Gerdab.IR | گرداب

در حمایت از مردم فلسطین؛

حمله انانیمس به سایت‌های صهیونیستی

تاریخ انتشار : ۱۳ دی ۱۳۹۰

هکرهای انانیمس که ماسک آن‌ها به نماد معترضین آمریکایی تبدیل شده است، اعلام کردند که در حمایت از مردم فلسطین، طی روزهای آتی به سایت‌های صهیونیستی یا حامی این رژیم حمله خواهند کرد.

به گزارش گرداب، پایگاه سافت پدیا در گزارشی از حمله روزهای آینده هکرهای مشهور "انانیمس" (Anonymous) به سایت‌های رژیم صهیونیستی و حامیان آن‌ها خبر داد.

انانیمس گروهی هکری هستند که معترضین دولت آمریکا به شمار می‌روند و ماسک مورد استفاده آن‌ها، به نماد معترضین آمریکایی در جنبش "اشغال وال استریت" تبدیل شده است.

براساس این گزارش، گروه انانیمس و یک گروه از هکرها موسوم به "کلاه مشکی" اعلام کردند که در حال برنامه‌ریزی برای "عملیات آزادی فلسطین" هستند که بر اساس آن سایت‌های صهیونیستی در سال 2012 مورد هدف قرار می‌گیرند.

این اولین بار است که معترضین آمریکایی و به خصوص هکرهای انانیمس، در اعتراضات خود رژیم صهیونیستی را هدف قرار می‌دهند.

در بخشی از بیانیه هکرها آمده است: سرزمین و آزادی مردم فلسطین غارت شده است و رژیم نژادپرست اسرائیل، فلسطینیان بی‌گناه را با سلاح‌های شیمیایی غیرقانونی به قتل می‌رساند. آیا شما نیز مانند دولت‌های جهان که جنایات جنگی اسرائیل را نادیده می‌گیرند، توجهی به این روش‌های غیرقانونی و جنایات جنگی ندارید؟

یکی از هکرهایی که در راه‌اندازی این عملیات شرکت دارد، در ویدئویی که بر روی یوتیوب منتشر شده، اعلام کرده که بسیاری از وب سایت‌های متعلق به صهیونیست‌ها و شرکت‌هایی که بودجه اشغال غیرقانونی فلسطین را تامین می‌کنند، هدف این حمله قرار خواهند گرفت.

منبع: باراک اوباما