Gerdab.IR | گرداب

اشراف اطلاعاتي سربازان گمنام امام زمان (عج)؛

سركردگان بزرگترين شركت هرمي به دام افتادند

تاریخ انتشار : ۲۵ خرداد ۱۳۸۹

در عملياتي توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) 3 نفر از سركردگان اصلي بزرگترين شركت هرمي كه تاكنون ميلياردها دلار سرمايه از كشور خارج كرده بودند دستگير شدند.

گزارش گرداب، پس از شناسايي موسسين و سرشاخه هاي اصلي شركت هرمي كوئست توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) در وزارت اطلاعات 3 نفر از موسسين دسيسه هرمي كوئست كه در خارج از كشور به سر مي بردند، بازداشت شدند.

پس از مشخص شدن دقيق محل اقامت تعدادي ازسركردگان اصلي كوئست در دوبي، 3 نفر از موسسين ايراني اين شركت در عملياتي اطلاعاتي به تهران انتقال يافته و دستگير شدند.

«محراب صدوقيان زاده» به عنوان يكي از سرشاخه ها و اصطلاحا تاپ ليدرهاي اصلي كوئست که به دوبی متواری شده بود به همراه 2 سركرده ديگر كه نامهاي آنان متعاقبا اعلام خواهد شد از دستگيرشدگان هستند.

صدوقیان زاده که تحت حمایت خانم «سوزان کمری» مسئول توزیع E-card های کوئست بوده،  زمانی که مدت 6 ماهه ممنوع الخروجی وی به اتمام رسیده بود با همکاری برخی افراد! از کشور گریخته بود و در مدت متواری بودن چندین بار به روش های مختلف وارد کشور شده بود که از دید سربازان گمنام امام زمان (عج) به دور نبوده است که در نهایت با ترفندی اطلاعاتی امنیتی؛ «محراب صدوقیان زاده» به داخل کشور کشانده شده و در نهایت دستگیر می شود.

خانم سوران کمری که شریک تجاری صدوقیان زاده نیز بوده پس از متواری شدن از ایران به واسطه فعالیت های هرمی 2سال پیش از دوبی دیپورت و اخراج شده و از یک سال پیش در عمان ساکن شده است.

بنابراین گزارش، صدوقیان زاده و دیگر همکاران وی تاكنون توانسته بودند بيش از 8 ميليارد دلار را از ايران خارج كنند.

گفتنی است، همه روزه سرکردگان شرکت های هرمی که با اطلاع رسانی روش های فعالیت آن ها افشا می شود، با ترفندهای جدیدی اقدام به کلاهبرداری و عضو گیری میکنند و مردم نیز فریب این افراد را خورده و سرمایه های خود را در اختیار آن ها قرار می دهند که اکنون با توجه به عزم جدي قوه قضائيه و وزارت اطلاعات در برخورد با هرمي ها عرصه فعالیت این شرکت های خانمان برانداز روز به روز تنگ تر می شود.

منبع: تابناک