Gerdab.IR | گرداب

مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت:

شهر هوشمند فقط در چند کلانشهر جا افتاده است

تاریخ انتشار : ۰۸ مهر ۱۳۹۵

مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت با بیان این که شهر هوشمند فقط در چند کلانشهر جا افتاده است گفت: در این زمینه تقریبا همه اپراتورها راهکارهای خاص خود را دارند اما در هر سه اپراتور غیر از چند کلانشهر جانیفتاده است.

به گزارش گرداب محمد جواد آذری جهرمی با حضور در نمایشگاه ایران تلکام 2016 اشاره ای به حضور موفق شرکت های مختلف مخابراتی و اپراتورها داشت و اظهار کرد: البته تاکنون بازدیدم از نمایشگاه کامل نشده است اما به طور خاص آنچه که در اپراتورهای مختلف دیدم مسیر حرکت به سمت توسعه کاربردهای شبکه ای بود.
معاون وزیر ارتباطات در ادامه گفت: این موضوع بسیار مطلوبیت دارد و لازم است که اتفاق بیفتد اما اینکه چه میزان از این کاربردها بهره برداری شود، موضوع دیگری است.
وی با بیان اینکه باید دید آنچه وجود دارد چه میزان کاربردی می شود، ابراز کرد: سرویس های مختلفی که در این نمایشگاه ارائه می شود اگر شکل بگیرد در حوزه سرگرمی، ویدئو برحسب تقاضا و تلویزیون اینترنتی اتفاقات خوبی را شاهد خواهیم بود.
مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت با اشاره به حوزه شهر هوشمند گفت: در این زمینه تقریبا همه اپراتورها راهکارهای خاص خود را دارند اما در هر سه اپراتور غیر از چند کلانشهر جانیفتاده است.
آذر جهرمی ادامه داد: شاهد گسترش کاربردهای شبکه ای در امورات جاری کشور به واسطه فعالیت اپراتورها هستیم که در نهایت مزایای آن در بخش شبکه های آب، گاز و... به مردم، دولت و اپراتورها باز می گردد.