كشورهاي عربي كه در مصاحبه خود نام برديد و رژيمهاي سابقشان را ديكتاتور خوانديد، سابقا دوستان شما بودند و شما هزينه هاي انتخاباتي خود را از ايشان مي گرفتيد و آنها شركاي تجاري شما بودند. اگر باور نداريد از كروبي و موسوي و خاتمي بپرسيد.
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۰ - ۱۶:۱۵
کد خبر: ۸۰۵۶
پدر يكي از بازداشت شدگان حوادث پس از انتخابات 88 كه در گذشته از همكاران تاج زاده در وزارت كشور بوده با انتشار نامه اي، به عملكرد منافقانه تاج زاده و همدستانش در طول چند سال گذشته و دروغهاي بزرگ آنها اعتراض كرد.

به گزارش گرداب به نقل از كلمه نيوز وي در اين نامه خطاب به تاج زاده نوشته است: «من يكي از فعالين سياسي در زمان مسئوليت شما در وزارت كشور و شايد بهتر است بگويم يكي از آسيب ديدگان حوادث پس از انتخابات سال 88 هستم، پسر 24 ساله من به خاطر دروغ بزرگ شماها به خيابان رفته بود تا به اصطلاح حق خود، يعني رأي دزديده شده اش! را باز پس گيرد و مدتي در بازداشت به سر برده. او كه روزي جنبش سبزي 2 آتشه بود امروز به طور افراطي از هر سبزي متنفر است. چرا؟ مي گويم، روزها و هفته هاي اول كه شما و دوستان داخلي و خارجي شما مانند BBC و VOA و راديو اسرائيل توانسته بوديد به عده اي القا كنيد كه در انتخابات تقلب شده پسر من نيز جزء فريب خوردگان بود و هر شب با كوله پشتي پر از سنگ و قمه از منزل خارج مي شد و پاسي از شب گذشته خسته و كوفته به خانه برمي گشت و استراحت مي كرد تا شب بعد بتواند با انرژي بيشتر به صحنه درگيريها برگردد.»

وي مي افزايد: «در آن ايام گاهي برادر من به منزل ما مي آمد و با پسرم بحث مي كرد. برادرم مي گفت بايد صبر كرد تا مستندات دال بر تقلب ارائه شود، اما صرف يك ادعا نبايد چنين انتخابات پرشكوهي را كه در دنيا بي نظير است زير سوال برد. پسرم مي گفت، يعني شما مي گوئيد نخست وزير امام دروغ مي گويد؟ برادرم در جواب مي گفت، آيا نخست وزير امام بالاتر است يا خود امام؟ آيا امام نگفته تخلف از قانون حرام است؟ آيا مملكت قانون ندارد؟ مگر نخست وزير امام در همين چارچوب قانوني كانديدا نشده است؟ اگر اين چارچوب را قبول نداشت نبايد در انتخابات وارد مي شد. وقتي وارد شده يعني قبول دارد. خب همين چارچوب قانوني براي ابراز اعتراض نسبت به نتايج انتخابات نيز ساز و كار لازم را ديده است. وانگهي نامه اي كه آقاي ميرحسين به شوراي نگهبان نوشت يا دلائلي كه همسر وي اقامه كرد مانند آنكه گفت مگر مي شود مردم تبريز به فرزند خود و مردم لرستان به دامادشان رأي ندهند آنقدر مضحك و بي پايه و اساس بود كه حتي از سوي برخي از جنبش سبزيهاي منصف هم نقد شد.»

اين پدر آرزده خاطر همچنين نوشت: «آقاي تاج زاده! برادر من كه بهترين دوران جواني خود را در جبهه ها گذرانده خود به ميرحسين رأي داده بود چرا كه او را يادگار روزهاي آرماني انقلاب مي شمرد، اما پس از رفتارهاي غيرقانوني و هنجارشكن وي نظرش كاملا از او برگشت. او امروز مانند گذشته از مخالفان سرسخت احمدي نژاد است اما مي دانيد مهمترين مسئله اي كه نظر برادر مرا از شما و دوستانتان برگردانده چيست؟ حمايت صريح مقامات جنايتكار آمريكا، اسرائيل و انگليس از جنبش سبز و عدم اعلان برائت شما از آنها. او مي گويد امام مي گفت اسرائيل اگر دست به دريا بزند دريا نجس مي شود ضمن اينكه امام گفت اگر دشمن از كسي تعريف كرد او بداند حتما غلطي كرده است كه دشمن از او تعريف كرده است.»
 
