Gerdab.IR | گرداب

تولید نرم‌افزار مدیریت انبار به همت مهندسان ایرانی

تولید نرم‌افزار مدیریت انبار به همت مهندسان ایرانی
تاریخ انتشار : ۰۱ آذر ۱۴۰۱

مدیریت انبار و ارائه اطلاعات به چرخه تولید از طریق یک نرم افزار ایران ساخت ممکن شد.

به گزارش گرداب، نرم افزار انبار بهینه سازان به مدیریت بهینه عملیات انبار و تولید کمک شایانی می‌کند. عملیات انبارداری و حسابداری انبار شامل فعالیت‌های مهمی نظیر مدیریت انبار، جانمایی کالا، مدیریت موجودی، ثبت ورود و خروج کالا، قیمت گذاری و حسابداری مواد و کالا، مدیریت درخواست‌ها و سفارش گذاری و انبارگردانی است به عنوان مثال چه میزان از یک کالا در هر لحظه در فرآیند‌های خرید، تولید، فروش، انبارداری، تحویل و ... قرار دارد با کنترل موجودی دقیق، عملیات ورود، خروج، جابه‌جایی و تحویل کالا باعث عدم توقف عملیات تولید می‌شود.

به دلیل پیچیدگی، تنوع، اهمیت و حجم بالای فرآیند‌های انبارداری، همچنین اهمیت بالای موجودی کالا، این فعالیت‌ها جزو نیاز‌های اساسی بسیاری از شرکت‌های تولیدی و بازرگانی است.

استفاده از نرم افزار مدیریت انبار ساده بوده و نیاز به آموزش‌های سخت و تخصصی ندارد. این نرم افزار قابلیت نصب بر گوشی‌های همراه و سیستم‌های ثابت را دارد و سرعت و دقت را در مجموعه‌ها ارتقا می‌دهد.

براساس گزارش معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، بهاره شعیبی عضو هیات مدیره شرکت بهینه سازان اطلاعات پویا با تشریح این دستاورد گفت: مدیریت و کنترل موجودی انبار از نیاز‌های اساسی سازمان‌ها در جهت مدیریت فرآیند‌های تأمین و نگهداری، تولید و فروش است، نرم افزار دانش بنیان مدیریت انبار می‌تواند از تحمیل ضرر و زیان‌های احتمالی تا حد قابل ملاحظه‌ای جلوگیری کند.

این مدیر حوزه دانش بنیان یادآور شد: نرم افزار طراحی شده به مراتب قیمت ارزان تری نسبت به نمونه‌های خارجی دارد و سبب شده برخلاف تصور، فرصت‌های شغلی بیشتری ایجاد کند و خدمت رسانی را برخط و سریع کند.