Gerdab.IR | گرداب

آتش خشم کاربران از کودک‌سوزی+تصاویر

تاریخ انتشار : ۱۳ مرداد ۱۳۹۴

کاربران شبکه‌های مجازی اجتماعی مختلف آتش زدن طفل ۱۸ ماهه فلسطینی را نماد بارزی از تروریسم دولتی خواندند و خشم خود را از این جنایت وحشتناک به تصویر کشیدند.

به گزارش گرداب به نقل از مشرق کاربران شبکه‌های مجازی اجتماعی در واکنش به سوزاندن «علی الدوابشه» نوزاد فلسطینی که توسط شهرک نشینان صهیونیست زنده زنده سوزانده شد؛ خشم خود را نسبت به جنایات رژیم صهیونیستی در فضای مجازی فریاد زدند.
 
کاربران سراسر دنیا هشتگی به نام «شیرخوار را سوزاندند» ایجاد کردند و تصاویر طفل ۱۸ ماهه فلسطینی را میلیون‌ها بار در فضای مجازی به اشتراک گذاشتند.
 
شهرک نشین های تندرو صهیونیست صبح جمعه در حمله به خانه یک فلسطینی آن را به آتش کشیدند که به شهادت علی الدوابشه منجر شد.
 
به گفته شاهدان دو مرد که صورتهایشان را کاملاً پوشانده بودند، بعد از ساعت دو بامداد خانه الدوابشه در نزدیکی نابلس به آتش کشیدند. پس از شعله ور شدن خانه آنها بالای سر بدن‌های سوخته اعضای این خانواده فلسطینی می ایستند تا از مرگ آنها مطمئن شوند.
 
کاربران شبکه‌های مجازی اجتماعی مختلف از جمله توئیتر در توییت‌های خود این جنایت وحشتناک را نماد بارزی از تروریسم دولتی خواندند و مجامع بین المللی را برای سکوت در مقابل رفتار صهیونیست‌ها محکوم کردند.
 
همچنین پوسترها و تصاویر گرافیکی زیادی در اعتراض به جنایات رژیم کودک کش اسرائیل ایجاد شده است که در گروه‌های پیام رسان موبایلی دست به دست می‌شود.
 
همچنین وضعیت سلامت والدین علی سعد دوابشه شدیداً وخیم است.
 
برخی منابع آگاه که با این خانواده در بیمارستان ملاقات کرده‌اند گفتند که در جریان آتش سوزی اعضای مهم و اساسی بدن والدین این نوزاد شهید از جمله کبد و کلیه‌ها کاملاً سوخته و شانس زنده ماندن آن ها تنها ۱۵ درصد است.
 
منبع مذکور اشاره کرد که به ویژه حال مادر این نوزاد بسیار وخیم است و ۹۰ درصد دچار سوختگی شده و میزان سوختگی پدر نوزاد نیز ۸۰ درصد اعلام شده است.
 
این منبع تصریح کرد که والدین این نوزاد شیرخوار سلامت جسمی خود را به کلی از دست داده‌اند و حتی در صورت زنده ماندن تا ابد باید به وسیله دستگاه‌های پزشکی به زندگی ادامه دهند.
 
پدر این نوزاد اکنون در بیمارستان سوروکا و مادرش در بیمارستان تل هشومیر تحت مداوا هستند. وضعیت جسمانی فرزند دیگر آنان که در بیمارستان تل هشومیر تحت درمان است رضایت بخش اعلام شده است.
 
«لی گات» سخنگوی مرکز مراقبت‌های ویژه بیمارستان تل هاشومر به روزنامه گاردین گفت سه عضو خانواده دوابشه هنوز زنده‌اند اما به خاطر جراحات شدید وضع جسمانی آنان بحرانی است.