شبكه تلويزيوني العربيه به پخش آگهي تبليغاتي براي فتنه مرده 88 در ايران پرداخت.
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۱:۳۰
کد خبر: ۹۷۶۴
به گزارش گرداب، شبكه سعودي العربيه كه از جانب حاكميت استبدادي سعودي با هدف دروغ پراكني عليه ايران و جنبش مقاومت در منطقه و همچنين ارائه سرويس رسانه اي به صهيونيست ها راه اندازي شده، روز جمعه براي چندمين بار در هفته هاي گذشته مستندي تكراري با نام "تابستان سبز در ايران"! را پخش كرد.

اين مستند كه با پول سعودي و به دست عناصر درمانده اپوزيسيون در اروپا و آمريكا ساخته شده، تلاش مي كند با ساختاري ضعيف و رقت بار از به فراموشي سپرده شدن رهبران منزوي و بي اعتبار فتنه سبز در ايران جلوگيري كند.

پخش چند باره اين مستند در حالي انجام شده است كه كارشناسان مي گويند اين شبكه به طور معمول برنامه هاي تكراري پخش نمي كند.

حدس زده مي شود اين اقدام سعودي قبل از هر چيز ناشي از نگراني نسبت به گسترش بيش از پيش اعتراض ها در بحرين، سرايت ناآرامي ها به خاك عربستان و همچنين از دست رفتن كامل جاي پاي آل سعود در يمن باشد.

علاوه بر اين، اطلاعات موجود نشان مي دهد عربستان سعودي اخيرا در تمام پروژه هاي ضد امنيتي آمريكا و صهيونيست ها عليه ايران دخيل بوده است.

آخرين نمونه افشا شده از اين قبيل حضور دو تن از عناصر رسواي فتنه سبز در عربستان و دريافت پول از سعودي و همچنين اعطاي كمك مالي به محمد خاتمي بوده است.
 
قابل ذکر است که مقام هاي اطلاعاتي ايران اسناد مراوده عربستان با برخي تروريست هاي ضد ايراني را در سفر اخير وزير اطلاعات به اين كشور به مقام هاي سعودي ارائه كرده اند.
 
منبع: کیهان
 
 
برچسب اخبار:
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۱
حسنی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۲۸ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۸
باز سیاهی ماند به زغال که دم خروس رو شد.فتنه اموی سرش را بالاتر بگیرد.
نظر شما :
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد