مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت خبر داد
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت در نشست ستاد اربعین دراستان ایلام از ارائه اینترنت به تمامی زائران در مسیر حرکت به سمت کربلا خبر داد.
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۷
کد خبر: ۲۳۲۳۴
به گزارش گرداب به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، آذری جهرمی در این نشست که با حضور مروارید استاندار ایلام و مدیران این استان برگزارشد، از ارائه اینترنت به تمامی زائران در مسیر حرکت به سمت کربلا خبر داد.
وی با تاکید بر اینکه اربعین امسال همایش باشکوه تری نسبت به سالهای گذشته است افزود: تمام تلاش خود را در جهت خدمت به زائرین امام حسین انجام می دهیم.
معاون وزیر ارتباطات با تاکید بر شناسایی مسیرهای کور در جاده ها و سعی در جبران این نقاط گفت: سرعت اینترنت موبایل را ارزیابی می کنیم و سه اپراتور تا فرارسیدن آن ایام 22سایت نسل سه و چهار در شهر مهران نصب می کنند.
وی با اشاره به رقابت اپراتورها در ایام اربعین حسینی گفت: لازم است نقاط محروم روستایی استان ایلام نیز بعد از اربعین پوشش داده شود.
جهرمی اظهارکرد: از دانشگاه ایلام می خواهیم در زمینه اپلیکیشن های روز موبایل فعال تر شود چراکه این اپلیکیشن ها سرویس دهی را راحت تر می کنند.
وی با اشاره به اینکه ایلام به عنوان مسیر ثبت شده زائران اربعین حسینی شناخته شده است؛ افزود: اطلاع دهی در خصوص پایانه مرزی،  وضعیت جاده ها، هزینه بر نیست اما اگر هزینه زیرساختی نیاز داشته باشد قطعاً کمک می کنیم.
وی بر اطلاع رسانی به موقع، برنامه ریزی مناسب و سرویس دهی به زوار تاکید کرد و گفت: دانشجویان دانشگاه ایلام می توانند ایده های خود را  در زمینه اپلیکیشن های اربعین حسینی در سایت ایرانسل ثبت کنند و ما نیز از آنها که خدماتی مناسب برای زوار باشد حمایت می کنیم. جهرمی در خصوص درگاه بین المللی ایران و عراق در اربعین حسینی گفت: تصمیم بر این است، ایران و طرف عراقی هزینه ارتباطات را به حداقل برسانند.
معاون وزیر ارتباطات در این نشست با اشاره اهمیت اطلاع رسانی از طریق صدا و سیمای استان ایلام برای زوار گفت: امسال برای اطلاع رسانی از طریق فضای مجازی زمان کمی داریم و انشاءالله در این زمینه برای سال آینده ،برنامه ریزی می کنیم.
وی به ایستگاه های سلامتی اپراتورها برای ارائه خدمت در شهر مهران اشاره کرد و گفت: موضوع خدمات بهداشتی و درمانی در این ایام بسیار حائز اهمیت است و در خصوص برقراری ارتباطات برای خدمات درمانی از هیچ کوششی دریغ نمی کنیم.
نظر شما :
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد