Gerdab.IR | گرداب

رواج لیبرالیسم جنسی در آمریکا؛

موافقت بسیاری از آمریکایی‌ها با زنای با محارم

تاریخ انتشار : ۰۶ دی ۱۳۸۹

نظرسنجی انجام شده از سوی شبکه خبری ABC نیوز ایالات متحده آمریکا نشان می‌دهد که بسیاری از شهروندان آمریکایی به داشتن زنای با محارم مخالفتی ندارند. به نظر می‌رسد این شبکه خبری با انجام نظرسنجی سعی در رسمیت بخشیدن و تلاش برای عادی جلوه دادن این اقدام قبیح دارد.

گرداب- شبکه خبری ABC نیوز آمریکا اخیرا در صفحه اختصاصی خود در سایت فیس‌بوک، یک نظرسنجی قرار داده و از کاربران و مخاطبان خود خواسته نظرشان در مورد داشتن رابطه غیر اخلاقی و زنا با محارم را اعلام کنند.

بر اساس نتایج به‌دست آمده از این نظرسنجی، بیشتر شرکت‌کنندگان در آن موافقت خود با داشتن رابط‌ه‌ای غیر اخلاقی با محارم را اعلام کرده‌اند. این کاربران موافق نظر مثبت خود را مشروط به موافقت طرفین دانسته‌اند.

این افراد موافق برای دفاع از نظر خود، اعلام کردند: بدون شک افرادی که تمایل به داشتن رابطه با محارم خود دارند، دارای یک بیماری روحی هستند از همین رو نباید جلوی آنها را گرفت. برخورد با چنین افرادی تأثیر معکوس و منفی در بر خواهد داشت.
 
گروه اندکی نیز از شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی مخالفت خود با این اقدام را اعلام کرده و انجام چنین نظرسنجی توسط این شبکه را مورد حمله و انتقاد قرار دادند.

این افراد مخالف معتقدند که در صورت عدم برخورد قاطع با مرتکبان این نوع زنا، می‌تواند تأثیر بسیار بدی بر طرفین بگذارد از همین رو بهتر است با برخورد فوری و قاطع، این مشکل حل و درمان شود.

این نظرسنجی پس از آن انجام شد که این شبکه تلویزیونی یک ویژه برنامه‌ در مورد رابطه نامشروع یک استاد دانشگاه 46 ساله با دختر 24 ساله خود را پخش کرد. این رابطه غیر اخلاقی سه سال برقرار بود تا اینکه پلیس آمریکا اخیرا آنان را بازداشت کرد.

پس از محاکمه این استاد دانشگاه مشخص شد که این کار با موافقت دختر انجام می‌گرفته از همین رو دادگاه حکم وی را کاهش داده و او را تنها به چهار سال زندان محکوم کرد.

در همین حال وکیل مدافع این استاد دانشگاه طی اظهاراتی گفت: «با توجه به اینکه موکل بنده و دخترش به طور کامل با این کار موافق بوده‌اند، نباید محکوم می‌شدند، زیرا دادگاه اجازه ورود به حریم خصوصی آنان را نداشته است.»

مؤسسه آلمانی "ماکس پلانک" در سال 2007 میلادی با انتشار گزارشی اعلام کرد که هفت کشور چین، فرانسه، ساحل عاج، هلند، روسیه، اسپانیا، ترکیه و نیز رژیم صهیونیستی "قانونی بودن زنا با محارم در صورت موافقت طرفین" را تأیید می‌کنند و هیچ مخالفتی با آن ندارند و چنین اقدامی از نظر آنان به هیچ وجه جرم یا رفتاری غیرقانونی به شمار نمی‌رود.
 
اینکه یک شبکه خبری با انجام نظرسنجی سعی در رسمیت بخشیدن و تلاش برای عادی جلوه دادن این اقدام قبیح دارد و دلایلی مضحک مانند رضایت طرفین را به عنوان عاملی برای موجه نشان دادن آن بیان می‌کند، گامی دیگر در راستای تلاش برای ترویج لیبرالیسم جنسی است و در این میان نباید تلاش آمریکا و استکبار جهانی برای صدور این عمل غیراخلاقی و ضد انسانی به کشورهای مسلمان را از نظر دور داشت.
 
در قانونگذاری اسلامی کرامت انسانی افراد نیز ملاک عمل قرار می‌گیرد و طبق صلاح فرد و جامعه قانون وضع می‌شود. حتی اگر خود  فرد به ارتکاب عملی مضر رضایت داشته باشد، قانون چنین اجازه‌ای را به او نمی‌دهد؛ موضوعی که در قانونگذاری‌های انسان‌محور غرب مغفول مانده است.
 
مرکز بررسی جرائم سازمان‌یافته بارها و در قالب انتشار مطالب گوناگون از جمله گفت‌وگوهای تفصیلی مسئولین مرکز با رسانه‌ها نسبت به ذائقه‌سازی، تخریب قداست و پاکی رحِم هشدار داده و ورود پدیده شوم زنای با محارم را در راستای قبح‌زدایی از معاصی، تلاش برای تخریب کیان خانواده و رواج سکولاریسم فرهنگی ارزیابی کرده است.