Gerdab.IR | گرداب

آغاز به کار نمایشگاه مجازی نانو

آغاز به کار نمایشگاه مجازی نانو
تاریخ انتشار : ۱۲ مهر ۱۴۰۱

با پایان یافتن سیزدهمین دوره نمایشگاه نانو، از سوی ستاد نانو، نمایشگاه مجازی برپا خواهد شد.

به گزارش گرداب، سیزدهمین نمایشگاه فناوری نانو درحالی در ساعت ۱۵ امروز، سه‌شنبه ۱۲ مهر ماه به کار خود خاتمه خواهد داد که نمایشگاه مجازی محصولات شرکت‌های فعال در این حوزه آغاز به کار خواهد کرد.

در این راستا ستاد فناوری نانو با انجام تصویربرداری‌های ۳۶۰ درجه‌ای از تمامی غرفه‌ها و فضا‌های این رویداد، نمایشگاه مجازی ایران نانو ۱۴۰۱ را بر روی سایت این ستاد دایر خواهد کرد.

پس از اتمام نمایشگاه فیزیکی، شرکت‌ها می‌توانند محتوا‌های تکمیلی از جمله کاتالوگ، بروشور، فیلم، مجوزها، تاییدیه‌ها و سایر اطلاعات مفید برای توسعه بازار خود را مطابق شیوه‌نامه‌ای که دبیرخانه نمایشگاه منتشر خواهد کرد، ارسال کنند تا بر روی نمایشگاه مجازی بارگذاری شود.

با استفاده از این امکان، دسترسی کاربران سایت ستاد نانو به محتوا‌های شرکت‌های فناوری نانو دائمی خواهد شد.

در مرحله بعد با بارگذاری محتوا‌های شرکت‌ها به زبان‌های غیر از فارسی، این نمایشگاه مجازی می‌تواند در قالب سایر زبان‌های هدف برنامه‌های صادراتی فناوری نانو نیز ادامه فعالیت داده و برای بازاریابی صادراتی محصولات فناوری نانو مورد استفاده و ارجاع قرار گیرد.

سیزدهمین نمایشگاه فناوری نانو (Iran nano ۲۰۲۲) از روز شنبه، ۹ مهرماه در سالن‌های ۵، ۶ و ۴۴ (سالن خلیج فارس) آغاز به کار کرد و امروز سه‌شنبه ۱۲ مهر ماه به کار خود پایان خواهد داد.