Gerdab.IR | گرداب

فراخوان فتنه سبز برای اعزام نیرو به سوریه!

تاریخ انتشار : ۰۸ مرداد ۱۳۹۱

فتنه گران سبز خبر از همکاری با دستگاههای جاسوسی کشورهای مخالف دولت سوریه در نبرد نابرابر علیه دولت قانونی و مردمی این کشور داده اند.

به گزارش گرداب، فتنه گران برای اعزام نیروهای داوطلب به مناطق درگیری در سوریه فراخوان صادر کردند.

همزمان با تشدید درگیری ها در سوریه و موفقیت های چشمگیر ارتش این کشور در سرکوب تروریست های مسلح جریانات ضد انقلاب مدعی شدند آماده اعزام نیروهای داوطلب به مناطق درگیری در سوریه هستند.

در بیانیه گروهی که خود را "کمپین سبز" نامیده اند آورده شده: ساعتی پیش اطلاع یافتیم که هم اکنون یک جنگی نابرابر بین ارتش آزاد سوریه [گروه تروریستی القاعده] با تسلیحات اندکی و نیروهای تا دندان مسلح رژیم بشار اسد در دمشق و سایر شهر های قهرمان پرور[!] سوریه با شدت تمام در حال اجراست.

در بخش دیگری از بیانیه مضحک این گروهک حامی فتنه ۸۸ آمده: ایرانیان داوطلب در نظر دارند در کمک به شما به هر شکلی که شما نیاز دارید و مصلحت می دانید اعم از لبه جلویی منطقه نبرد تا کمک های لجستیکی و پشتیبانی، توانایی های خود را در اختیار شما عزیزان بگذارند.

فتنه گران حامی تروریست که سالها با حمایت های خود از عناصر منفوری چون ریگی و گروهک پژاک ماهیت ضد ایرانی خود را به اثبات رسانده اند ضمن اعلام علنی حمایت از تروریست ها خبر از همکاری با دستگاههای جاسوسی کشورهای مخالف دولت سوریه در نبرد نابرابر علیه دولت قانونی و مردمی این کشور داده اند و مدعی شده اند: ما به نمایندگی از داوطلبان ایرانی کمک به ارتش آزاد سوریه، هم اکنون این آمادگی را طی یادداشتی به پروتکل های وزارت خارجه کشورهای ذی نفع! در ایجاد زمینه مساعد برای تردد داوطلبان و حضور فیزیکی در کنار شما عزیزان! را اعلام داشته است. از دوستان محترم شورای ملی سوریه نیز تقاضا دارد مفاد این بیانیه را به دوستان مبارز ما در داخل سوریه منتقل کنند.

این بیانیه و اقدامات ماههای اخیر ضد انقلاب در حمایت از تروریست های سوری در حالی صورت می گیرد که چندی پیش شبکه خبری یورو نیوز در گزارشی به موضوع حضور گسترده عناصر القاعده در درگیری های اخیر سوریه اشاره و از آن به عنوان خطری برای آینده منطقه یاد کرده بود.

منبع: ندای انقلاب