Gerdab.IR | گرداب

آغاز ثبت‌نام در کارگاه‌های آموزشی نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای تهران

تاریخ انتشار : ۰۴ تير ۱۳۹۱

25 کارگاه آموزشی در چهار دسته مباحث کلی و مدیریت بازی‌سازی، طراحی بازی، موضوعات هنری بازی و امور فنی بازی در مدت زمان برگزاری نمایشگاه برگزار می‌شود.

به گزارش گرداب، ثبت‌نام در کارگاه‌های آموزشی نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای تهران از طریق سایت بنیاد ملی بازی های رایانه ای آغاز شد.

واحد آموزش و پژوهش این بنیاد در جهت ارتقای سطح علمی بازی سازان و فعالان عرصه گیم کشور، در ایام برگزاری دومین نمایشگاه بازی های رایانه ای که از ششم تا دهم تیرماه جاری در مصلای امام خمینی رحمت الله علیه برگزار می شود اقدام به برپایی کارگاه های آموزشی خواهد کرد.

25 کارگاه آموزشی در چهار دسته "مباحث کلی و مدیریت بازی سازی"، "طراحی بازی"، "موضوعات هنری بازی" و "امور فنی بازی" در مدت زمان برگزاری نمایشگاه بین المللی بازی های رایانه ای از ساعت 10 صبح تا 18 در مصلا برگزار می شود.

همچنین در روز نخست برگزاری نمایشگاه بازی های رایانه ای، کارگاه تخصصی "مدیریت پروژه های نرم افزاری" با استفاده از متدولوژی اسکرام برگزار خواهد شد. مدت زمان برگزاری این کارگاه آموزشی 5 ساعت بوده و در برپایی این کارگاه از اساتید مجرب استفاده شده و در پایان به شرکت کنندگان در این کارگاه مدرک این دوره اهدا می شود.

همچنین واحد آموزش و پژوهش بنیاد ملی بازی های رایانه ای قصد دارد پس از پایان جشنواره و نمایشگاه بازی های رایانه ای اقدام به برپایی کارگاه آموزشی مدیریت پروژه های نرم افزاری با استفاده از متدولوژی اسکرام (ویژه پروژه‌های بازی مجازی) با حضور استادان بین المللی کند که علاقه مندان برای حضور در این دوره الزاما باید در کارگاه آموزشی برگزار شده در نمایشگاه بازی های رایانه ای تهران حضور داشته باشند.

علاقه مندان برای حضور در کارگاه های آموزشی در نمایشگاه بازی های رایانه ای می توانند با مراجعه به سایت WWW.IRCG.IR//SN/PAGES/ID/41/LANG/FA تا پیش از برگزاری دومین نمایشگاه بازی های رایانه ای نسبت به ثبت نام برای حضور در این دوره ها اقدام کنند.

منبع: مهر