Gerdab.IR | گرداب

بی‌حرمتی شاهین نجفی صدای آی‌سی‌سی را هم درآورد

تاریخ انتشار : ۰۸ خرداد ۱۳۹۱

برخی از جوان‌های ما فکر می‌کنند که با بی‌حرمتی کردن و زیر پا گذاشتن اعتقادات هموطنان‌شان می‌توانند موفق شوند در صورتی‌ که این‌گونه نیست.

به گزارش گرداب، مدیر شبکه "آی‌سی‌سی" از بی حرمتی یک خواننده هتاک به اعتقادات مردم ایران ابراز تأسف کرد و گفت: «برخی از جوان های ما فکر می کنند که با بی حرمتی کردن و زیر پا گذاشتن اعتقادات هموطنان‌شان می توانند موفق شوند در صورتی‌که اینگونه نیست. به نظر می رسد که ایشان به جامعه خودش بی حرمتی کرده است و کار درستی نیست چرا که نمی توان به اعتقادات و به علاقه یک گروه بی حرمتی کرد چه شما هنرمند باشی چه نویسنده و یا خواننده، در هر موقعیتی که هستی بی حرمتی کردن کار زشتی است. چه برسد به اینکه بی حرمتی به یک قومی بکنید. این سر و صدا هم یک هفته دیگر می خوابد و این آقا اگر فکر کرده که شهرت آنچنانی پیدا کرده، از این خبرها نیست!»

وی با اشاره به مصاحبه "شاهین نجفی" با شبکه بی بی سی فارسی از آگاهانه بودن چنین اقدامی ابراز تأسف کرد و گفت: «ایشان می گوید: بله من مخصوصا و آگاهانه این کار را کردم. خوب این که عذر بدتر از گناه شد و ایشان نتیجه ای نخواهد گرفت.»

مدیر شبکه آی سی سی در پایان با لحنی تمسخر آمیز گفت: «این ها فکر می کنند که با خواندن این آهنگ سوپر استار می شوند و به کره مریخ می روند نه بابا از این خبرها نیست!»

منبع: جام نیوز