با وجود اینکه موضوع جنبش وال‌استریت به یک سوژه جهانی در فضای رسانه‌ای تبدیل شده است اما با وارد کردن کلمه وال استریت در گوگل به ندرت عکس‌های مربوط به این حوادث دیده می‌شود.
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۰ - ۱۲:۴۵
کد خبر: ۷۸۶۴
به گزارش گرداب به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سقوط وال استریت، با گذشت یک ماه از قیام وال استریت در آمریکا سایت گوگل مدیریت تصاویر مربوط به این قیام را به دست گرفته و از انتشار تصاویر تظاهرات هزاران معترض آمریکایی در شهرهای مختلف این کشور در صفحات ابتدایی خود خودداری می‌کند.

با وجود اینکه موضوع جنبش وال استریت به یک سوژه جهانی در فضای رسانه‌ای تبدیل شده است با وارد کردن کلمه والاستریت در سایت گوگل عکس‌هایی از منطقه وال استریت و فرش قرمزی که به مناسبت فیلم وال استریت برگزار شد به نمایش درمی‌آید.

اخیرا دو سایت مشهور فیس‌بوک و توئیتر نیز اخبار و سایت‌های مرتبط با قیام وال استریت را از صفحات خود حذف کرده اند و این در حالی است که در جریان فتنه 88 این دو سایت برای بزرگنمایی حوادث داخل ایران از تمام ظرفیت خود استفاده می‌کردند.

دو سایت نام‌برده در حوادث انگلستان از انتقال پیام معتزضین و شرکت‌کنندگان در تظاهرات ضد تبعیض‌نژادی خودداری می‌کردند این در حالی است که مسئولان غربی بارها و به کرار از آزادی بیان و انتقال شفاف اطلاعات حمایت کرده اند.

آخرین اخبار مربوط به جنبش وال استریت را در پایگاه اطلاع رسانی سقوط وال استریت به نشانی www.wsfall.com  بخوانید.


نظر شما :
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد