Gerdab.IR | گرداب

رجوی:

اگر همه ساکنان اشرف هم بمیرند ازعراق نمی‌رویم

تاریخ انتشار : ۲۳ آذر ۱۳۹۰

رجوی از فرماندهان اشرف خواسته خاکریزها و استحکامات اطراف قرارگاهها را به لحاظ کمی و کیفی تقویت کنند و سلاحها و تجهیزات لازم برای درگیر شدن با ارتش عراق را آماده سازند.

به گزارش گرداب به نقل از هابیلیان، خبرهای رسیده از پادگان منافقین حاکی است سرکرده منافقین بر خلاف رویه ظاهری قبول خروج از عراق، به سرپل های ارتباطی خود در پادگان اشرف اطلاع داده برای ماندن در عراق باید آماده انجام هر دستوری باشند و در این راه حتی اگر تمام ساکنان پادگان اشرف هم کشته شوند هیچ اهمیتی ندارد.

سرکرده باند تروریستی منافقین همچنین دستور داده تا همه نفرات پادگان اشرف، توجیهات لازم برای درگیر شدن و خلع سلاح کردن نیروهای عراقی را دریافت کنند و از فرماندهان اشرف نیز خواسته خاکریزها و استحکامات اطراف قرارگاهها را به لحاظ کمی و کیفی تقویت کنند و سلاحها و تجهیزات لازم برای درگیر شدن با ارتش عراق را آماده سازند.
بر پایه این خبر تلاش سرکردگان منافقین این است تا در خفا و سکوت پادگان اشرف را به یک دژ و قلعه تماما جنگی تبدیل نمایند و برای این کار تا کنون تعداد زیادی از انواع خاکریزها و موانع را در اطراف محل استقرار خود ایجاد کرده اند.

این خبر می افزاید: ساخت سلاحهای عجیب و غریب قرون وسطایی و سنگ اندازهای بزرگ و کوچک و نیزساخت منجنیق، فلاخن و تیرکمان در حجم زیاد نیز یکی از برنامه های منافقین برای روز پایانی حضور در عراق و آغاز درگیری با ارتش عراق است، به گونه ای که در یک کلام، رجوی پادگان اشرف را برای جنگ با دولت عراق آماده کرده است.

گفته می شود هدف اول رجوی از این اقدامات، کشته سازی در حد وسیع است تا به این وسیله به مظلوم نمایی گسترده و بین المللی دست بزند، ضمن اینکه چنانچه درب های پادگان اشرف به روی همه باز شود، اسرار بسیاری از جنایتهای رجوی بر ملا خواهد شد.