Gerdab.IR | گرداب

بالاترین به نامزد ندا آقاسلطان:

لعنت بر دهانی که بی موقع باز شود

تاریخ انتشار : ۰۷ فروردين ۱۳۸۹

پس از اینکه نامزد "ندا آقا سلطان" در دیدار با نخست وزیر اسرائیل خود را به عنوان نماینده جنبش سبز معرفی کرد، سایت صهیونیستی "بالاترین" خطاب به وی نوشت: «آقای کاسپین ماکان، شنیدی میگن لعنت بر دهانی که بی موقع باز شود!».

پس از اینکه نامزد "ندا آقا سلطان" در دیدار با نخست وزیر اسرائیل خود را به عنوان نماینده جنبش سبز معرفی کرد، سایت صهیونیستی "بالاترین" خطاب به وی نوشت: «آقای کاسپین ماکان، شنیدی میگن لعنت بر دهانی که بی موقع باز شود!».

به گزارش گرداب به نقل از خبرنامه دانشجویان ایران، سايت بالاترين وابسته به "منوشه امير"، صهيونيست ايراني الاصل و مدير شبكه فارسي زبان راديو اسرائيل که نقش هماهنگ كننده سايت هاي وابسته به جريان فتنه در انتشار اخبار را برعهده داشته است، سفر "علیرضا ماکان" نامزد ندا آقاسلطان به اسرائیل را هزینه بزرگی برای جنبش سبز خواند تا جایی که در مطلبی با عنوان "پیشنهاد مهم" از خواننده های خود خواست:

"پیشنهاد مهم: به خانواده ندا بگیم تا به نوعی از کاسپین ماکان و فعالیت هاش اعلام برائت کنند و بگن که این فرد هیچ ربطی به ندا و خانوادش نداره"

همچنین سایت بالاترین در انتقادی شدید به کاسپین[علیرضا] ماکان که در مصاحبه با شبکه تلویزیونی اسرائیل گفته است: «آمدن به اسرائیل در رویای من بود!»، نوشت:

"یک نفر جلوی کاسپین ماکان را بگیرد

...من خودم را جای مردمی می‌گذارم که این تصویر و گزارش را در تلویزیون می‌بینند؛ این تصویر برای منِ مخاطب چه پیامی دارد؟ چرا کسی که خود را نامزد ندا آقاسلطان معرفی می‌کند، باید با رئیس جمهوری اسرائیل ملاقات کند؟ در دیدار این آقا با پرز، چه حرف‌های رد و بدل شده است؟ اسرائیلی که بزرگترین دشمن نظام مقدس به‌شمار می‌رود، از دیدار با کاسپین ماکان چه سودی می‌برد؟

جواب این سئولات را چه کسی می‌‌خواهد بدهد؟"
پس از آنکه مادر ندا آقاسلطان در مصاحبه با BBC اظهار داشت: «اگر ندا شهید نمی‌شد با ماکان ازدواج کرده بود» مسیح علی نژاد و نیک آهنگ کوثر که از روزنامه نگاران فراری خارج نشین سبز هستند به تناقض گویی افتاده و بی پرده عصبانیت و نگرانی خود را از نامزد ندا آقاسلطان ابراز کردند.

سایت صهیونیستی خودنویس وابسته به نیک آهنگ کوثر در این خصوص خطاب به مسیح علی نژاد کارمند رادیو فردا (ارگان رسمي سازمان سيا) و راديو زمانه (ارگان رسانه اي سرويس امنيت هلند) نوشت:

"مسیح‌جان! حالا اون ایمیل خواهر ندا رو بفرست برای خودش!
البته ما امروز همین چند ساعت پیش گفتیم که نازنین مادر ندا هیچ نیازی به وکیل و وصی ندارد به همین مناسبت حالا که ایشان با BBC مصاحبه و تاکید کرده که اگر ندا شهید نمی‌شد با ماکان ازدواج کرده بود و نیز خواهر ندا نیز در همان مصاحبه گفته «من می توانم متن ایمیلم را برای شما بفرستم تا ببینید که ادعای این سایت ها صحت ندارد» لذا اینجا رو داشته باش:

...وقتی احساس وظیفه آدم قلمبه می‌شود احتمال همه چیز می‌دهد جز اینکه بزند همان شب همان کسی که به آدم ایمیل داده برود با BBC مصاحبه بکند بگوید چرا خالی می‌بندی خواهر جان؟!"

این سایت در ادامه سایت جرس وابسته به عطااله مهاجرانی را نیز بی نصیب نگذاشته و می نویسد:

"جرس هم چون اول باید یک مطلب را حتماً ندید منتشر بکند بعد بگردد ببیند راست بوده یا دروغ لذا ما باید کیو ببینیم که جرس خبر دست اول منتشر نکند که دنیا کمتر تکان بخورد؟

جرس عین ذغال خوب و دوست ناباب می‌ماند. مسیح خیلی بچه‌ی خوبی بود‌ها. از وقتی با این جرس ورپریده پرید بگی نگی خجسته میزنه‌!"

گفتنی است کاسپین با پرواز شماره 386 العال (شرکت هواپیمائی ملی اسرائیل) از رم وارد فرودگاه بین المللی بن گوریون در اسرائیل شد و در دیدار با شیمون پرز نخست وزیر اسرائیل گفت:

"من نسبت به صحبت‌های شما حسن ظن دارم و احترام به آزادی و حقوق شهروندی را در اسرائیل به خوبی می‌بینم و این نوع برخورد شما با مردم و احترام به آنها، اساسا با احترام به مردم در ایران متفاوت است زیرا در ایران اصلا چنین برخوردی وجود ندارد "!

شیمون پرز همچنین اظهار داشت:

"من با شما اظهار همدردی می‌کنم و به شما می‌گویم که شما می‌توانید به راحتی در اسرائیل دوستان بسیاری پیدا کنید"