سرويس اطلاعات و جاسوسي رژیم صهیونیستی در صدد تشکيل گروهي به نام "گروه زنان ايراني" در اين سازمان با هدف رصد و پيگيري امور داخلي ايران است.
تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۳۹۰ - ۱۱:۰۰
کد خبر: ۸۸۷۸
به گزارش گرداب، سرويس اطلاعات و جاسوسي رژيم صهيونيستي براي مقابله با جمهوري اسلامي ايران درصدد تشکيل گروهي به نام "گروه زنان ايراني" در اين سازمان افتاده و به همين منظور به دنبال جذب زناني است که به زبان فارسي مسلط باشند.
 
به نوشته روزنامه صهيونيستي "معاريف" در حالي‌‌که اسرائيل در عرصه بين المللي از يک سو تلاش مي‌کند با تحت فشار گذاشتن برخي کشورها آن‌ها را به تشديد فشارها و مجازات‌ها بر ايران تشويق کند،‌ از سوي ديگر به دنبال به خدمت گرفتن زنان ايراني يا زناني است که مسلط به زبان فارسي باشند.
 
معاريف در اين‌باره توضيح مي‌دهد که سرويس اطلاعات و جاسوسي اسرائيل موسوم به "موساد" در صدد تشکيل گروهي به نام "گروه زنان ايراني" در اين سازمان است. معاريف دليل اين اقدام موساد را رصد و پيگيري امور داخلي ايران عنوان کرده است.
اين روزنامه صهيونيستي در ادامه ادعا کرده است که چندين زن ايراني الاصل اين هفته براي تشکيل اين گروه به پادگاني نظامي در مرکز سرزمين‌هاي اشغالي منتقل شده‌اند تا در دايره اطلاعات و جاسوسي به خدمت گرفته شوند.

معاريف در ادامه تأکيد کرده است که ارتش اسرائيل براي به خدمت گرفتن چنين زناني با مشکل بسيار زيادي مواجه است، چون شمار اين‌گونه زنان در سرزمين‌هاي اشغالي به تعداد انگشتان دست هم نمي‌رسد و اکثر زنان ايراني بر حفظ مواضع مذهبي و ديني خود حساسيت بسياري دارند.

اين روزنامه افزوده است: با اين حال ارتش اسرائيل تمام تلاش خود را براي قانع کردن اين زنان جهت موافقت با به خدمت ارتش و موساد درآمدن به کار مي‌گيرد، چرا که پيگيري امور ايران هم اکنون در راس توجهات اسرائيل قرار دارد.
 
منبع: مشرق
 
 
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲
vun
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۲۸ - ۱۳۹۰/۱۰/۱۱
چه خوبه که توی کشور خودمون بتونیم از ان استعداد ها استفاده کنیم....خیلی ها مث من هستند که دوس دارنبا سپاه همکاری کنن...ولی بهخاطر مسائلی نمیشه.....
کسایی که توانایی رزم انفرادی دارن...استفاده از کام÷یوتر رو بصورت تخصصی بلدن ...زبان انگلیسی رو مسلط اند و توان روانی مورد نیاز رو دارن......اینا ویژگی های کسایی مث منه...که دوس داریم همکگاری کنیم.......ولی.......شما دوس ندارین
Flora
|
GERMANY
|
۰۷:۲۴ - ۱۳۹۰/۱۰/۲۳
Infortmaion is power and now I'm a !@#$ing dictator.
نظر شما :
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد