدی را برای تطهیر چهره اش آغاز کرده است.

به گزارش گرداب به نقل از خبر آنلاین، تلویزیون گروهک تروریستی منافقین در شب 13 رجب تصاویر حضور مسعود و مریم رجوی، سرکردگان گروهک تروریستی منافقین در حرم مطهر حضرت علیعلیه السلام را پخش کرد. تاریخ ضبط این تصاویر "فروردین 1369" اعلام شد.

این گروهک در دهۀ 1360 در داخل کشور ترورهای متعددی را سازماندهی کرد و تعداد زیادی از شهروندان و غیرنظامیان را به شهادت رساند و با آغاز جنگ تحمیلی عراق علیه ایران نیز خائنانه در صف دشمن بعثی قرار گرفت.
 
کار این گروهک خود فروخته به جایی رسید که به صدام در سرکوب شیعیان و اکراد عراق در انتفاضه این کشور نیز کمک کرد.

گفتنی است این گروهک در حال حاضر به شدت با اقداماتی تلاش می‌کند چهرۀ تروریستی خود را تصحیح کند و یاد و خاطرۀ اقدامات ضدّ انسانی‌اش را از اذهان جهانیان بزداید؛ اقداماتی که باعث شده است که این گروهک در لیست گروههای تروریستی اتحادیه ارورپا و آمریکا قرار بگیرد.

قرار است این گروهک تروریستی روز 28 خرداد هواداران و اعضای فریب‌ خوردۀ خود را در یک گردهمایی در فرانسه مجتمع سازد. پیش‌تر این گروهک ادوات نظامی خود را نیز در قالب رژه به نمایش می‌گذاشت، اما اکنون برای اثبات غیر تروریستی بودنش از چنین اقداماتی خودداری می‌کند.

گروهک تروریستی منافقین با پرداخت مبالغ هنگفتی مقامات ارشد اروپایی و آمریکایی را به چنین همایش‌هایی می‌کشاند تا قدری چهرۀ نظامی و مخوف خود را تلطیف کرده و خود را از لیست سیاه گروه‌های تروریستی خارج سازد.