Gerdab.IR | گرداب

اولین "سرویس آزاداندیشی" در "افسران" رونمایی شد

تاریخ انتشار : ۲۱ دی ۱۳۹۰

در این سرویس کاربران این شبکه خبری اجتماعی می‌توانند درباره این موضوع مناظره کرده و نظرات خود را اعلام کنند.

به گزارش گرداب، "شبکه خبری اجتماعی افسران جوان جنگ نرم" تصمیم دارد در راستای اجرایی شدن فرمایشات مقام معظم رهبری چندسرویس جدید در فضای مجازی ایجاد کند که به صورت اختصاصی برای این کار طراحی شده است.

"قاسم صفایی‌نژاد" عضو شورای سیاستگذاری شبکه خبری اجتماعی افسران گفت: «با توجه به بررسی‌های صورت گرفته در شبکه خبری اجتماعی افسران، فضای مجازی فرصت‌های زیادی را برای برگزاری این کرسی‌ها بوجود می‌آورد.»

صفایی‌نژاد افزود: «در صورت برگزاری این کرسی‌ها در فضای مجازی، بعد مکانی حذف می‌شود و افراد از نقاط مختلف کشور می‌توانند در این کرسی‌ها شرکت کنند. علاوه بر این، برگزاری این کرسی‌ها در فضای مجازی به افراد اجازه می‌دهد تا در محدوده زمانی گسترده‌تری در این کرسی‌ها شرکت کنند و این مطلب می‌تواند منجر به این شود که افراد با مطالعه بیشتر در حین برگزاری کرسی‌ها،استدلال‌های قوی‌تری داشته باشند.»

صفایی‌ن‍ژاد ادامه داد: «"سرویس مناظره گروهی" شبکه خبری اجتماعی افسران امروز با موضوع "وحدت اصولگرایان در انتخابات مجلس نهم؛ آری یا خیر؟" به عنوان اولین سرویس از مجموعه سرویس‌های کرسی‌های آزاداندیشی در شبکه خبری اجتماعی افسران رونمایی می‌شود.»

در این سرویس کاربران این شبکه خبری اجتماعی می‌توانند درباره این موضوع مناظره کرده و نظرات خود را اعلام کنند. سامانه این مناظره به نحوی تنظیم شده است که کاربران می‌توانند یک نظر ارائه شده در یک مناظره را تکمیل کنند و یا به آن پاسخ بدهند. تمامی این نظرات در یک "خط زمانی" در این سرویس نمایش داده می‌شود.

برای آموزش و کسب اطلاعات بیشتر درباره این سرویس می‌توانید به صفحه آموزشی این سرویس در شبکه افسران مراجعه کنید.

منبع: فارس