Gerdab.IR | گرداب

مادر ندا آقاسلطان از سفر نامزد دخترش به اسرائیل، اعلام برائت کرد!

تاریخ انتشار : ۰۷ فروردين ۱۳۸۹

مادرندا آقا سلطان، از سفر کاسپین ماکان، نامزد ندا آقا سلطان به اسرائیل انتقاد کرد و گفت که ماکان نماینده نداو خانواده آقا سلطان نیست.

به گزارش گرداب به نقل از جهان، "هاجر رستمی مطلق"، مادر ندا گفت که نامزد ندا بودن این حق را برای کاسپین ماکان ایجاد نمی‌کند که به اسرائیل سفر و با شیمون پرز دیدار کند و با سوء استفاده از نام ندا، خود را نماینده مردم ایران بخواند.

در روزهای اخیر خبرهایی همراه با تصاویر دیدار کاسپین ماکان با شیمون پرز، رئیس رژیم صهیونیستی منتشر شد.

مادر ندا آقا سلطان با تایید آشنایی و نامزدی دخترش با کاسپین ماکان گفت: «ندا و کاسپین 20 فروردین ماه آشنا شدند و این آشنایی بعد از 2 ماه به مرحله نامزدی رسیده بود. یعنی بحث خواستگاری مطرح شده بود و قرار بود رسما با هم ازدواج کنند و اگر ندا کشته نشده بود او و کاسپین با هم ازدواج می‌کردند، اما حتی این نزدیکی و نامزدی نیز چنین حقی را به کاسپین نمی‌دهد که از نام ندا سوء استفاده کند.»

خانم رستمی مطلق با ابراز تاسف از سفر کاسپین ماکان به سرزمین‌های اشغالی گفت: «نباید چنین کاری می‌کرد و قبل از شما من با خود کاسپین تلفنی صحبت کردم و به خود او هم گفتم که با این کار خودت را خراب کردی، ندا را خراب نکن و از نام ندا سوء استفاده نکن. اسرائیل جایگاهی بین مردم ایران ندارد و تو با این کار خودت را منفور و وجهه‌ات را خراب کردی.»

"هدی آقا سلطان"، خواهر ندا نیز تاکید کرد که کارها و سخنان کاسپین ماکان باید به حساب شخصی خود او گذاشته شود و کارهای او هیچ ارتباطی به ندا و خانواده آقا سلطان ندارد.