Gerdab.IR | گرداب

انتصاب رئیس کمیته پدافند غیرعامل وزارت ارتباطات

تاریخ انتشار : ۱۰ خرداد ۱۳۹۵

با توجه به لزوم برنامه‌ریزی درازمدت برای تأمین ارتباطات و زیرساخت های مخابراتی لازم جهت ارائه خدمات با کیفیت مناسب به زائران اربعین حسینی، محمد جواد آذری جهرمی معاون وزیر ارتباطات مامور تشکیل کارگروه ارتقاء کیفیت ارتباطی عتبات عالیات شد.

به گزارش گرداب، این کارگروه باید با ارزیابی و پیش‌بینی نیازهای ارتباطی و استفاده از ظرفیت‌های تمامی بخش‌های مختلف وزارت ارتباطات، امکانات اپراتورهای داخلی، منطقه‌ای و بین‌المللی برنامه‌ریزی لازم و دقیق برای تأمین ارتباطات و زیرساخت‌های مخابراتی جهت ارائه خدمات با کیفیت مناسب کند.

وزیر ارتباطات در حکم جداگانه‌ای، آذری جهرمی را با حفظ سمت به عنوان "رئیس کمیته پدافند غیرعامل وزارت ارتباطات، شرکت‌ها، سازمان‌ها و مراکز تابعه" منصوب کرد.

در متن این حکم آمده است:

"به استناد بند "ح" ماده (1) آئین‌نامه اجرایی بند (11) ماده(121) قانون برنامه چهارم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی (موضوع مصوبه شماره 19454/ت33266/ه مورخ 22/4/84 هیات وزیران)  و نطر به شایستگی و تجارب ارزشمندتان در امور مدیریتی، جنابعالی را با حفظ سمت به عنوان "رئیس کمیته پدافند غیرعامل وزارت، شرکت‌ها، سازمان‌ها و مراکز تابعه" منصوب می‌نمایم.

امید است در راستای اجرای سیاست های کلی نظام در بخش پدافند غیر عامل کشور(29/11/1389) و سند راهبردی امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات و با اتکال به قادر متعال و به کارگیری تمامی مساعی خویش در راستای کاهش آسیب‌پذیری، افزایش پایداری‌ها، تولید بازدارندگی، تسهیل مدیریت بحران و تداوم خدمات ضروری در حوزه پدافند سایبری کشور و شکوه و سربلندی ایران اسلامی با همدلی، همکاری و تعامل با دبیرخانه و سازمان پدافند غیرعامل کشور و نیز سایر اعضای کمیته و کلیه مدیران وزارت، شرکت‌ها، سازمان‌ها و مراکز تابعه در جهت انجام وظایف و مسئولیت‌های محوله جدیت و تلاش و افری را ایفا نمایید.

توفیقات روز افزونتان را از درگاه ایزد منان مسئلت می‌نمایم."