Gerdab.IR | گرداب

سایت مسابقات فرمول 1 بحرین هک شد

تاریخ انتشار : ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۱

انانیمس در اعتراض به سرکوب وحشیانه انقلاب مردم بحرین وب سایت مسابقات فرمول 1 را هک کردند.

به گزارش گرداب به نقل از ام اس ان بی سی، هکرهای عضو گروه ناشناس در اعتراض به سرکوب وحشیانه انقلاب مردم بحرین به دست مزدوران آل خلیفه وب سایت مسابقات فرمول 1 را که در این کشور برگزار شده هک کردند.

صفحه اول این سایت با پیامی از سوی هکرهای عضو گروه ناشناس جایگزین شده که با فونت سفید بر روی یک پس زمینه سیاه درج شده است.

در این پیام نوشته شده در حالی که مردم بحرین در حال مبارزه با رژیم سرکوبگر آل خلیفه هستند، کتک می خورند و شکنجه می شوند و پلیس هم آنها را می رباید، این رژیم اصرار دارد که شرایط را عادی جلوه دهد و با برگزاری مسابقات فرمول 1 منافع تجاری و سیاسی خود را تعقیب نماید.

در انتها نیز از این رژیم خواسته شده تا هر چه سریع تر عبدالهادی الخواجه را آزاد کند. این فعال سیاسی بیش از 70 روز است که در اعتصاب غذا به سر می برد.

بر اساس بررسی که از سوی موسسه Bit9 به عمل آمده نزدیک به دو سوم متخصصان امنیتی در سراسر جهان بر این باورند که شرکت هایشان ظرف شش ماه آینده ممکن است هدف حملات گروه هکری ناشناس قرار بگیرد و به همین علت نگران این مسئله هستند. بعد از این گروه که مهم ترین دغدغه امنیتی در فضای سایبر محسوب می شود، دولت های چین و روسیه در رتبه های دوم و سوم هستند.

جالب آنکه تنها 28 درصد افراد فکر می کنند کارمندان ناراضی ممکن است در فعالیت های هکری سهیم باشند.

منبع: فارس