Gerdab.IR | گرداب

فقط اندرویدی ها بخوانند!

تاریخ انتشار : ۱۸ شهريور ۱۳۹۴

اگر نگران آسیب دیدن دکمه خاموش و روشن تلفن های همراهتان هستید این گزارش را دنبال کنید.

به گزارش گرداب از باشگاه خبرنگاران جوان؛ تلفن های اندرویدی به صورت پیش‌فرض حسگرهای حرکتی را ندارند و شما برای فعال کردن آن ها باید از اپلیکیشن ها کمک بگیرید. یکی از این اپلیکیشن‌های مخصوص در این زمینه Smart Screen On Off است. با این اپلیکیشن علاوه بر خاموش و روشن کردن گوشی بدون استفاده از دکمه پاور، می‌توانید مدل‌های مختلف خاموش و روشن کردن را نیز برای گوشی خود تعریف کنید.
 
در واقع این نرم افزار با جمع آوری چندین حالت مختلف، حالات متنوعی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد، تکان دادن گوشی برای خاموش و روشن شدن صفحه نمایش، امکان انتخاب و تعریف تعداد تکان گوشی برای خاموش و روشن شدن صفحه، استفاده از Proximity sensor برای خاموش و روشن شدن صفحه،خاموش شدن صفحه نمایش به صورت خودکار با در جیب گذاشتن گوشی، امکان قرار دادن زمان دلخواه برای خاموش شدن خودکار صفحه نمایش از امکاناتی است که این اپلیکیشن در اختیار کاربرانش می گذارد.
 
این نرم افزار در دو نسخه پولی و رایگان در اختیار کاربران سیستم‌عامل اندروید قرار گرفته است. اما در همین زمینه اپلیکیشن دیگری به نام Gravity Screen نیز وجود دارد. این اپلیکیشن نیز امکان خاموش و روشن شدن گوشی را به شیوه‌های مختلف به شما می‌دهد.
 
شما با مراجعه به بخش تنظیمات اپلیکیشن می‌توانید مدل‌های مختلف خاموش و روشن شدن گوشی را برای خودتان فعال کنید.
 
نکته: این اپلیکیشن اندرویدی نیز رایگان است ولی برخی امکانات آن با پرداخت پول از داخل برنامه قابل دسترسی است.