در حال حاضر بازی بسیار خطرناکی شروع شده است و شاید آمریکا مجبور شود به خاطر دست داشتن در حمله سایبری به ایران هزینه بالایی بپردازد.
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۱ - ۱۴:۳۰
کد خبر: ۱۱۳۸۵
به گزارش گرداب، روزنامه واشنگتن تایمز، نوشت: گزارش های اخیر حاوی این است که آمریکا در حملات سایبری به ایران نقش داشته است. رئیس کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا، هشدار داد که این اقدام شاید برای آمریکا هزینه هایی را به همراه داشته باشد.

این روزنامه آمریکایی ادامه داد: "مایک روگرز"، رئیس کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا، گفت که گزارش ها حاکی از این است که آمریکا و اسرائیل در قضیه ویروس "استاکس نت" دست داشته اند؛ ویروسی که به برنامه غنی سازی ایران ضربه زد. در حال حاضر بازی بسیار خطرناکی شروع شده است و شاید آمریکا مجبور شود هزینه بالایی بپردازد.
 
واشنگتن تایمز افزود: این هشدار مایک روگرز نشان می دهد که یک سری از نگرانی ها در میان مقامات امنیتی و متخصصان بخش های خصوصی آمریکا در مورد اقدامات تلافی جویانه ایران وجود دارد. شاید ایران علیه شبکه نیرو، خطوط لوله های نفتی و سیستم های رایانه ای کارخانجات در آمریکا اقداماتی انجام دهد. روگرز گفت اکنون آمریکا و سیستم های عمومی مردم در خطر هستند که از سوی ایران مورد حملات سایبری قرار گیرند؛ حملاتی که می تواند آنها را نابود کند و سیستم انتقال نیرو را از بین ببرد.
 
این روزنامه در پایان نوشت: روگرز هفته قبل ادعای روزنامه های نیویورک تایمز و واشنگتن پست مبنی بر دخالت آمریکا در حملات سایبری را رد کرده و گفته بود که آمریکا خطر انجام چنین عملیات هایی را به خاطر مهم بودن ساختارهای خط لوله نفت و سیستم های تلفن همراه می داند و چنین کاری را نخواهد کرد.

منبع: جام نیوز


نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۴
رضا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۵۳ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۰
امریکا؟ نه اشتباه نکنید! امریکا باید هزینه خیلی چیزها را بدهد. هزینه 33 سال دشمنی و گردنکشی و قلدری با ملت ایران کم هزینه ای نیست. کاش حاکمان کاخ سفید توانایی دادن این هزینه ها را داشته باشند. پاسخ خونهای شهیدانمان اسارت اسیرانمان و جانبازی جانبازانمان کم هزینه ای نیست. هزینه هرزه پراکنی فعلی کم هزینه ای نیست!
مرگ بر امریکا.
ما امریکا را به زانو در میاوریم.
پاسخ ها
سیروس
| UNITED KINGDOM |
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۱
حتما خواهد داد در همین خیالات باشید برادر بسیجی مگر در ویتنام داد که بخواهد مال ما پرداخت کند 33 سال است می گویید آمریکا را نابود خواهید کرد پس چه وقت من سال 57 1 سالم بود الان نزدیک 34 سال هنوز که نابود نکرده اید بلوف دیگر کافی است فکری برای سربلندی و آبادی وآزادی میهن عزیزمان ایران کنید
رضا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۱۰ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۴
اقای سیروس سلام ایا برای شما این موضوع بهه این روشنی مبهم است که الان بزرگترین مشکل امریکا جمهوری اسلامی ایران است و برای توقف ابادانی ایران هر هزینه ای را متقبل میشود؟ این اگر هزینه دادن نیست پس چیست؟ کمی واقع بین باشید و اگر روش و فکر بهتری دارید بسم الله. در غیر اینصورت شما هم مانند ما باید در فکر نابودی استکبار باشید.شما هم ایرانی مسلمان غیرتمند هستید. شما هم مطمئنا دلتان به حال ایران و اسلام میسوزد. اصلا شما هم بسیجی هستید. این عنوان که به من داده ای افتخار برای من است و برای همین افتخارش است که با سربلندی من هم شما برادر گرامی را بسیجی مینامم. متشکرم
مهران
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۳۱ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۱
به نظر من ما نباید در زمین دشمن بازی کنیم
رسمن اعلام کنیم ما هرگز هیچ اقدام تلافی جویانه ای نخواهیم کرد. دومن امیدوارباشیم از بیرون مرزهای جمهوری اسلامی حملات سهمگین اینترنتی به آمریکا صورت بگیردو
در هر حال ما با دشمنان خود قرارداد صداقت داشتن نبسته ایم!!!!!!!
نظر شما :
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد