Gerdab.IR | گرداب

وقتی تروریست‌ها با تروریست‌ها همدردی می کنند؛

پیوستن طالبان و القاعده به لیست حامیان منافقین

تاریخ انتشار : ۲۶ دی ۱۳۹۰

منافقین به تازگی با اعلام اسامی ۱۲ حزب و ۵۰۰ شخصیت افغان طرفدار القاعده و طالبان، از بیانیه های این افراد و گروه ها برای حمایت از این فرقه و حفاظت از پادگان اشرف، به عنوان پیروزی بزرگ خود یاد کردند!

به گزارش گرداب،  فرقه تروریستی رجوی علی رغم شل کردن سر کیسه و اعلام اینکه که حاضرند هرگونه حمایت را به بالاترین قیمت خریداری کنند، به شدت از سوی احزاب و گروه های سیاسی مستقل اروپایی و آمریکایی پس زده می شوند، به گونه ای که حمایت طالبان و القاعده را به عنوان یک پیروزی بزرگ برای خود می دانند.

منافقین به تازگی با اعلام اسامی ۱۲ حزب و ۵۰۰ شخصیت افغان طرفدار القاعده و طالبان، از بیانیه های این افراد و گروه ها برای حمایت از این فرقه و حفاظت از پادگان اشرف، به عنوان پیروزی بزرگ خود یاد کردند.

در اطلاعیه فرقه رجوی که با آب و تاب فراوان همراه است، از "زیدی به عنوان پروفسور و رئیس جمهور پیشین افغانستان یاد شده است. دو سال پیش نیز در انتخابات ریاست جمهوری افغانستان، بی بی سی از صبغت الله مجددی پرسیده بود؛ شما چرا از کرزای حمایت می کنید و او پاسخ داده بود استخاره کرده ام!

مجددی که در سال ۱۳۷۱ شمسی به مدت ۲ ماه ریاست دولت موقت بعد از نجیب الله را در دست داشت، آنقدر ناتوان بود که بلافاصله از کلیه مناصب دولتی کنار گذاشته شد، ضمن اینکه همین فرد بعدها نقش بسیار فعالی در قبیله کشی و به جان هم انداختن افغانی ها ایفا نمود و اکنون نیز نقش دلالی بین آمریکا، گروه طالبان و القاعده در افغانستان را بازی می کند.

ریاکاری رجوی در لیست کردن گروهی افغانی که وجود یا عدم وجودشان قابل اثبات نیست، نشان می دهد که کف‌گیر رسوایی منافقین به ته دیگ خورده و ترفندهای تبلیغاتی از زبان افغانی ها، جز خودفریبی و مشغله سازی برای تشکیلات رو به زوال منافقین نتیجه دیگری نخواهد داشت.
 
منبع: هابیلیان