Gerdab.IR | گرداب

تکذیب کناره‌گیری ایرانسل از ترابردپذیری

تاریخ انتشار : ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۵

ایرانسل با رد شایعات منتشر شده در خبرگزاری‌ها مبنی بر کناره‌گیری از اجرای طرح ترابردپذیری، خود را به عنوان آماده‌ترین اپراتور برای اجرای طرح ترابردپذیری اعلام کرد.

به گزارش گرداب، ایرانسل با رد شایعات منتشر شده در خبرگزاری‌ها مبنی بر کناره‌گیری از اجرای طرح ترابردپذیری، خود را به عنوان آماده‌ترین اپراتور برای اجرای طرح ترابردپذیری اعلام کرد.

ایرانسل کناره گیری از ترابردپذیری را تکذیب کرد

صبح امروز خبرگزاری تسنیم با انتشار عکسی منتسب به ایرانسل، اعلام کرده بود که این اپراتور درخواست تعویق ترابردپذیری شماره تلفن همراه و اجرا نشدن این طرح را از رگولاتوری داشته است.

روابط عمومی ایرانسل با ارسال پیامکی برای رسانه‌ها این اخبار و شایعات را تکذیب کرد.

در این تکذیبه‌ آمده است:

در پی انتشار برخی اخبار مبنی بر مکاتبه‌ی ایرانسل با سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی مبنی بر عدم آمادگی ایرانسل برای اجرای طرح ترابردپذیری شماره‌های تلفن همراه، ضمن تکذیب موضوع مطرح شده، اعلام می دارد که به گواهی کارشناسان سازمان در جلسات مشترک، ایرانسل آماده ترین اپراتور برای اجرای طرح ترابردپذیری بوده و در حال حاضر از آمادگی کامل برای اجرای این طرح برخوردار است. امید است به زودی با اجرای این طرح پس از سال‌ها ممانعت، میزان آمادگی اپراتورها در عمل به اثبات برسد.

این حرکت و رفتارهای مشابه، ضربه‌زنی‌های رسانه‌ای اپراتورهای تلفن همراه را در سال‌های قبل به یاد می‌آورد که با تدابیر وزیر ارتباطات پایان یافته بود.
منبع: زومیت