در ادامه اين نامه آمده است: «مردم ما سالهاي مديدي است كه از شما خوانده اند و شنيده اند كه اين نظام استبدادي است و انتخابات آن هم فرمايشي است، حال سوال اين است كه چرا شما و دوستانتان در اين نظام استبدادي! و انتخابات فرمايشي! براي حضور در قدرت سر و دست مي شكنيد؟ چرا هر بار با هزينه اي بيشتر در انتخابات شركت مي كنيد و در همين مصاحبه اخيرتان نيز براي چندمين بار ضمن كودتا خواندن انتخابات سال 88، آن هم بدون ارائه حتي يك برگ سند دال بر تقلب يا كودتا، زمزمه حضور اصلاح طلبان را در انتخابات آتي مجلس سر داده ايد. ثانياً، بهتر است بگوئيد اين نظام از چه زماني استبدادي شده است؟ آيا در دوره چندين ساله حاكميت شما هم به ويژه در دوره اصلاحات كه دو قوه از سه قوه و مجمع تشخيص مصلحت نظام در دست شما بود نظام استبدادي بود؟»

كشورهاي عربي كه در مصاحبه خود نام برديد و رژيمهاي سابقشان را ديكتاتور خوانديد، سابقا دوستان شما بودند و شما هزينه هاي انتخاباتي خود را از ايشان مي گرفتيد و آنها شركاي تجاري شما بودند. اگر باور نداريد از كروبي و موسوي و خاتمي بپرسيد. ايشان با جزئيات تمام به شما خواهند فهماند هر چند كه بعيد است كه شما ندانيد و خبر نداشته باشيد. مگر مي شود يار غار مهدي [هـ ] باشيد و از اين ماجراهاي پشت پرده بي اطلاع باشيد؟ راستي آقاي تاج زاده شما هزينه هاي صدها روزنامه، هفته نامه و ماهنامه زنجيره اي دوره اصلاحات و همچنين هزينه هاي صدها دفاتر حزب مشاركت و سازمان مجاهدين انقلاب اسلامي را از كجا مي آورديد؟»

وي در اين نامه از تاج زاده و دوستانش خواست از طرف خانواده هاي برخي جوانان ساده دل كه فريب آنها را خورده بودند، حرف نزند چرا كه ماهيت فرصت طلبان آشكار شده است.
 
