Gerdab.IR | گرداب

مدیر مرکز بررسی جرایم سازمان یافته سایبری

دعوت مرکز بررسی جرایم سایبری از مردم برای ثبت حماسه 22 بهمن

تاریخ انتشار : ۲۲ اسفند ۱۳۸۸

عمده مشکل از دید این رسانه ها این است که توده مردم ایران خصوصاً تهرانی ها صف خود را را از فتنه گران جدا کرده اند و تنها چیزی که باقی مانده معدودی ضد انقلاب است که نه تنها نمی تواند هیچ تاثیر قابل توجهی بر حضور میلیونی مردم بگذارد بلکه به آشکار شدن تعداد بسیار قلیل آشوبگران و بوجود آمدن توجیه کافی برای برخورد با سران فتنه منجر خواهد شد.

باسمه تعالی

انقلاب اسلامی ایران از چنان اهمیتی در تاریخ انقلاب های جهان برخوردار است که از هنگام وقوع و پس از آن نظر بسیاری از صاحبنظران و اندیشمندان عرصه انقلاب ها را به خود معطوف ساخته است. کارشناسان و خبرگان این حوزه در موضوع ریشه های انقلاب اسلامی ایران با محور قرار دادن موضوعاتی مانند مسائل اقتصادی، امور اجتماعی، مسائل سیاسی، توسعه و ... موارد متعددی را ذکر کرده اند که در قالب مقالات و کتب متعدد در دسترس است. اما به نظر می رسد با وجود کاوش ها و تلاش های بسیاری که در این باره انجام گرفته همچنان جای برخی موضوعات اصلی در بین موارد ارائه شده خالی است. از این رو سوال "چرا انقلاب اسلامی بر خلاف سایر انقلاب ها پایدار و جاودانه مانده است؟" هنوز سوالی تازه، زنده و نیازمند پاسخی قانع کننده است.

فریاد اعتراضی حضرت امام (ره) نسبت به عملکرد دولتمردان رژیم پهلوی به ویژه شخص شاه، موجب شد تا مردم داشته ها و میراث تاریخی خود را بازخوانی کنند، اما نه به منظور شمارش و سنجش آنها، بلکه برای ورود به معرکه قیام، در سایه نیرویی که این داشته ها و میراث تاریخی تولید می کردند.

به واقع انقلاب اسلامی، انقلابی برای خدا و برای اجرای احکام الهی و استقرار عدالت بود که با مجاهدت و ایستادگی به پیروزی رسیده و ادامه یافت و دلها را تسخیر کرد. بنابراین انقلاب اسلامی در تاریخ ماندگار شد و ثبات و اقتدار معنوی پیدا کرد.

امروزه هیچ نظامی را نمی توان یافت که همچون انقلاب اسلامی، با وجود حجم سنگین تبلیغات دروغ و مخرب و فشارهای سیاسی، اقتصادی و تحریم ها اینگونه محکم بایستد و از پشتوانه عظیم مردمی نیز برخوردار باشد. شاهد این مدعا را می توان در حضور میلیونی مردم در روز 9 دی مشاهده کرد. راهپیمایی و حادثه روز 9 دی به قدری عظمت داشت که دشمنان نتوانستند عظمت آن را پنهان کنند و مجبور به تایید آن شدند. به حول و قوه الهی مردم ایران در روز 22 بهمن 88 برای اعلام عمق پایبندی خود به ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی و تجدید بیعت با رهبر معظم انقلاب و آرمان ولایت فقیه، به شکلی باشکوه و بی سابقه به میدان خواهند آمد و همچون گذشته جهانیان را مبهوت خواهند کرد.

امروز رسانه ها و تحلیلگران غربی که در مدت 8 ماه گذشته به عنوان حامی اصلی و تغذیه کننده عمده جریان فتنه عمل می کردند، به شدت نسبت به پدیده ای که روز 22بهمن از جانب ملت ایران با آن مواجه خواهند شد ابراز ترس می کنند. این رسانه ها طی روزهای گذشته همه توان خود را صرف تحریک اغتشاشگران برای اخلال در حضور حماسی مردم در روز 22بهمن کرده اند.

عمده مشکل از دید این رسانه ها این است که توده مردم ایران خصوصاً تهرانی ها صف خود را را از فتنه گران جدا کرده اند و تنها چیزی که باقی مانده معدودی ضد انقلاب است که نه تنها نمی تواند هیچ تاثیر قابل توجهی بر حضور میلیونی مردم بگذارد بلکه به آشکار شدن تعداد بسیار قلیل آشوبگران و بوجود آمدن توجیه کافی برای برخورد با سران فتنه منجر خواهد شد.

تنها امید محافل فتنه گر و حامیان بیرونی آنها حضور در ساعات اولیه صبح – قبل از اجتماع عظیم مردم – یا تجمع در مسیرهای فرعی است که آن هم با هوشمندی مردم انقلابی کاملاً ناکام خواهد ماند.

مرکز بررسی جرایم سازمان یافته سایبری از تمامی ملت غیور و ولایت مدار ایران برای ثبت این واقعه ی تاریخی و بزرگ دعوت به عمل می آورد که با تهیه ی عکس و فیلم و ارسال آن به سامانه های این مرکز، ما را در ثبت این واقعه ی تاریخی یاری کنند.