Gerdab.IR | گرداب

خبر واعظی از احتمال حضور روحانی!

تاریخ انتشار : ۲۴ شهريور ۱۳۹۴

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: جلسه این هفته شورای عالی فضای مجازی احتمال دارد با حضور رئیس جمهور برگزار شود.

به گزارش گرداب از مهر محمود واعظی گفت: احتمال دارد جلسه شورای عالی فضای مجازی که این هفته برگزار می شود با حضور رئیس جمهور باشد.
 
وی در خصوص گزینه های دبیر شورای عالی فضای مجازی که قرار است تغییر کند، اظهار داشت: انشاالله بعد از برگزاری این جلسه شورای عالی فضای مجازی دبیر جلسه مشخص می شود.
 
به گزارش مهر، جلسات شورای عالی فضای مجازی طبق حکم رهبر انقلاب باید هر یک ماه یک بار برگزار شود. در حال حاضر محمد حسن انتظاری ریاست مرکز ملی فضای مجازی و دبیری شورای عالی فضای مجازی  ایران را بر عهده دارد اما پس از صدور احکام جدید برای اعضای شورا از سوی رهبری زمزمه های تغییر دبیر نیز شنیده شد. همچنین جلسات شورا تا قبل از صدور احکام جدید به صورت منظم برگزار نمی شد و انتقاد بسیاری از اعضای شورا را به دنبال داشت.
 
انتظاری _ دبیر شورای عالی فضای مجازی_ در مورد عدم برگزاری ماهانه جلسات شورای عالی فضای مجازی به صورت منظم پیش از این گفت: با حکم جدید رهبر انقلاب، انتظار می‌رود جلسات شورا به صورت منظم‌تر برگزار شود.
 
وی با بیان اینکه یکی از دلایل عدم برگزاری جلسات شورا و تاخیر در آن، مشغله زیاد سران قوا است، گفت: ترافیک کاری مسئولان ارشد کشور باعث شده است که در برگزاری این جلسات با تاخیر روبرو شویم.