Gerdab.IR | گرداب

هکرهای ناشناس خبر دادند؛

جنگ صلیبی سایبری علیه رژیم صهیونیستی

تاریخ انتشار : ۲۴ بهمن ۱۳۹۰

هکرهای ناشناس با اعلام اینکه اسرائیل در حال ارتکاب جرایم ضد بشری و ایجاد دموکراسی کاذب است، از راه اندازی جنگ صلیبی سایبری علیه این رژیم خبر داد.

به گزارش گرداب به نقل از شبکه تلویزیونی "راشاتودی"، هکرهای اینترنتی گروه "ناشناس" با اعلام این که رژیم صهیونیستی در حال ارتکاب جنایات علیه بشریت و جا انداختن موضوع "هلوکاست هسته ای" است، وعده داد که یک جنگ صلیبی سایبری و کمپینی سه مرحله ای را علیه این رژیم راه اندازی کند.

هکرهای گروه ناشناس در بیانیه خود اعلام کرده اند: سران اسرائیل با ارائه خدمات به نفع تعداد کمی از برگزیدگان خود و از طرفی پایمال کردن آزادی های مردمی در حال ایجاد دموکراسی کاذب هستند. اسرائیل افکار عمومی را با ترکیبی از "فریب رسانه ای" و "رشوه سیاسی" مخدوش می سازد.

در ادامه بیانیه این گروه هکرهای ناشناس با اشاره به اینکه سران رژیم صهیونیستی باید به خاطر تعصب های صهیونیستی اشان که باعث کشتار و آوارگی می شود، سرزنش و ملامت شوند، آمده است: هم زمان که جهان در حال سوگواری است، آن ها (اسرائیلی ها) در حال برنامه ریزی "تهاجم بعدی" خود هستند.

گروه هکرهای ناشناس با وعده اینکه اجازه نمی دهد چنین حمله و تهاجمی اتفاق بیفتد، اعلام کرده است: شما به تمام کسانی که از پیروی و اطاعت از خواسته های خرافاتی شما ممانعت می کنند، انگ "ضد یهودی" می چسبانید و اقداماتی را برای تضمین وقوع "هولوکاست هسته ای" اتخاذ کرده اید؛ ما به شما اجازه نخواهیم داد که بر پایه سلسله دروغ های خود به کشوری مستقل حمله کنید.

این گروه ناشناس اینترنتی در ادامه با وعده راه اندازی یک کمپین مبارزاتی سه مرحله ای در اعتراض به رژیم فعلی رژیم صهیونیستی، مرحله اول این کمپین را حذف سازمان یافته رژیم صهیونیستی از فضای اینترنت و مرحله دوم آن را تبدیل رژیم صهیونیستی به کشوری آزاد توصیف کرده و اعلام مرحله سوم این کمپین را نامعلوم رها کرده است.

در شرایطی که گروه هکرهای ناشناس اینترنتی پیشتر نیز تهدید کرده بودند که به وب سایت کنست (پارلمان) رژیم صهیونیستی حمله خواهند کرد اما در تحقق وعده خود ناکام مانده بودند، روزنامه صهیونیستی "هاآرتص" با اعلام این که این هکرهای ناشناس فاصله زیادی دارند تا تهدیدات خود را به واقعیت برسانند، به مخاطبان خود دلداری داده است.

راشاتودی در ادامه خبر خود نوشت: با این حال، این گروه ناشناس در جدیدترین اقدامات خود وب سایت متعلق با سازمان اطلاعات و جاسوسی آمریکا (سیا) را مورد حمله سایبری خود قرار داده اند، حمله ای سایبری که ساعت ها فعالیت این سایت را مختل کرد.

این گروه هدف از حمله سایبری به وب سایت سیا را "برای خنده" اعلام کرده بودند.

منبع: فارس