منبع: کیهان
 
 
برچسب اخبار:
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۱۰
محمد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۵۹ - ۱۳۹۰/۰۸/۱۴
میشه یکم توضیح بدید این موسوي و كروبي و خاتمي چه کسانی هستند؟
پاسخ ها
سرباز ولایت
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۸:۳۲ - ۱۳۹۰/۰۸/۱۴
3 نفر با تفکراتی مضحک و منحرف هستند که هرکدام به نوبه خود بزرگترین ضربه ها را به ایران و اسلام زدند.
مثلا خاتمی در زمانی که رئیس جمهور بود در سازمان ملل بحث گفتگوی تمدن ها را مطرح کرد درحالی که غرب مدام علیه ایران قطعنامه صادر می کرد!!همین کار او باعث شد آمریکا به خود جرات تجاوز به عراق و افغانستان را بدهد.
لازم به ذکر است این سه نفر بشدت از طرف صهیونیست ها و آمریکا حمایت همه جانبه (رسانه ای،مالی، فکری و ...) می شوند.
سرباز ولایت
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۱:۳۶ - ۱۳۹۰/۰۸/۱۷
خاتمی دم از آزادی بیان میزد و به خاطر همین ادعا در دوره ریاست جمهوری او مطبوعات مثل سگ هار به جان اسلام افتادند و تا می توانستند شبهات را از طریق مطبوعات به خورد مردم دادند و در مقابل داد و هوار علما و متدینین سانسور می شد و به جایی نمی رسید مثلا یک بار مهاجرانی گفت حاضرم با علامه مصباح (به قول آنها مصباح یزدی بدون هیچ عنوانی!) مناظره کنم علامه مصباح بلافاصله تقاضای مناظره را پذیرفت اما به یک شرط و آن هم پخش زنده مناظره از تلویزیون بود که مهاجرانی سر و ته قضیه را به هم آورد و ماست مالیش کرد که بله، مصباح از مناظره شانه خالی کرد!!
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۰۸ - ۱۳۹۰/۰۸/۱۴
دوره شما هم به همين زودي سر مياد
پاسخ ها
محمد
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۰/۰۸/۱۴
ممنون ، حالا فکر کنم یکمی خاتمی رو شناختم . اما هنوز اون 2 تای دیگه رو نمیشناسم .
سرباز ولایت
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۱:۲۹ - ۱۳۹۰/۰۸/۱۷
جناب ناشناس:
فعلا که دوره شما داره سر میاد.
جرات داری یه قدم علیه ما بردار تا مثل مجید جمالی فشی جونتون در عرض سه سوت تو تلویزیون بیاریمت همه حرفاتو پس بگیری:-)
و بردار محمد حفظکم الله :
کروبی کسی بود که اول انقلاب دور و ور امام می پلکید بعدش افتاد تو خط اطلاح طلبان(درستش افساد طلبان هست) تا اینکه در فتنه سال 88 به عنوان یکی از سران فتنه در مقابل مقام معظم رهبری ایستاد و برای براندازی نظام اقدام کرد.
خرابکاریاش زیاده این یه نمونه اش:
وقتی هاشم آغاجری استاد تاریخ در یک سخنرانی به ائمه توهین کرد و رسما کافر شد و در دادگاه حکم اعدامش(به خاطر کفر) داده شد این آقا کروبی در صحن مجلس ازش دفاع کرد(اون موقع کروبی رئیس مجلس بود و فیلمش تو یوتیوب هست) و همراه محمد خاتمی دنبال کارش افتاد و با دو دره بازی حکم اعدام رو به 3 سال حبس تغییر دادند و گفته می شود آغاجری پس از سه سال حبس در را بازگشت(گردن شکستن!) به خانه به امام زمان اواحنا فداه توهین کرد!
موسوی هم یکی از سران فتنه 88 و همکار کروبی بود و اول انقلاب نخست وزیر بوده که البته اسنادی هست که از همون اول انحراف فکری داشته (مثل سخرانی شهید دیالمه که تو اینترنت هست ولی کامل نیست) این شخص به شدت از طرف اسلام ستیزان و صهیونیست ها حمایت می شد و می شود.
انحرافات و خیانت های این سه نفر آنقدر زیاد است که در یک کامنت که سهل است در صدها کتاب هم نمی گنجد.
نكته سنج!
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۵۰ - ۱۳۹۰/۰۸/۱۸
چيستان : آن كدام روحاني بود كه جلوي پاي جورج سوروس يهودي زانو زد؟

راهنمايي : عينك فنسي ميزنه و از گفتگو زياد حرف ميزنه
پاسخ ها
سرباز ولایت
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۵:۵۰ - ۱۳۹۰/۰۸/۱۸
همونی نیست که موسس بنیاد باران بود و چند صد نفر از دم و دستگاهش از دفتر ریاست جمهوریش حقوق می گرفتند که جاسوسی کنند؟
همونی نبود که فرماندهان سپاه نامه براش نوشتند هنوز نامه هستش:
http://www.magiran.com/npview.asp?ID=1243300
همونی نبود که خواست فرودگاه مهرآباد رو بده دست یه شرکت ترکیه ای به اسم تاو که در اصل صهیونیستی بود اما برادران غیرتمند سپاه نگذاشتند؟حتی می خواست سرش استعفا بده!!این هم خبرش :
http://www.farsnews.com/printable.php?nn=8302010029
مهدی آنتی گرین
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۳۰ - ۱۳۹۰/۰۸/۱۸
به کمپین موسوی را اعدام کنید بپیوندین
SALAM
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۲۱ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۰
پدر بیامرز برو خدایت راشکر کن که پسرت زنده است اگر می دانستی که طی این فتنه چند تن از گلهای روزگار پرپر شدند و توی هیچ رسانه ای حتی یک کلمه هم ازشون سخن بمیون نیومده خدا میدونه که پدر و مادر اونها الان چه حالی دارن .
نظر شما :
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد