Gerdab.IR | گرداب

وبلاگ "نسل خمینی"؛

خانم رایس! مشکل از نیروی قدس نیست

تاریخ انتشار : ۱۷ آبان ۱۳۹۰

ریشه­ شکست شما در عراق، دخالت نیروی قدس نبود؛ مشکل بی­ حساب و کتاب بودن عمله ­های وزارت­ خارجه و گنگسترهای ارتش آمریکا بود.

گرداب- خانم رایس! مشکل از نیروی قدس نیست که چندصد بیلیون دلار در عراق خرج کردید ولی دولتمردانی در عراق حاکم شدند که هم ‌‌پیمانان سنتی جمهوری اسلامی ­اند. نه این­که خیلی دموکرات باشید... نه! خواستید دخالت کنید و دوستان خودتان را سرکار بیاورید، اما نتوانستید.
 
خانم رایس! آن ­همه مالیاتهای 99درصد مردم آمریکا و پولهای نفت عربستان را خرج کردید تا یک سنّی طرفدار خودتان و یا یک شیعه­ سکولار را در عراق به ریاست برسانید، اما نتوانستید حتی به یک پُست مهم هم نرسیدید. اینها به خاطر دخالت نیروی قدس نبود، چرا که هیچ سندی ارائه نکردید و برعکس همه­ فشارها و تلاشهای شما برای دخالت در روند انتخابات، کاملا علنی بود. ریشه­ شکست شما در عراق، دخالت نیروی قدس نبود؛ مشکل بی­ حساب و کتاب بودن عمله ­های وزارت ­خارجه و گنگسترهای ارتش آمریکا بود. مردم عراق هیچگاه برادران خود در روزهای سخت دیکتاتوری را فراموش نمی­ کنند.
 
خانم رایس! بیشتر از این به شعور ملت عراق توهین نکنید. ببینید کار به جایی رسیده که نامزد سکولارِ شما برای نخست­ وزیری عراق برای اظهار ارادت خالصانه ­اش به ولی ­فقیه و شرکت در همایش بیداری اسلامی(!) به تهران آمد.

خانم رایس! مشکل نیروی قدس نیست که عبدالله عبدالله (نامزد شما در افغانستان) رای نیاورد. مشکل، ارتش شماست که خروار خروار مسلمانان افغان را می ­کشند وگرنه مردم افغان سالهاست که از سفره­ همسایه­ مسلمانشان ارتزاق می­ کنند.
 
خانم رایس! اگر مسلمانان افغانی به "دوست ایران" رای می­ دهند از مردم افغان و یا برادران نیرو قدسیِ­ شان انتقام نگیرید. افغانها دوستان روزهای سختشان در دره­ پنج­شیر را رها نمی­ کنند تا یانکی ­های لاابالی از آن سوی جهان برایشان رئیس ­جمهور تعیین کنند.

اگر علی رغم آن­ همه فشارهای علنی و دلارهای بی­پ شتوانه­ شما در لبنان نتوانستید رفیق خود را در حکومت نگهدارید و حامیان مقاومت ریاست­ جمهوری و دیگر پستها را تصاحب کرد نه به خاطر دخالت نیروی قدس که به خاطر خیانت دوستانتان بود که مردم از آنها روی برگرداندند، وگرنه قطع بدانید اگر حزب­ الله برای کسب قدرت تلاش می ­کرد و در تسهیم قدرت کوتاه نمی­ آمد، امروز لبنان خیلی حزب­ اللهی­تر از این بود که می­ بینید. هرچند همین الان هم دوستان ایران در ریاست­ جمهوری و کابینه­ لبنان و مجلس لبنان خار چشم شما هستند.

خانم رایس! اگر هنوز در بوسنی مردم مسلمان با شنیدن "I am Iranian" به شوق می ­آیند، به خاطر این است که مستضعفان جهان، قدرنـشناس نیستند.
 
خانم رایس! اینکه اسلامگراها در تونس رای آوردند و یا اینکه سفیر رژیم صهیونیستی از سوی مردم مصر به طور تحقیرآمیزی اخراج شد... اینها ربطی به دخالت نیروی قدس و حزب الله و امثالهم ندارد. شما مطمئن باشید هرچه زمان بگذرد مستضعفین جهان با یکدیگر نزدیکتر شده و قطعا این سیل 99 درصد، شما را از بین خواهد برد "و سَيعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا أَي مُنْقَلَبٍ ينْقَلِبُونَ."
 
خانم رایس! آیا نیروی قدس مقصر است که این همه انقلاب اسلامی در منطقه رخ داده و اسلام ­گراها در حال به قدرت رسیدن هستند؟

خانم رایس! اگر نیروی قدس به فکر سازندگی در منطقه و کمک به مسلمانان منطقه است، این یک راهبرد در جمهوری اسلامی است. سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مانند ارتش گنگسترهای اجباری شما، بی­حساب و کتاب نیست که اول حمله کنند و بـُکــُشنند و ببرند و ویران کنند و بی­خانمان کنند بعد به این فکر کنند که برای چه حمله کرده اند؛ برای نابودی سلاح های کشتار جمعی صدام حمله کرده اند، برای ارتباط صدام با القاعده حمله کرده اند... یا برای تزریق دموکراسی!

خانم رایس! اینجا سپاه است؛ مرکز پاسداری از انقلاب اسلامی و حتا نه انقلاب اسلامیِ "ایران"، بلکه هر انقلاب اسلامی ‌ای در جهان و برای همه­ کارهای خود برنامه ­ریزیِ دقیق دارد، چون نمی­ توان برای ظهور امام زمان کار کرد ولی کار بی­ حساب باشد.

خانم رایس! از نظر سپاه کارِ بی­ برنامه، بی ­تقوایی است. اینجا به وسیله گروهی دانشمند و نابغه و افراد باایمان، هدایت و کنترل می­ شود. اینها با کابوهای تفنگدار شما فرق اساسی دارند. اینجا اینقدر بی­ حساب نیست که به یک دزد پول بدهند که برود به قاچاقچیان مکزیک بدهد تا سفیر چلغوز وهابی را در فلان کشور بـُکشند. نیروی قدس چنان در قلب مردم مستضعف منطقه جا پیدا کرده است و جمهوری اسلامی دارد یکی یکی قلب مردم مستضعف جهان را تسخیر می­ کند که نیازی به این بازیهای بی­فایده ندارد.

خانم رایس! آیا اینکه فقط بگویید اسناد دخالت نیروی قدس غیرقابل خدشه است، مشکل حل می­شود و مردم از شما می پذیرند؟ بوش هم می­ گفت که اسناد سلاحهای عراق غیرقابل خدشه است. چرا فقط به فکر اقناع دولتهای دوست خود هستید؟ چرا به فکر افکار عمومی مستضعفان نیستید؟ این همه شما در خاورمیانه دولت­ سازی کردید... امروز به بقای کدامیک اطمینان دارید؟! سپاه به مستضعفان و مردم منطقه خدمت کرده است و همچنان به آنها خدمت می­ کند؛ لذا اگر دوستانش از سوی مردم منطقه یکی پس از دیگری رای بیاورند و مزدوران شما را اخراج کنند تعجب نکنید و حماقتتان را به گردن نیروی قدس نیاندازید.
 
و این سنت خداوند است: "و نُرِیدُ اَن نَّمُنَّ عَلَی الَّذِینَ اسْتُضْعِفُوا فِی الْاَرْضِ وَنَجْعَلَهُمْ اَئِمَّهً وَنَجْعَلَهُمُ الْوَارِثِینَ."
 
شما به جنگ خدا آمده اید و نه به جنگ سپاه.