شرکت‌هاي "گوگل"، "مايکروسافت" و "اوراکل"، طي توافقي به خدمت رژیم صهیونیستی در آمده‌اند تا به زعم خود، پدافند هوايي ايران را مختل کنند.
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۰ - ۱۵:۰۰
کد خبر: ۸۱۴۳
به گزارش گرداب، واشنگتن و تل‌‌آويو اعلام کردند، در برابر ايران دست بسته نخواهند بود و نخواهند گذاشت تا ايران به توانمندي‌هاي هسته‌اي دست يابد و اگر بحران اقتصادي آمريکا را درگير خود نساخته بود و آمريکا از اين بيم نداشت که درگير جنگي جديد در خاورميانه شود، حمله نظامي به ايران، امري حتمي بود!

به نوشته ماهنامه "فارن پالسي"، به همين منظور آمريکا و اسرائيل تلاش‌هاي مشترک خود را براي مقابله با ايران در قالب جنگ الکترونيک تشديد کرده اند تا شايد بدين وسيله، با برنامه هسته‌اي ايران مقابله کنند.

به نوشته اين نشريه، به همين منظور گفته شده که آنها در حال طراحي ويروس پيشرفته‌اي براي از کارانداختن دستگاه‌هاي مرکزي سانتريفيوژ ايران هستند و اين همان ويروسي است که در سال 2009 و 2010 سانتر فيوژهاي مرکزي ايران را براي مدتي از کار انداخت.
 
بر اساس گزارش مرکز تحقيقات فارن پالسي آمريکا، سرويس اطلاعات و جاسوسي اسرائيل (موساد)، "سرگي برين" و استيو بالمر" و "لاري اليسون" سه مسئول بلندپايه شرکت‌هاي "گوگل" و "مايکروسافت" و "اوراکل" را براي کار روي نسخه جديد اين ويروس به خدمت فراخوانده تا تمام شبکه‌هاي الکترونيک ايران را مختل کنند.

اين گزارش ادعا مي‌کند: در صورت از کار افتادن سامانه‌هاي الکترونيک ايران که نظام‌هاي دفاع موشکي و هشدار زودهنگام آن را نيز دربرخواهد گرفت، امکان انجام پرواز جنگنده‌هاي آمريکايي و اسرائيلي برفراز آسمان ايران تسهيل خواهد شد و در آن صورت، واشنگتن و تل‌آويو خواهند توانست به گزينه حمله نظامي به ايران هم بيانديشند.

منبع: مشرق


نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۵
آفتاب
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۵۵ - ۱۳۹۰/۰۸/۱۸
1- هیچ غلطی نمیتونند بکنند به صدها دلیل که براحتی میشه گفت اینقدر کشکی نیست...

2- به این راحتی یعنی میشه خرابکاری در یک کشور رو اعلام کرد و جوای نشنید؟؟

3- بازم میگم غلط کردند...
azad
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۲۸ - ۱۳۹۰/۰۸/۱۹
مركز آموزش و تحقيقات اكيدسو اعلام كرد صاحبان گوگل و مايكروسافت در آينده نه چندان دور تاوان خيانت خود را به دست توانمند دانشمندان ايراني خواهند ديد
پیمان
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۴۳ - ۱۳۹۰/۰۸/۲۲
خیال خامی بیش نیست.
جنگ جنگ تا پیروزی
مرتضی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۵۹ - ۱۳۹۰/۰۸/۲۵
شتر در خواب بیند پنبه دانه
به امید خدا باز هم ناکام خواهند ماند
احسان
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۱۹ - ۱۳۹۰/۰۸/۲۵
کارشون بی فایدن نمیتونن با ارتش سایبری ایرن در بیفتن اگر هم بتونن مثل دفعه قبل وزارت اطلاعات کارشونو می سازه
نظر شما :
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد