در حالی که امروزه ده‌ها شبکه اجتماعی در فضای مجازی برای جلب نظر کاربران شکل گرفته، مایکروسافت هم تصمیم گرفته از این امر عقب نماند.
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۱ - ۱۷:۱۹
کد خبر: ۱۲۴۲۲
مایکروسافت در اندیشه راه‌اندازی شبکه اجتماعی اختصاصیبه گزارش گرداب به نقل از فارس، این شرکت روز گذشته از راه اندازی شبکه اجتماعی اختصاصی خود موسوم به Socl خبر داده است.

این شبکه که ابتدا بی سروصدا در ماه می راه‌اندازی شده بود، محصول آزمایشگاه تحقیقاتی این شرکت موسوم به فیوز است. منابع نزدیک به مایکروسافت می گویند این شرکت به خصوص امیدوار است دانشجویان و دانش‌آموزان به استفاده از شبکه یاد شده علاقه‌مند شوند.

طراحی این شبکه به گونه‌ای است که کاربران بتوانند علائق خود را به اشتراک گذارده و بر همین مبنا با یکدیگر در ارتباط باشند. صفحه اول هر کاربر در این سایت ترکیبی از اطلاعات و داده‌های ارسالی کاربران مختلف را به نمایش می‌گذارد که شامل انواع عکس و تصویر در مورد بازی‌های ویدیویی، مذهب، بانک‌داری، حیوانات، موسیقی و‌... است. استفاده از عکس‌های مختلف در کنار هم در مورد یک موضوع به صورت موزاییکی موجب جذابیت این شبکه اجتماعی می‌شود.

مایکروسافت هم اکنون در حال دریافت بازخوردهای کاربران برای تکمیل این شبکه است؛ شبکه ای که از آدرس http://www.so.cl قابل دسترس است.

مایکروسافت برای افزایش تعداد کاربران این شبکه ورود به آن با استفاده از حساب کاربری فیس بوک را ممکن کرده است.

برچسب اخبار:
نظر شما :
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد