Gerdab.IR | گرداب

هاآرتص اذعان کرد:

موشک‌های اسرائیل بر سر خود ما فرود می‌‌آید

تاریخ انتشار : ۱۹ بهمن ۱۳۹۰

روزنامه صهیونیستی هاآرتص با اشاره به سیاست‌های اشتباه نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی که باعث انزوای این رژیم در سطح جهان شده است، خواستار برکناری فوری وی از سمت خود شد.

به گزارش گرداب، "هاآرتص" نوشت که "نتانیاهو" توانایی مقابله با برنامه هسته‌ای ایران را ندارد و سیاست‌های وی به انزوای بیشتر اسرائیل در سطح جهان منجر شده است.

این روزنامه از نتانیاهو خواست تا از سمت خود کناره‌گیری کند و تهدید کرد که اگر وی حاضر به استعفا نشود بنابراین باید قدرت‌های خارجی برای برکناری وی از قدرت وارد عمل شوند.

هاآرتص همچنین افزود: دلیل پیروزی مصر بر اسرائیل در جنگ اکتبر 1973 بازدارندگی راهبردی آن علیه اسرائیل بود. اتحادیه شوروی قدرت از بین بردن آمریکا را داشت و آمریکا نیز از توانایی نابودی شوروی برخوردار بود اما هیچ کدام حتی یک گلوله به هم شلیک نکردند چون می‌خواستند خودشان را حفظ کنند اما اسرائیل با سیاست‌های اشتباه خود پیش از نابودی ایران، خود را نابود خواهد کرد.

این روزنامه در ادامه اظهارات "اویو کوخافی" رئیس اطلاعات نظامی رژیم صهیونیستی مبنی بر آمادگی این رژیم برای حمله به ایران با 200 هزار موشک و خمپاره و هزاران کلاهک موشکی سنگین را به تمسخر گرفته و نوشت: این موشک‌ها بر سر خود ما فرود خواهد آمد.

منبع: فارس