سازمان جاسوسي رژيم صهيونيستي به تازگي يک پايگاه جاسوسي عليه ايران را در کشور آذربايجان که در شمال غربي اين کشور واقع است، داير کرده است.
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۰:۵۲
کد خبر: ۹۵۸۲
به گزارش گرداب، يک روزنامه انگليسي از فعاليت جاسوسان آمريکايي و صهيونيستي در پايگاه جاسوسي موساد که در جمهوري آذربايجان احداث شده است، خبر داد.

روزنامه انگليسي تايمز نوشت که به نوشتهسازمان جاسوسي رژيم صهيونيستي (موساد) به تازگي يک پايگاه جاسوسي عليه ايران را در کشور آذربايجان که در شمال غربي اين کشور واقع است، داير کرده است.
 اين روزنامه اين پايگاه خارج از شهر باکو (پايتخت آذربايجان) قرار دارد و دهها نفر از عناصر موساد در همين راستا در کنار عناصر جاسوسي از آمريکا عليه ايران فعاليت مي کنند.
 
بر اساس اين گزارش اعلام شده که رژيم صهيونيستي يک کارخانه توليد لوازم يدکي هواپيماهاي شناسايي و جاسوسي نيز در آذربايجان تأسيس کرده و از اين طريق علاوه بر تأمين نيازهاي خود، نيازهاي آذربايجان به اين لوازم را نيز بر طرف مي کند.
 
رژيم صهيونيستي ظرف روزهاي اخير اخبار متعددي را منتشر کرده تا تهديدات عليه جمهوري اسلامي ايران را فراتر از آنچه هست جلوه دهد و شکست و نقص خود در توازن قواي منطقه اي در جبهه سوريه و مصر و ديگر کشورهاي خاورميانه را جبران کند.
 
منبع: مشرق
 
 
برچسب اخبار:
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۳
میناسیان
|
GERMANY
|
۱۶:۳۹ - ۱۳۹۰/۱۱/۲۴
سلام!
ابهام علی اف به ایران قول داده بود که از خاک آذربایجان، به ایران حمله ای نخواهد شد. فعلا مدتی است که این حمله از آنجا از طریق سازمان موساد و سیا بر علیه کشورمان انجام می گیرد که اولا مغایر با قراردادهای شفاهی یا کتبی مابین ایران و آذربایجان و دوما متباین با تعیینات حقوق ملل و سازمان ملل است.
نقش باکو در این راستا یک نوع استراتژی به نام "فحشای سیاسی" است که در صدد است به طور آگاه به منافع ملی ایران آسیب برساند. ما چند تا شاخص بیشتر نداریم تا تصمیمات باکو را در مورد نقض عمدی امنیت ملت ایران مورد مجازات قرار بدهیم:
ـ راه اول : شکایت به دادگاه بین المللی،
ـ راه دوم: کشاندن این موضوع به سازمان ملل،
ـ راه سوم: در صورت عدم توجه و کوتاهی باکو به منافع ملت ایران، سازماندهی هوشمند برای نابودی مراکز موساد و سیا در اطراف باکو.
ـ راه چهارم: شناسائی جاسوسان موساد و سیا در باکو از طریق مشاهده ماهواره ای و شکار هوشمند آنها در یک موقعیت مناسب.
ـ ما باید در این راستا ماهواره جاسوسی اسرائیل را هم با لیزر کور بکنیم.
بله، نهدید متقابل لازم است تا ما با هوشمندی ویژه ای به دشمنان هار کشورمان ضربات مهلکی برسانیم که آنها این ضربات را در دفترچه خاطرات کشورشان برسانند.
به نظر من ، تحت موقعیت فعلی ، برای کشورمان دارای اهمیت اطلاعاتی است که ما افرادی توانمند ویژه ای را آموزش بدهیم و از آنها بطور گمنام برای شکار جاسوسان اسرائیل و آمریکای شمالی در همه کشور استفاده بکنیم . این کار واقعا عملی است.
با عرض احترام که پیشرفتهای افزایش یابنده کشور ایران اسلامی دارند چشمان مخالفین را کور می کنند و همه بهانه ها و ترسهای اروپای غربی از استقلال سیاسی، منطق فکر ایرانی و اندیشمندی ایرانیان است که دارند حتی فضا را تصاحب می کنند.
با بهترین آرزوها برای شما عزیران
میناسیان
anonymous
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۲۴ - ۱۳۹۰/۱۱/۲۴
ما که از این فعالیتها مطلع بودیم؟
ولی هشدار به مسیولین و تئورسین های ایران اینکه در مورد آذربایجان خودمون تبریز ارومیه زنجان و اردبیل و همدان که تحمل این همه توهین حدی دارد و این فعالیتها ارتباط مستقیم با آزارهای فرهنگی نسبت به ازربایجان خودمان دارد؟؟؟
lمحمود
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۳۴ - ۱۳۹۰/۱۱/۲۵
كشور باكو روزانه در چند نوبت از شبكه ملي خود اقدام به پخش كشتار مردم خوجالو توسط كشور ارمنستان به دو زبان تركي و انگليسي ميكند و اين كشتار را به نوعي به ايران ربط ميدهد كه از كشور ارمنستان حمايت ميكند و با اين كار داغ آن فاجعه انساني را در دل مردم آذربايجان هميشه زنده نگه داشته و تخم كينه از ملت ايران را در دل مردم خود ميپروراند مضاف بر اين شبكه ماهواره اي گوناز تي وي نيز اتش بيار همين معركست .كافيه يك بار يكي از مقامات ايران به ارمنستان سفري داشته باشند در يك صحنه دست دادن مقامات با هم را به تصوير ميكشند وبلافاصله اجساد سوخته و مثله شده خوجالو را نشان ميدهند( و تازه بد اخلاقيهاي فوتبالي اذربايجان خودمان نيز ناشي از خط دهي همين شبكه ماهواره ايست).با مرگ حيدر علي اف كه جزئ افسران عاليرتبه ك گ ب انزمان شوروي بود پسر لامذهب او سر كار امد و براي جلب كمكهاي اروپا بخصوص امريكا تن به هر درخواست انها داد بزرگترين سايت راداري خاورميانه (غبله) ميتواند حتي آزمايشهاي موشكي ايران را نيز تعقيب و ثبت نمايد سايت راداري trml-3d كه توسط امريكائي ها بصورت متحرك نصب شده و عمق 200 الي 300 كيلومتري ايران را تحت پوشش دارد. راه دادن منافقان .پژاك. و اللخصوص ماموران رژيم منحوس اسرائيل خود دليل واضحيست كه دولت آذربايجان كانون حركات ضد ايرانيست و بر نيروهاي امنيتي ماست كه ورود و خروج مرزها را بشدت كنترل نموده و حتما تقاص فرزندان شهيد هسته ايمان را از انجا شروع كنند
نظر شما :
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد