به دنبال حمایت های مقامات آمریکایی از همجنس بازان در آمریکا مدارس ایالت کالیفرنیا نیز در اقدامی آموزش همجنس بازی را در دروس خود قرار داد.
تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۴:۱۵
کد خبر: ۶۶۲۲
به گزارش گرداب، با افزایش حمایت های مقامات آمریکایی از همجنس بازی در آمریکا و همچنین سخنرانی انتخاباتی اخیر اوباما در میان هم جنس بازان آمریکایی و اعلام حمایت وی از آنان و اعلام حقوق قانونی برای هم جنس بازان، مدارس ایالت کالیفرنیا آمریکا نیز در اقدامی آموزش همجنس بازی را در دروس خود قرار داد.

بنابراین گزارش، اضافه شدن آموزش همجنس بازی در کتب درسی دانش آموزان به پیشنهاد یک دانشگاه صهیونیستی در کالیفرنیا صورت گرفته، تدوین و تهیه این کتاب نیز از سوی همین دانشگاه انجام شده است.

آموزش همجنس گرایی‌ که در کتاب درسی گنجانده شده، برای کلیه دانش آموزان مدارس کالیفرنیا اجباری است.

همچنین چند ماه پيش كنگره آمريكا قانوني را تصويب كرد كه به موجب آن استخدام همجنس‌بازان در ارتش آمريكا آزاد شد و قانون "نپرس، نگو" لغو شد.

روند ویرانی  نظام خانواده در غرب روز به روز گسترش می یابد و نشانه های این ضعف را می توان در نظام تربیتی و آموزشی غرب تا حدود زیادی مشاهده کرد.

غرب پس از نابودی بنیان خانواده بر مبنای شریعت، اینک به دنبال نابودی خانواده های غیر دینی است و اصولا تمدن غرب از نهاد خانواده ترس دارد و با سوق دادن افراد به سوی همجنس بازی و زندگی مشترک آنان با همجنس خودشان به دنبال نابودی انسانیت است.

منبع: بولتن


برچسب اخبار:
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۵
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۲
مهدی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۱۰ - ۱۳۹۰/۰۵/۰۵
چقدر پست شدن مدعیان حقوق بشر"
انسانیت و معنویت اگر نباشه پوچ گرایی و مادی گرایی زیاد میشه/ و این یعنی نابودی به دست خود و به وسیله مادیگرایی افراطی
خیلی حواسمون باشه نباید سمت مادیگرایی بریم. مادیگرایی در همه زندگی ما ریشه زده واسه همین ازدواج و انسانیت کم شده/ واسه همین اکثر افراد احساس پوچی دارند یا عصبی هستند.
الهم عجل لولیک الفرج *
زهرا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۵۸ - ۱۳۹۱/۰۱/۰۷
وقتی انسان ها بخواهند کارهای حیوانی و غیر اخلاقی انجام بدهند نتیجه اش میشود همین کارها که از حیوان ها هم جلو بزنند و..
نظر شما :
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد