Gerdab.IR | گرداب

یک روز پیش از ترور شهید احمدی‌روشن؛

مقابله با فعالیت‌هسته‌ای‌ایران در نشست رژیم‌صهیونیستی و انگلیس

تاریخ انتشار : ۲۱ دی ۱۳۹۰

سران جمهوری اسلامی ایران گوش شنوایی برای شنیدن پیام جامعه جهانی ندارند و در برابر فشارهای بین‌المللی که بر رژیم ایران برای تغییر مسیر برنامه‌های اتمی ایران به عمل می‌آید، مقاوم شده‌اند.

به گزارش گرداب به نقل از فارس، صبح امروز در حمله تروریستی ۲ موتور سوار "مصطفی احمدی روشن" از دانش‌آموختگان دانشگاه صنعتی شریف و معاون بازرگانی سایت هسته‌ای نطنز ایران به شهادت رسید.

در این حادثه تروریستی که با پرتاب ۲بمب ثانیه‌ای به داخل اتومبیل احمدی‌روشن صورت گرفت، راننده وی نیز به شدت مجروح و به بخش مراقبت‌های ویژه یکی از بیمارستان‌های کشور منتقل شد.

هنوز هیچ گروه تروریستی مسئولیت این ترور را برعهده نگرفته است اما کارشناسان معتقدند که با توجه به شباهت این ترور با ترور شهیدان "شهریاری" و "رضایی‌نژاد" و همچنین ترور ناموفق دکتر "فریدون عباسی"، این اقدام از سوی مزدوران رژیم‌صهیونیستی صورت گرفته است.

روز گذشته بخش فارسی رادیو اسرائیل در گزارشی از ژنرال "بنی گانتس"، رئیس ستاد کل ارتش اسرائیل که در نشست کمیسیون امور دفاعی و سیاست خارجی "کنست" سخنرانی می‌کرد، اعلام کرد: «سران جمهوری اسلامی ایران گوش شنوایی برای شنیدن پیام جامعه جهانی ندارند و در برابر فشارهای بین‌المللی که بر رژیم ایران برای تغییر مسیر برنامه‌های اتمی ایران به عمل می‌آید، مقاوم شده‌اند.»

ژنرال گانتس در این نشست مدعی شده بود: «فشارها علیه ایران بسیار سنگین شده اما هیچ نشانه‌ای از اینکه حاکمان ایران، تغییری در هدف خود برای داشتن بمب اتمی بدهند، دیده نمی‌شود.»

همزمان روز گذشته معاون وزیر خارجه رژیم‌صهیونیستی، "دانی ایالون" در دیدار با "الیستر برست"، وزیر مشاور بریتانیا در امور خاورمیانه که به اسرائیل آمده است، اعلام کرد که روند تلاش ایران برای رسیدن به بمب اتمی، وارد مراحل خطرناک‌تر خود شده است و مدعی شد که آغاز غنی‌سازی اورانیوم در تأسیسات اتمی جدید ایران در منطقه "فوردو" در قم شاهد این مدعا است.

رادیو اسرائیل در خبر روز گذشته خود اعلام کرد که وزیر انگلیسی به اورشلیم آمده تا دولت اسرائیل را در جریان جزئیات برنامه‌های کشورش علیه جمهوری اسلامی ایران بگذارد.