روزنامه‌نگار یهودی - آمریکایی به نقل از یک منبع صهیونیستی که وی را دارای سابقه سیاسی و نظامی معرفی کرده، نوشته است که ترور مصطفی احمدی روشن کار مشترک موساد و سازمان مجاهدین خلق است.
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۰ - ۱۵:۰۰
کد خبر: ۹۱۸۶

به گزارش گرداب، "اکبر گنجی" در یاداشتی که در روز جمعه 13 ژانویه (23دی) در سایت ضد انقلابی روز آنلاین منتشر شد با اشاره به اقداملات خرابکارانه و تروریستی گروهک منافقین، با اعتراض به حمایت های مالی ای که تاکنون از این گروهک شده، نوشت: «تا حدی که من اطلاع دارم، سازمان مجاهدین خلق یکی از گروه هایی است که جهت سرنگونی جمهوری اسلامی تشکیل شده و تمامی دلارهای دریافتی از سوی غربی ها را هزینه ساختن تشکل سیاسی، خرید اسلحه و جنگ با رژیم ایران کرده است. به گفته مسعود رجوی، آنان فقط در یک سال پس از سی خرداد 1360 "دو هزار تن" را در ایران ترور کرده و کشتند.

وقتی از صدام حسین پول و امکانات گرفتند، در کنار ارتش صدام با ایران جنگیدند و باز هم به گزارش خود سازمان مجاهدین در آن نبردها "ده ها هزار تن" از نظامیان ایران را کشتند. پس سازمان مجاهدین خلق در عمل نشان داده است که دلار و یورو و دینار را چگونه صرف سرنگونی جمهوری اسلامی می سازد.»

وی با اشاره به ترور دانشمندان ایرانی طی دو سال گذشته که به دست عوامل "موساد" و "سیا" مدیریت شده، اضافه کرد: «تاکنون حداقل چندین منبع، ترور دانشمندان هسته ای ایران را طرح موساد دانسته که از سوی سازمان مجاهدین خلق عملی شده است. مثلا "ریچارد سیلوراستاین"، روزنامه‌نگار یهودی - آمریکایی به نقل از یک منبع اسرائیلی که وی را دارای سابقه سیاسی و نظامی معرفی کرده، نوشته است که ترور "مصطفی احمدی روشن" در 21/10/1390، کار مشترک "موساد" و "سازمان مجاهدین خلق"(منافقین) است.»
 
منبع: جام نیوز
 
 
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۲
مجيد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۹ - ۱۳۹۰/۱۰/۲۶
حضرت علي (ع) در يكي از خطبه هاي خود ميفرمايند:
اي بندگان خدا شما را به ترس از خدا سفارش ميكنم و از منافقان بر حذر ميدارم.منافقان گمراهان و گمراه كنندگانند.خود خطا كارند و ديگران را نير به خطا اندازند.هر بار رنگي به خود گيرند و هر روز سخني ديگر گويند تا شما را گمراه كنند دلهايشان بيمار است بيماري در مان ناپذير ولي ظاهرشان آراسته و پاكيزه است .سخن گفتنشان به دارو ماند وبه زبان شفاي ديگران خواهند ولي به عمل دردي درمان ناپذيرند اگر ديگران راحت باشند رشك برند و به جد خواستار بلايند و رشته اميدها را ميبرند و در هر راهي كساني را فداي خودكرده به خاك هلاك افكنده اند نوميد نمائي را وسيله آزمندي خود سازند تا بازار خود گرم دارند باطل گويند و حق جلوه دهند آنان حزب شيطانند و بدانيد حزب شيطان از زيان كارانند
ناشناس
|
India
|
۰۶:۵۶ - ۱۳۹۰/۱۰/۲۷
آقای گنجی
به هر حال من نفهمیدم منظور شما از این مجیزه چیست.
آیاهمکاری گروهک منافقین با سرویسهای اطلاعات غربی و رژیم صهیونیستی قبیح است و مورد سرزنش شما و یا مورد تایید است؟
شاید شما نسبت به دلبری این گروهک نزد غربی ها ناخرسندید و به آن رشک می ورزید. به هر حال هر کدام از شما به نوعی نیشی بر پیکر این ملت می زنید، هرکدام به نحوی.
عملکرد مطرود و غیر قابل دفاع شمانزد افکار عمو می ملت شریف ایران هویدا است. و بین شما و دیگر گروهکهای ضد انقلاب تمایزی نیست.
نظر شما :
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد