قدرت گیری اسلامگرایان در تونس رژیم صهیونیستی را به شدن نگران کرده زیرا آنها می دانند که به وجود آمدن ائتلاف اسلامی در منطقه موجودیت اسراییل را به خطر خواهد انداخت.
تاریخ انتشار: ۰۴ آبان ۱۳۹۰ - ۱۱:۳۰
کد خبر: ۷۹۶۰
به گزارش گرداب به نقل از شبستان، نتایج یک نظرسنجی که رادیو ارتش رژیم صهیونیستی آن را انجام داده، حاکی از آن است که صهیونیست‌ها به شدت نگران روی کار آمدن اسلام‌گرایان در تونس هستند .

صهیونیست‌ها مدعی هستند که در صورت قدرت‌گیری اسلام‌گرایان جریان افراطی در لیبی ایجاد می‌شود و موجودیت آن‌ها را به خطر خواهد انداخت، اما آنچه در حقیقت با روی کار آمدن اسلام گرایان این رژیم را تهدید می‌کند، ظهور افراط گرایی نیست بلکه به وجود آمدن اتحاد اسلامی در منطقه است که رژیم صهیونیستی به خوبی می‌داند با ایجاد این ائتلاف مقابله با جنایت‌های این رژیم گسترش پیدا کرده و به همین دلیل موجودیت آن به خطر خواهد افتاد.

بر اساس این گزارش، بیشتر صهیونیست‌ها از افزایش قدرت لیبی در دوره بعد از قذافی نگران هستند و معتقدند که جریان اسلام‌گرا در دولت آینده این کشور جایگاه مهمی خواهد داشت.

بنابر گزارش پایگاه مقاومت، شرکت کنندگان در این نظرسنجی اعتقاد دارند که لیبی با روی کار آمدن اسلام‌گرایان این پتانسیل را دارد که به قدرت پیشرو در منطقه تبدیل شود.برچسب اخبار:
نظر شما :
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد