افشاي جزئيات محرمانه پرونده‌اي پيچيده (1)؛
مركز بررسی جرائم سازمان يافته سپاه پاسداران انقلاب اسلامي جزئياتي از عمليات چشم روباه مربوط به فعالیت های شبکه بی‌بی‌سی فارسی در ایران را منتشر كرد.
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۳:۴۱
کد خبر: ۹۷۵۵
به گزارش گرداب، مركز بررسی جرائم سازمان يافته سپاه پاسداران انقلاب اسلامي جزئياتي از عمليات چشم روباه مربوط به فعالیت های شبکه بی‌بی‌سی فارسی در ایران را منتشر كرد.
 
در اطلاعيه اين مركز با اشاره به نقش‌آفريني فعال، موثر و سیستماتیک شبكه بي‌بي‌سي در جريان جنگ نرم عليه جمهوري اسلامي ايران همراه با حمايت مالي و پشتيباني مادي از جریان ضد انقلاب آمده است: اين شبكه بر اساس رویکرد جدید استعماری دولت انگلیس با استفاده از شيوه‌هاي نوين و پيچيده اطلاعاتي اقدام به راه‌اندازي و تشكيل شبكه درهم تنيده اطلاعاتي با هدف و كاركرد جمع‌آوري اطلاعات خاص و هدفمند كرده است.
 
ايجاد شبكه جذب و آموزش محرمانه و سري در كشور با هدف جذب نخبگان رسانه‌اي و سياسي، برقراري ارتباط تنگاتنگ با شبكه‌هاي معاند و ضدانقلاب خارجي به ويژه گروهك تروريستي منافقين و برخي گروهكهاي ديگر و فعاليت‌هاي گسترده جاسوسي هوشمند از طريق توليد و نیز ارائه محتوا از نقاط استراتژيكی مانند اطلاعات وزارتخانه‌هاي حساس، سفارتخانه‌ها و حتي مناطق خاص مانند سكوهاي نفتي از مهمترين محورهاي عملياتي این شبكه با پوشش فعالان و همكاران بي‌بي‌سي فارسي در ايران است كه مركز بررسی جرائم سازمان يافته سپاه پاسداران در اطلاعيه خود به آنها اشاره كرده است.
 
در فاز اول اين عمليات در تابستان سال جاري، پس از شناسايي و احراز موارد اتهامي برخي از افراد فعال در اين عمليات، تعدادي از متهمان از جمله خانمها: م.م، پ.آ، م.م و آقايان ن.ش و ا.ع.ع دستگير و پس از انجام تحقیقات، پرونده‌هاي نامبردگان به همراه مستندات به محاكم قضايي ارسال شد.
 
به گزارش گرداب، در ادامه اين اطلاعيه به فاز دوم اجراي عمليات چشم روباه اشاره شده و آمده است: پس از بررسي جزئيات به دست آمده ديگري از تلاش‌هاي فعالان و همكاران شبكه بی‌بی‌سي فارسي در ايران، براي 24 نفر از متهمان كه از جهت حجم اطلاعات و فعاليت در اين شبكه به لحاظ امنيتي و كارشناسي، حائز اهميت محسوب مي شدند پرونده قضایی تشكيل شد.
 
بر اساس اعلام مركز بررسی جرائم سازمان‌يافته براي 10 نفر از متهمان كه در خارج از كشور به سر مي‌بردند قرار غيابي صادر و پرونده ساير افراد در دست پیگیری قرار گرفت.
 
در اين اطلاعيه با تاكيد بر اهتمام ويژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامي به برخورد موثر و همه جانبه با همكاران مخفي و فعال شبكه ضد انقلاب بي‌بي‌سي فارسي و هشدار به فریب خوردگان داخلی، به اختصار گوشه‌اي از پرونده تعدادي از دستگیرشدگان، ذکر شده كه در زیر به آنها اشاره مي‌شود:
 
 1. خانم پ. د
متولد 1359، روزنامه نگار و فارغ‌التحصيل رشته مطالعات رسانه در مقطع كارشناسي ارشد است.
 
نامبرده كه علي‌الظاهر علاقه‌مند به حوزه مسائل اجتماعي به ويژه زنان است، در مجلات اينترنتي و برخي مطبوعات سياسي زنجيره‌اي و همچنين تعدادي از رسانه‌هاي زرد فعاليت داشته است.
 
فعاليت‌هاي اجتماعي وي همزمان با آشنايي با "شادي صدر" و "محبوبه عباسقلي‌زاده" شدت مي‌گيرد تا آنجا كه از وي به عنوان يكي از فعالان فمينيستي در ايران نام برده مي‌شود. 
 
خانم پ.د اولين بار در 13 اسفند 1385 در پي تجمع در مقابل دادگاه انقلاب اسلامي تهران دستگيرشده است.

پس از آزادي از زندان و با توجه به متواري شدن تعدادي از فعالان فمينيستي به خارج از كشور، نقش وي موثرتر از گذشته تعريف مي‌شود.
 
ادامه تحصيل نامبرده در رشته مديريت رسانه در لندن، اولين زمينه آشنايي و ارتباط‌گيري كارمندان بي‌بي‌سي با وي است.
 
بعد از برقراري ارتباط و جلب توجه و اعتماد لازم، نامبرده با سرويس اطلاعاتي انگليس مرتبط شده و سپس در مراحل مختلف و متعدد رفت و آمد به داخل كشور، به عنوان مامور انتقال پول‌هاي مرتبطين در داخل و كالاهاي مورد نياز ايشان، ایفای نقش می‌کرده است.
 
نامبرده در موارد متعدد و در پوشش بازوي تهيه محتوا براي شبكه بي‌بی‌سي و با استفاده از عناوين خبري و رسانه‌اي، به جمع‌آوري و ارسال اطلاعات خاص و داراي طبقه‌بندي اقدام کرده است. مستندات موجود در پرونده وي حاکی از ارتباط مشكوك نامبرده با برخي نخبگان رسانه‌اي بوده كه در مراحل اوليه تحقيق تلاش بسياري براي مخفي کردن اين ارتباط‌ها داشته است.
 
 2. خانم م.ر
وي 32 ساله و مجرد است. نقش پيچيده نامبرده، جذب و استخدام و همچنين كمك به خروج پذيرفته‌شدگان شبكه بي‌بي‌سي به خارج از كشور و تهيه محتواهاي خاص برای برنامه‌های کلیدی بی‌بي‌سي فارسي بوده است.

مشاراليها از موثرترين همكاران بي‌بي‌سي در داخل كشور بوده كه در راستاي توليدات محتوايي براي اين شبكه فعالیت کرده و نقش بسزايي در چرخه تهيه و توليد خبر در اين شبكه بر عهده داشته است.
 
نامبرده يكي از سرپل‌هاي بي‌بي‌سي براي معرفي و جذب فعالان رسانه‌اي به مراكز آموزشي این شبکه بوده است كه در پوشش چند موسسه خاص مانند موسسه "ا.ک" فعاليت مي‌كردند.

افراد جذب‌شده پس از گذراندن دوره‌هاي آموزشي خاص براي آموزش دوره‌هاي ديگري به اردوهاي خارج از كشور اعزام مي‌شدند كه نامبرده خود در تعدادي از اين دوره‌ها حضور داشته است.

لازم به ذكر است كه جذب‌شدگان و برگزيدگان نهايي اردوهاي خارج از كشور قبل از آغاز همكاري مستقيم با بي‌بي‌سي فارسي ابتدا به رسانه‌هاي مرتبط چون راديو زمانه، روز آنلاين و... معرفي شده و پس از انجام فعاليت اوليه و آزمايش‌هاي مقدماتي همكاري در اين رسانه‌ها، ضمن آشنايي كامل با محيط‌هاي كاري مطبوعاتي خارج از كشور و نحوه ارتباط با داخل كشور و فعاليت رسانه‌اي غيرمستقيم، با گزينش نهايي راهي لندن مي‌شدند.
 
بر اساس مستندات و مدارك موجود، خانم م.ر از موثرترين افراد در حلقه تاييد صلاحيت افراد جذب‌شده است كه با "مهدي جامي"، از موسسين راديو زمانه، مرتبط بوده و با همفكري و مشاركت وي اين فرايند را دنبال مي‌كرده است.
 
مشاراليها همچنين قراردادهاي مالي متعددي با شبكه بي‌بي‌سي فارسي به منظور توليد محتوا و پشتيباني برنامه‌اي منعقد كرده است كه مستندات آن به پيوست پرونده به مراجع قضايي ارسال شده است.
 
از ديگر اتهامات محرز نامبرده، ارتباط مشكوك و معني‌دار با برخي كاركنان و عناصر بومي و غيربومي سفارت انگليس در تهران بوده است كه از اشاره به جزئيات اين ارتباط به دليل ملاحظات خاص خودداري مي‌شود.

همچنین وی در اعترافات خود اطلاعات كاملي از افراد و همكاران فعال بي‌بي‌سي فارسي در ايران را ارائه کرده است كه برخي از آنها در خور تامل و قابل توجه است و در صورت نياز اطلاع‌رساني خواهد شد.
 
 3. آقاي س.ب
نامبرده متولد سال 1362 است. وي در زمان تصدي مسئوليت اجرايي پدر خود در کشور با افرادی از جريان اصلاحات همچون سروش، كديور، مهاجراني، سازگارا و ... آشنا شده و با آنها ارتباط برقرار مي‌كند.
 
از بهمن‌ماه 1386، توجه ويژه‌اي از سوي جریان اصلاحات و همچنين سرويس‌هاي اطلاعاتي بيگانه به وي معطوف مي‌شود. به همين جهت نامبرده در زمان كوتاهي به عنوان بازوي عملياتي و رسانه‌اي برخي از اين سرويس‌ها قرار مي‌گيرد.
 
مستندات و مدارك ارتباط‌گيري پرتكرار و هدفمند "مهدي پرپنچی"، نفر دوم بي‌بي‌سي فارسي، "ندا دهقاني سانيج" (همسر پرپنچي)، "پناه فرهاد‌بهمن" و "حنيف مزروعي" كه جزء افراد شاخص فعال در اين شبكه هستند با نامبرده، حكايت از اقدامات گسترده و بعضا امنيتي وي دارد كه به دليل پاره‌اي ملاحظات خاص از انتشار آنها خودداري مي‌شود.

بر اساس اقارير نامبرده، وي علاوه بر همكاري با رسانه های جریان ضد انقلاب در اكثر اغتشاشات فتنه 88 حضور فعال و موثر داشته و اقدام به تهيه عكس، خبر، گزارش و ارسال آنها به اين شبكه‌هاي ضدانقلاب کرده است.

از جمله نكات حائز اهميت پرونده نامبرده، ارتباط‌گيري پيچيده و تبادل اطلاعات خاص و محرمانه كشور با برخي سرويس‌ها بوده است كه به محض تكميل پرونده و مستندات از طريق مراجع ذي‌صلاح اقدام لازم انجام خواهد شد.
 
 4. آقاي س.ك
س.ك 27 ساله ساكن تهران و داراي مدرك كارشناسي است. وي كه مدعي است يكي از نخبگان مستندساز كشور است، قراردادهاي كلان و متعددی براي توليد مستندات سفارشي و هدفمند شبكه بي‌بي‌سي منعقد کرده است.
 
نكته قابل توجه در پرونده نامبرده پيشرفت سريع وي در بدنه و ساختار پيچيده شبكه بي‌بی‌سي است كه منشأ آن شهرت خاص به فساد اخلاقي و اصرار نامبرده براي توهين به مقامات عالي‌رتبه كشور ارزيابي مي‌شود.

نامبرده همچنين از مرتبطين "كاوه مشكات"، از تهيه‌كنندگان برنامه نوبت شما، در بي‌بي‌سي فارسي است.
 
 
 5. خانم ب.ه
نامبرده متولد 1362 در تهران و فارغ‌التحصيل رشته مددكاري است كه در سالهاي اخير در فعاليت‌هاي رسانه‌اي اشتغال داشته است.

خواهر او با نام س.ه هم‌اکنون از خبرنگاران بی‌بی‌سی فارسی است که بسته های خبری قابل توجهی را نیز در ایام فتنه و در روزهای پس از آن تهیه و از بی‌بی‌سی پخش كرده است.
 
وی با توجه به جایگاه تثبیت شده خواهرش در بی‌بی‌سی فارسی بازوی خبری و رسانه ای موثری برای رسانه‌هایی مانند BBC و رادیو فردا بوده است.

نکته مهم در پرونده شبكه بي‌بي‌سي كه قبلا نيز به آن اشاره شد، اين است كه اين شبكه چگونه و با چه ساز و کاری با وجود نداشتن دفتر و خبرنگار رسمی در داخل ایران، معمولا در انتشار اخبار مربوط به ايران به روز عمل مي‌كند؟
 
پاسخ این ابهام، در نحوه جذب و آموزش کارمندان بی‌بی‌سی فارسی نهفته است. اولین نکته‌ای که در آموزش‌ها پس از جذب و استخدام این کارمندان (که همگی از افراد فعال رسانه‌ای داخل کشور هستند) بر آن تأکید می‌شود، حفظ ارتباطات با فعالان و دوستانشان در داخل کشور است که آنها نیز از افراد فعال رسانه‌ای هستند؛ لذا از طریق این کانال ارتباطی علاوه بر آنکه مسیر برای جذب و گرفتن همکار در بی‌بی‌سی همواره باز می‌ماند، این رسانه خواهد توانست به صورت فعال به موضوع جمع آوری اخبار و اطلاعات پرداخته و همواره اخبارش در صدر اخبار رسانه‌ها قرار گیرد.
 
گذشته از این موضوع، سیستم پیچیده جذب و آموزش در سرویس جهانی بی‌بی‌سی منوط به داشتن مهره‌های فعال در داخل کشورها است که در اين زمينه نيز مشاراليها یکی از این مهره‌های فعال به شمار مي‌رود.
 
در پرونده نامبرده همچنين مستندات ارتباطات چشمگیر وي با رادیو فردا وجود دارد.
 
لازم به ذکر است كه پس از تكميل پرونده ب.ه و بازداشت وي، مديران بي‌بي‌سي و برخي مدعيان دفاع از حقوق بشر و همچنين انجمن‌هاي سياسي دفاع از حقوق روزنامه‌نگاران و خبرنگاران تلاش كردند با ايجاد جو كاذب رواني اينگونه وانمود كنند كه نامبرده تنها به منظور اعمال فشار بر خواهرش كه در بي‌بي‌سي فعال است بازداشت شده؛ در حاليكه پرونده نامبرده خود سرشار از دهها اتهام ضد امنيتي است.
 
در بخش دیگری از این اطلاعیه آمده است: به زودی در بیانیه شماره دو این مرکز اسناد و مدارکی دال بر ارتباطات سازمان یافته شبکه بی‌بی‌سی، با عناصر خود در داخل کشور منتشر خواهد شد که گویای عمق اشراف اطلاعاتی مرکز بررسی جرائم سازمان یافته بر فعالیت‌های جریان رسانه‌ای فتنه‌گران است.

طی روزهای آینده بخش اول از مستند رسانه‌ای این عملیات از رسانه ملی پخش خواهد شد.
 
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۷
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۲۶۷
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۰ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۶
پیشنهاد تیتر:
وقتی پته شبکه مستقل و غیر وابسته!!!! روی آب ریخته میشود
پاسخ ها
Al
| United Kingdom |
۰۸:۳۸ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۹
چرا اینقدر از اینکه مردم از اخبار با خبر بشن میترسید ؟ حالا چه خبر دروغ باشه چه راست !!! مردم اینقدر شعور داران که بفهمن که داره دروغ میگه و اخباره به نفعه خودش تغیر میده یا کلان اصلان اعلام نمیکنه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۵ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۶
خدا قوت ...
پاسخ ها
Unknown
| Czech Republic |
۰۱:۱۵ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۹
با سپاس از شما
دوستان رعایت ادب را بفرمایند
علی
|
Australia
|
۱۶:۳۶ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۶
لااقل داستان سر هم می کنید یه جوری جعل کنید یه ... بخونه باور کنه. ما که خیلی خندیدیم.
پاسخ ها
سرباز گمنام
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۳۸ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۶
با سلام
در پاسخ به این دوست باید بگویم که:
داستان را همان کسانی که در بی بی سی هستند می سرایند که فقط هارت و پورت دارند. سربازای امام زمانی با عمل نشون میدن که شما و امثال شما داستان سراهای متبحری هستید.
مهدی صاحب زمان یاورتان
من
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۵۹ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۶
بخند شاید افسردگیت کاهش پیدا کنه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۰۲ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۶
ما هم خیلی خندیدیم از اینکه دشمنان ایران این قدر احمق هستند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۳۸ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۶
دیگه اگه اینو نگید چی میتونید بگین
احسان
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۰۷ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۶
تو خوبی! دلت میخواد تو خواب بمونی به بقیه ربطی نداره.
مصطفي
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۴ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۶
از جهل اينقدر بخندين تابميرين.
علی ( ولی نه از نوع تو )
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۳ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۶
علی آقا ؛ شاید ذهن تو این مطالب رو داستان بدونه ، اما اذهان بیدار اینا رو واقعیت میدونه
BBC یک شبکه ی ضد ایرانی است ( گفتم شاید بگم ضد اسلامی بدت بیاد )
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۱ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۶
شما بخندید
ما هم به شما و بی بی سی می خندیم
ناشناس
| Switzerland |
۰۲:۴۸ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۷
gol hamin 5 roozo 6 bashad
دانشجو
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۴۲ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۸
"کارت از گریه گذشته س به آن می خندی"

آره داداش!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۰۹ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۹
داستان!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۱ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۹
چه تفاهمی. منم هر وقت خبر های بی بی سی رو میبینم کلی می خندم. چه جالب!
حسین
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۰۹ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۵
کسی که خودشو به خواب زده نمی توان بیدار کرد ولی خیلی کارش تابلو هست.
همچنین است کسی که تظاهر به خندیدن میکنه!!!
سید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۴ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۶
سلام دم همه دوستان سرباز امام زمان گرم گل کاشتیتد
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۱۴:۰۸ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۷
خودتون با هم شاد باشید..کی بشه امام زمان بیاد وسربازهای واقعی اش را همگی ببینیم
علي
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۴۸ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۷
سلام به همه دوستان من ميخوام در جواب به اين امريكايي بگم داداش ما مهدي داريم كه منجي هستش ولي شما چي دارين فك كنم ابليسک سنبل شما بريد همون به ابليسكتون دل ببنديد كه ظهور نزديك است و رسوايي شما نزديك
دانشجو
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۴۵ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۸
"ناشناس آمریکایی" :

ما هم خوشحالیم هم منتظر،منتظر مهدی فاطمه .شما هم از غصه بمیر!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۲ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۹
" خودتون با هم شاد باشید..کی بشه امام زمان بیاد وسربازهای واقعی اش را همگی ببینیم"
انحراف تا کجاااا
جل الخالق!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۱۴ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۱
جالبه که نظرهای مخالف رو با پرچم بیگانه چاپ میکنید احتمالا به کمک فیلترشکن ها
مریم
|
United States
|
۱۷:۲۴ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۶
دروغ گو ها! تا کی‌ می‌خواین به این گروگان گیریها ادامه بدید؟؟
پاسخ ها
ميثم
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۳۴ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۶
حق داريد اين قدر عصباني باشيد!!! و البته از اين عصبانيت بميريد!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۰۹ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۶
خون خودتو کثیف‌ نکن.
دایی مهدی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۱۸ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۶
خجالت بکش .نکنه خود فروخته هستی .بصیرت پیدا کن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۳۶ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۶
نظر شما باعث انبســـــــــــــــــــــــــاط خاطر شد !!!!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۴۰ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۶
آره افشای خیانت یک مشت معلوم الحال که به رسانه سیاهی چون بی بی سی سرویس میدند دروغگویی است.
دست من بود چنان کاری با خائنان می کردم تا برای بقیه درس عبرت بشه.
ناشناس
| United States |
۲۰:۴۸ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۶
آقای میثم ظاهرا شما فقط مردن بلد هستین. شما بفرمایین. ما برای زندگی اومدیم.
کردستانی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۲ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۶
خوب شما که سالهاست نوکری آمریکا رو می کنید چه غلطی تا حالا کردید وطن فروشها البته کردید : تو دوران جنگ رادیو گذاشته بودید با تلفن که گرا به موشکهای عراق بدید اینجا رو زده اونجا رو زده . محل تجمع نیروها رو تو رادیوهای به اصطلاح آزاد و هزار کوفت و زهر مار دیگر به دشمنان می داید اگر رزمندگان ما یه جایی رو می گرفتند اونو کذب می خوندید حالا هر روز برای تحریم شدن ملت ایران که دارد در همه مولفه های قدرت به پیش می رود کف می زنید چه جور است که شما حتی یکبار تو اون لوس آنچلس ( نه لس آنجلس ) یکبار فقط یکبار به خاطر این کف زدنها و گرا دادنها تون خجالت نکشیدید چه جور فردا اگر ما اجازه دادیم به ایران بیایید رو تون می شه با این مردمی که برای عزتش و برای استقلالش تا پای جان رفته و می رود نگاه کنید خجالت بکشید خالو خجالت هم خوب چیزیه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۵ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۶
به هم احترام بگذارید ما هم وطن هستیم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۱۶ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۷
عجب وطن فروشی هستی
دانشجو
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۴۶ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۸
مریم باجی! فکر کردی همه مثل "عمو سام" چاخان تشریف دارن؟
سرباز
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۴۷ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۸
کافر همه را به کیش خود پندارد!
افسر جنگ نرم
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۳۹ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۸
مریم جون!!! لااقل فامیلتم میگفتی که رجوی هست
کاکو
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۴۹ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۹
اسمت که مریمه
مرام و نظرت هم که مثل پرچمت آمریکاییه!
راستی ار اردوگاه اشرف چه خبر؟
کی شرتونو از اونجا کم میکنید؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۰۹ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۹
گروگان گیری!!!!!!
چی میگی
خودت میفهمی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۳ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۹
عججججججججججججب!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۱۷ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۰
شما که نمیشناختیش ... چه طور شد گروگان!
ناشناس
| - |
۰۹:۵۵ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۴
durogh go khodte maryam jun
سمیرامیس
|
Germany
|
۱۷:۲۸ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۶
امیدواریم که بدون هیچ مسامحه و ملاحظه ای به شکل دقیق نحوه خیانت این افراد اطلاعرسانی بشه
بگیدتارسانه ایها بیشتر حواسشونو جمع کنند
بگیدلطفا
پاسخ ها
مصطفي
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۵ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۶
باشه ميگيم.
سامان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۸ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۶
یا علی دوستان هم وطن کاش منم میتونستم تو این فعالیت ها کمکی کنم
ناشناس
|
United States
|
۱۸:۲۵ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۶
زرشک
پاسخ ها
افسر جنگ نرم
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۵۲ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۸
پ نه پ! تمشک
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۰
شربت زرشک میل دارید یا مربا؟؟؟!
امیرحسین نجم آبادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۸ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۶
سلام خسته نباشید خدا قوت .با دستگیری این اراذل ضدانقلاب دل ما بسیجی ها و طرفداران انقلاب شاد می شود خدا خیرتان دهد.
ناشناس
|
Turkey
|
۱۸:۳۹ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۶
امیدورام همون جوری که گفتید باشه
احسان کسروی راد
|
France
|
۱۸:۴۸ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۶
هر چقدر هم کم‌هوش باشید قاعدتاً باید در این چندین ساله متوجه شده باشید که این نوع عملکرد، که اساسش بر تراشیدن اتهام و تشکیل پرونده، و سپس پیدا کردن متهم و یا متهمین لازم برای تکمیل سناریوست، راه به جائی نمی‌برد. چقدر باید آزموده را بیازمایید تا درک کنید که کار را به جائی رسانده‌اید که حتی اگر مجرم واقعی را هم بگیرید کسی آنچه را که می‌گویید باور نخواهد کرد؟
خواندن فقط چهار صفحه تاریخ، آن هم تاریخ معاصر، بی‌نتیجه بودن این روش‌ها را بر بچه ده دوازده ساله نیز آشکار می‌کند. آیا درگیری در "کارهای حقوقی" و "حفظ امنیت" فرصت خواندن این چهار صفحه را هم از شما گرفته؟
از وجدان و اخلاق صحبتی نمی‌کنم که این ظلم و جور و بی‌عدالتی که بر پایه "قدرت" امروز مرتکب می‌شوید گواهی آشکار است بر اینکه حتی مختصری از این دو عنصری که انسان را از مابقی موجودات ممیز و مشخص می‌کند در نزد شما باقی نمانده...
پاسخ ها
کردستانی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۳:۴۱ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۲
آقای کسروی راد شما نمی خواد زیاد به عقب برگردید همین سی و دو سال دوران انقلاب را یک مروری نه از منابع جمهوری اسلامی بلکه از همان منابع غربی بکنید تا خوب بفهمید در این سی و دو سال این جمهوری اسلامی نبوده است که با دیگران (( غرب و دار و دسته غربیها به طور عام )) کار داشته است بلکه این غرب و دارو دسته و فرقه های خلق الساعه آنها بوده اند که از همان ابتدای روز 23 بهمن 57 تا کنون با این انقلاب کار داشته اند دهها میلیون صفحه نوشتاری و مجازی در این مدت برای توطئه چینیهای مختلف بر ضد نظام جمهوری اسلامی هزینه شده است دهها یورش کوچک و بزرگ نظامی به این نظام صورت گرفته است میلیاردها دلار به ایران و ملت ایران و این نظام نوخواسته وارد نموده اند ولی به علت همان مولفه امپریالیسم خبری که دنیار را وارونه نشان می دهد عوام الناس غرب و فریب خوردگان وطنی باورشان شده است که ایران و نظام جمهوری اسلامی با تمام دنیار سر جنگ و مخاصمه دارد - که این همان مولفه حساس ایران هراسی است - که امروزه در جهان غول گونه رسانه ای غرب ترویج داده می شود تا با فروبردن این موضوع در گوش جهان مسخ شده اذهان را برای تحریمهای گسترده ملت ایران و ضربه های دیگر آماده کنند چرا فقط به یک دلیل همان دلیلی که بحث درباره آن در اروپا و آمریکا جرم است و آن --- اسرائیل کاذب ---- است آیا بحث درباره هولوکاست در همان اروپایی که هر روز در گوش جهانیان آزادی بیان را مروج است ممنوع نیست خوب ایران آن ممنوع را ممنوع نمی داند و وجود فرزند ناخلف آن ممنوع را که رژیم غاصب صهیونیستی است مشروع نمیداند خوب باید این انتظار را داشت که جهان غرب که مسخر در دست یهودیت رباخوار و سرمایه سالار است بر علیه این فکر به پا خیزد وگرنه جهان غرب بایک ایران سربزیر و خجالتی در احقاق حقوق خود وملتهای ستمدیده کاری ندارد یک کم به خود زحمت دهید در اینترنت و کتابخانه محله تان در این خصوص از همان منابع غربی تحقیق ژرف و عمیقی نمایید تااین موضوع بر شما مبرهن و آشکار شود
عمار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۲ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۶
خيلي ممنون از مطالب مفيدتون عزيزان بازديد كننده ببخشي كمي ادب داشته باشيد
دروغ گو كيه؟
گروگان گير كيه؟
شما بهتره سنگ آمريكاتو به سينه بزنيد
ما ايراني هستيم
ادب
فرهنگ
تاريخ
دين داريم
آمريكا چي؟چي داره؟چي براش مونده؟
اصلا كي به وجود اومده؟
كشورتو به 4تا بي فرهنگ نفروش
از وب من هم ديدن كنيد:
افسران جنگ نرم:
http:/fadaeileader.blogfa.com
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۵ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۶
وطن فروش شاخ و دم ندارن اگر اثبات بشه که اینها وطن فروشی و خیانت به کشور کردند مجرمند و در این شکی نیست و هیچ ایرانی وطن پرستی جاسوسی برای انگلیس را خوب نمی دونه.البته خیلی ها نااگاه هستند و به بی بی سی به چشم یک دوست نگاه می کنند اما نمی دونند این بی بی سی همون بی بی سیه که مصدق رو سرنگون کرد!!اینا به هیچ کس رحم نمی کنند
مینو
|
United Kingdom
|
۱۹:۰۷ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۶
برنامه کی پخش می شه ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۰۱ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۸
خبرت ميكنيم
غلام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۰ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۶
مرگ بر منافق
ناشناس
|
United States
|
۱۹:۱۴ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۶
عکس م.ر. رو عوض کردین مثلن یعنی بد و بی حجاب و اینا؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۰۵ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۸
جاسوسي بد حجاب و خوش حجاب نداره آبجي
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۲ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۳
رابطه بدحجابی با فسادهای دیگر چیست؟ مثل فرضا خیانت یا جاسوسی. کلا سوال خوبیه برای تفکر!
ناشناس
|
United States
|
۱۹:۲۱ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۶
kheili khandidim az in charandiat!
پاسخ ها
حمید
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۶ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۷
ما هم خندیدیم از نوع عصبانیت بعضی ها
مرتضی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۵۸ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۷
طبیعیه. احمق ها معمولا زیاد میخندند ...
پوریا
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۳۶ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۷
میدونی چرندیات چیه؟ چرندیات افکار تو است. یک مقدار از سلولهای خاکستری بیشتر استفاده کن.
دشمن این آب و خاک و همچنین اعتقادات مردم مسلمان انقلابی نقشه های گسترده ای کشیده و اجرا میکنه.
به نظرت چرندیات است؟
کشف و خنثی کردن نقشه ها و توطئه ها چرند است؟
علي
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۰۳ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۷
نخندين چه ميكنين نمیتونین ببینین ملت ايران داره پيشرفت ميكنه از قول من به اوباما بگو ما آقا داريم تو چي داري حتما ميگي نيروي نامرئي ولي داداش با بسم الله الرحمان الرحيم نيرو هاي نامرئيتون غلطي نميتونن بكنن تو روخدا مابايد به شما بخنديم ميگم قبلنا تحريم ميكردين حالا فك كنم همشون كشك شده چون دارين واسه نفت ما منت كشي ميكنين انشاالله اين تنگه هرمز دب اصغر ودب اكبر رو ميبنديم يكم به ريشتون ميخنديم انشاالله. {ما ثابت كرديم 8 سال رو به رو جهان وايستاديم}
حسن
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۴ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۷
بابا خنده باز .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۵۲ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۲
دوستان دیوانه چو دیوانه ببیند بخندد
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۹ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۶
دست همه سربازان گمنام درد نکنه. خیلی دوست داشتم یکی از آنها بودم و به کشورم خدمت میکردم.
man
|
Malaysia
|
۱۹:۳۹ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۶
واقعا کسی این تراوشات ذهن تخیل پرداز شما رو باور هم میکنه؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۴۴ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۷
نه ما تراوشات ذهن تخیل پرداز صادق صبا رو باور میکنیم.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۰۰ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۷
شما زیاد فکرتو درگیر نکن خسته میشه. برو بخواب راحت باش.
کردستانی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۵۲ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۸
صادق صبا دیروز در مصاحبه ای با رادیو بی بی سی تلویحاً قبول کرد که عده ای را که دنبال نان و نام هستند بی بی سی در سالهای قبل استخدام کرده ، خوب ، همه می دانیم که آقایون انتلیجنس سرویس و MI5 وMI6 وسایر سرویسهای اطلاعاتی انگلیس و اصولاً غرب سالهاست از اینگونه افراد برای خبر چینی در کشورهای مخالف و حتی موافق بهره برداری می کنند و چه گزارشهایی که خود این سرویسها بعد از سالها به بیرون نریخته اند . بی شک امپریالیسم خبری هر چه آت و آشغال هست به خورد مردمان بی خبر بخصوص کسانی که شیفته زرق و برقهای رسانه ای و بازاری غربیها هستند می شوند و اینگونه اخبار را عین واقعیت می دانند در حالی که خبری که امکان دارد امروز به خیال عده ای عین واقعیت باشد پس از مدتی توسط همان رسانه ها عین کذب انتشار یابد . جهان استکباری و غرب چون سر در آخور گمراهی سیستماتیک و نظام یافته توسط سرمایه داری و زرسالاری صهیونیستی دارد روز به روز در ورطه تباهی می رود و چه خوشبختند مردمانی که برای رهایی خود از چنگال این تبهکاران شب و روز کار می کنند تا مملکتشان را پاسداری و استقلال بخشند و چه شوربختند کسانی که با ساز و دهل عوام فریب غرب پیش می روند و خود را به دره های سقوط می افکنند . بی بی سی بدبخت نیز را عده زیادی از مردمان این مملکت باستانی ، ایلامی و خدایی سالهاست می شناسند و با سیاست تزویر او آشنا هستند و سخنان عده ای فریب خورده خبرهای مشمئز کننده این بوق خبری و یا مصاحبه های گوناگون و بغض آلود آقای صادق صبا نمی توانند این رسانه دروغگو را غسل تعمید بخشد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۰۸ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۸
چقد رومانتيكي تو
افسر جنگ نرم
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۴۰ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۸
من، مان، مین، موش!!!!!!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۱۱ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۸
پ نه پ ...
ملت فقط تراوشات شما رو باور میکنن ...
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۱۳ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۸
چه بخوای چه نخوای بی بی سی دشمن ایرانه و شکی درش نیست اگه منکری دلیل بیار که این رسانه دولت استعماری انگلبس دوست مردم اون ور دنیا شده.بابا بنده خدا اینا دارن شما رو رنگ می کن از خواب لیدار شید یکم تاریخ معاصر بخونید ببینید این انگلیسیها چه بلایی سر ما آوردند.چرا از رسانه دولت انگلیس حمایت می کنید.چرا از پیشرفتهای دانشمندان ایرانی که خاری شده تو چشم بی بی سی حمایت نمی کنید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۰۰ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۹
این ها تراوشات ذهنی نیست واقعیته
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۴۷ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۰
اونی که باید بسوزه، سوختههههههههههههه!
تو خون خودتو کثیف نکن جییییییییییییییییییگر!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۵۷ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۲
پ نه پ فقط حرف تو را باور می کنند تازه تو زن هم نیستی بیگانه
کامران ناوندپور
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۰ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۶
این میزان عملیات سایبری ایران برای نخبگان متعهد و انقلابی به خاطر هجمه های بی امان و وسیع از سوی مراکز مطالعاتی و استراتژی سه کشور ایالات متحده (NSA) و اسراییل و انگلستان و بازوهای قدرتمند (به گفته رهبری : دشمن را نباید دست کم گرفت) آنها رسانه ، اینترنت ، مخابرات و نشریات - بسیار کم و ناچیز است و پیشنهاد میگردد که با سازمانده راهبری و گسترده تری به این گونه عملیات های ضد سایبری پرداخته شود که البته پس از آنکه مومنان با تمام قوا اقدام کنند (این میزان فعالیت برای ایران 1٪ قوا می باشد) آنوقت است که خداوند متعال نیز وعده پیروزی را برای امت حزب ا.. حتمی نموده است .
طرح های کاربردی و راهبردی برای عملیات های سایبری موجود می باشد که در صورت نیاز قابل ارائه می باشد .
خدا قوت کاماندو های سایبری امام زمان (عج)
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۱ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۶
سلام
کاش رابطه های بیشتری فاش بشه از این وطن فروشان و مزدوران انگلیسی تا حساب کار دست بقیه هم بیاد.
خسته نباشید همه امید ما به شماست.
هادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۲ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۶
خدا قوت
سعید-دانشجوی دکترا - وین
|
Austria
|
۲۰:۵۵ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۶
دست مریزاد . این مدعیان دمکراسی و آزادی بیان چه حرفی در قبال تعطیلی پرس تی وی در انگلیس دارند ؟ بی بی سی بازوی استعمار پیر و انگلستان دزده(دزدن چون با کت و شلوار و کراوت نامه بلوکه کردن اموال ایران رو امضا می کنن تا بزنن به درد نداریشون) . خوشحالم که کرک و پرشون داره می ریزه .
پاسخ ها
افسر جنگ نرم
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۲۵ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۸
ازت خوشم اومد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۰۸ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۹
درود به تو که این کامنت رو گذاشتی
علی یارت
دانشجوی دکترا از وین موفق باشی
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۹ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۶
سرباز امام زمان(عج) یعنی این...
خسته نباشید.
یا علی
خوی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۴ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۶
دست اطلاعاتی ها درد نکنه ، ممنون
نیما
|
Turkey
|
۲۲:۲۰ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۶
دم همتــون گــرم. بـایـد درس عبــرتی بشـه برای بقیه ی وطن فروشــان. خــــدا قـــوت.
پیمان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۶
به نظر من اینا باید هر چه زودتر در ملا عام اعدام شن تا کسی هوس خیانت نکنه

لبیک یا حسین
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۱ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۶
اجرتون با امام حسین ع
شکوفه امینی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۹ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۶
سلام . زحمات شما قابل تقدیر و قدردانی است شکی نیست که این موارد نه اولین و نه آخرین مورد از دخالتهای پنهان و آشکار سازمانهای جاسوسی در قالب خبرگزاریها و رسانه ها خواهد بود ؛ هوشیاری و بیداری خود را حفظ کرده و بدانید در این برهه از زمان اندکی غفلت و کوتاهی هزینه غیر قابل جبرانی به همراه خواهد داشت . موفق باشید همواره .
hosien
|
United Kingdom
|
۲۳:۱۶ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۶
I thought we have freedom in Iran.
پاسخ ها
افسر جنگ نرم
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۲۶ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۸
شما فکر نکن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۱۰ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۸
نه بابا !!!
Mohammad
| United Kingdom |
۲۳:۳۲ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۸
but I think we have freedom in Iran.It's important how interpret freedom and what do you expect from freedom.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۵۸ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۲
حیف اسم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۰ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۳
ای که گفتی . ای یعنی‌ی‌ی‌ی‌ی چه!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۷ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۶
اگه راست میگین، دادگاهشونو علنی کنید و پخش زنده داشته باشین.............
پاسخ ها
افسر جنگ نرم
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۲۶ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۸
لازم نیست تو باور کنی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۷ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۶
اگر واقعا جاسوسا باید اعدام بشن نه مثل اون جاسوس فرانسوی که ماسمالی شد یا اون 3 تا آمریکایی یا اون انگلیسیها .
رامین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۸ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۶
ای کاش میتونستم دست تک تکتون رو ببوسم فقط میگم سالار شهیدان پشتو پناهتون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۸ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۷
الان همگی اینا دستگیر شدن دیگه؟
پاسخ ها
افسر جنگ نرم
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۲۷ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۸
پ نه پ
اخمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۵ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۷
درود و سلام به سربازان گمنام امام زمان خدا قوت
ار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۶ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۷
ملت ایران از شما تشکر می کنه ... ممنون
الهام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۳ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۷
آقا چرا روی عکسشون رو سیاه کردین ؟چرااسمشون کامل نیست ؟ مگه اینها مجرم نیستن؟
سارا شکری
|
Germany
|
۰۲:۰۹ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۷
بار خدایا شکر که توله مار ماده های زهرآگین لندن نشین که تاولهای چرکینشان بر پبکره مملکتم به وقور اعیان بود به چنگ عقابان گرفتار شدند. بخدا که باید ز بهر بیخ و بن براندختن این عسسان و خفیه نویسان در ملا عام به سزا و جزا ی ننگین اعمالشان برسند
sara
|
Germany
|
۰۲:۱۳ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۷
براستی که سزای وطن فروشان ایرانی سیمای استعمار که جز خیانت و خباثت به ملت و عصای دست ملکه ذلیله انگلیس خبیث شدن بیشه ای در توشه ندارند. اعدام در ملا عام است
پاسخ ها
میثم
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۷
چرا اعدام اگر هم جرمی مرتکب شدن باید عدالت در دادگاه اونا رعایت بشه اسرار نظامی رو که فاش نکردن به بیگانگان عجیبه واقا خانم محترم شما که تو اروپا زندگی می کنی اینقدر برای اعدام لحظه شماری می کنی ما که تو ایرانیم شکر خدا از بعضی از شما ها که اون ور آب هستید رحم و انسانیت بیشتری داریم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۱۵ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۸
ضمن تائيد فرمايشات سارا خانم به اقا ميثم هم عرض كنم كه فقط دادن اطلاعات نظامي جرمش اعدام نيست جاسوسي و دادن اطلاعات طبقه بندي شده و همكاري با سرويسهاي اطلاعاتي بيگانه هم جرمش اعدامه
مرتضی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۸ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۳
باز فتوا دادن ملت شروع شد...
roghie kalantari
|
United Kingdom
|
۰۲:۲۱ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۷
بسم اله الرحمن الرحیم
به نظر اینجانب این اتهامات مسخره ترین دروغی است که میشود به کسی بست ،بیش از این به حیثیت خودتان ،اسلام عزیز و آخرتتان لطمه نزنید
واسلام
رقیه
پاسخ ها
مرتضی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۰۴ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۷
کسی با حیثیت شما کاری نداره! فقط خواهشا حیثیت خود را به اسلام گره نزنید. اتفاقا روش فتنه گران هم همین بود.
علي
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۰۴ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۷
مرگ بر منافق
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۱۷ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۸
رقيه خانم شما براي دروغ بودن اين عمليات سندي هم داريد ؟بگوئيد تا ما هم شايد آخرتمان را خراب نكنيم
مهدی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۰۱ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۹
خوب است یاد بگیرید "اله" بت هایی است که انگلیسی ها و آمریکایی ها و اللخصوص صهیونیست ها می پرستند و مسلمانان ( شیعه و سنی) از لفظ مبارک " الله " استفاده می کنند. نام پاک و منزهی که لرزه بر اندام شیاطین من الجن و من الانس می اندازد.

به امید آن روز که شیعیان و جویندگان حق در سرتاسر گیتی آمادگی برای ظهور حضرت مهدی (عج) را داشته باشند.

یادمان نرود جمعه ها می گذرد.
برای ظهورش چه کرده ایم ؟ آیا در خانه اش را زده ایم که او جواب نداده باشد؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۰۶ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۹
مرگ بر منافق
سعید پورحیدر
|
Turkey
|
۰۲:۴۳ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۷
سعید ملک پور و وحید اصغری را که قربانی گرفتن بودجه بیشتر کردید، بازهم بودجه بیشتری نیاز دارید ؟؟؟؟
پاسخ ها
حامد کاویانی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۰۶ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۷
سعید جان لطفا کمی منطق داشته باش این حرف شما چه ارتباطی به این خبر داشت؟
چرا حرفهایی که برای زیرسوال بردن کارهای خوب انجام میشه باور میکنی؟کمی فکر و تحقیق و رصد کنی میبینی که دروغها وشایعات برای چیه
موفق باشی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۱۹ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۸
فكر كردي هركي اسمش سعيده مثل شما آقاست. راستي جريان بودجه چيه؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۰۶ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۹
مرگ بر منافق
a.m
|
United States
|
۰۲:۵۹ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۷
با سلام
در سیاست های بسیار کثیف بی بی سی و شریک بودنش در جنایات های انگلیس و آمریکا در سراسر دنیا شکی نیست
در اینکه با تمام توان در تلاش برای فشار بر افکار عمومی مردم برای ایجاد نارضایتی و بر هم زدن آرامش و نظم کشور هستن هم شکی نیست ولی همانطور که اشاره کردید از روش های پیچیده استفاده میکنند . باید توجه بفرمایید که افرادی که با این شبکه هم کاری میکنند مخصوصا جوانان معمولا در ایران دست رسی به اطلاعات پیچیده سیاسی ندارند ودر خارج هم در محیط مسموم خبری قرار میگیرند وفریب میخورند واز نیت پلید پشت مسائل بیخبرند . به هر حال این افراد هم برادر و خواهر های ما هستند. به دلیل اینکه معمولا اطلاعات لازم برای آگاه کردن افراد دارای طبقه بندی محرمانه میباشد . مجازات در حدی که امکان ادامه فعالیت از فرد گرفته شود ، لازم است ولی مجازات سنگین تر نتیجه عکس دارد.و بی بی سی را در رسیدن به اهدافش یاری میدهد
Mojtaba
|
United Kingdom
|
۰۳:۲۱ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۷
به غير از خودتون و افراد نااگاه ديگه کسی اين داستان رو باور نداره و نميکنه
پاسخ ها
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۵ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۷
همین که بی بی سی فارسی ماهیت ضد ایرانی و اسلامی داره واسه ما کافیه در ضمن داستان سرای شماره یک دنیا بی بی سی هست :))
علي
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۰۶ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۷
يعني شما الان روشن فكرين جلل خالق
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۰ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۸
راستي اسم و فاميل شما مجتبي اگاه نيست؟
افسر جنگ نرم
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۲۹ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۸
بابا موجی متمدن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۰۶ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۹
مرگ بر منافق
مشهدی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۱۶ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۱
مجتبی لجش گرفته مورچه گازش گرفته .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۰۲ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۲
کسی از تو نظر نخواست
habib
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۳ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۷
شبکه خبر خود در کنار واقعیت ها قرار دهیم تا نباشد چیزی بگویند چیز کی
hamed
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۰ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۷
دستتون درد نکنه -ایشاالله این پیروزی ها چشم ضد انقلابو در میاره.مرگ بر ضد ولایت فقیه
تشکر
GHOMI
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۸ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۷
یک مشت مزخرفات بی محتوا سر هم میکنن اگر هم جلوشون رو نگیرید هم کسی بی بی سی را نگاه نمیکنه
سیاوش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۳ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۷
درود بر سربازان بزرگوار گمنام امام زمان
مرگ بر منافقان و وطن فروشانی مثل صادق صبا
ali
|
United States
|
۱۴:۲۸ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۷
اینها همه وطن فروشند..... جاسوس روباه پیر اعدام باید گردد.
ناشناس
|
France
|
۱۴:۳۱ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۷
یه جوری چشماشونو پوشوندن انگار قاتل گیر اوردند.بکشین خودتونو که آخراشه
پاسخ ها
افسر جنگ نرم
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۳۰ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۸
آخرای عمر تویه، دیگه شیمی درمانیت فایده نداره منافق
شیوا
| United Kingdom |
۰۶:۲۷ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۹
این پروژه اعتراف گیری رو دیگه کسی باور نمیکنه، نوع کامنت ها هم معلومه همه یک نفر هستند. دیگه برادران سپاهی هم باید بگن مثلا ما خیلی قوی هستیم. امریکا شرق و غرب و جنوب کشورمونه و فقط بلدیم حرف بزنیم و هموطنامون بگیریم. عرضه دارین یک تیر به ناو هاشون شلیک کنید آنوقت اگر ایران را از روی نقشه پاک نکردند بگین ازیا
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۵۱ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۹
خانم شیوا خانم تیر شلیک کردن عرضه نمی خواد، همیشه انسانهای ترسو به سلاحشون می بالند. حالا ببین یه عده چقدر ترسو هستند که حتی با داشتن سلاح های هسته ای جرات نزدیک شدن به مرز ایرانمون رو هم ندارند و برای این کار از یه عده مزدور تروریست استفاده میکنند.
مرتضی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۴ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۹
8 سال هیچ غلطی نتونستن بکنن. حالا با یک کامنت سرکار میخوان ما رو از رو نقشه پاک کنن. خدا ان شا الله همه مریض ها رو شفا بده.
یرگه
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۱ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۱
مهم ناموسمونه که اونم تو ایران درامانه.نه توانگلیس که خواهرومادر ادم کف خیابون وتوجوبها وکاباره ها دارن خودفروشی میکنن.اللهم عجل ولیک والفرج
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۶ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۷
راستش من حوصله کامنت نویسی ندارم، اما خوشم اومد ظاهراً کامنتهارو سانسور نمیکنین و هرکی هرچی اعم از مخالف و موافق میگه منتشر میکنین. اقدام جالبیه و قابل تأمل!
ضمناً ....
پاسخ ها
افسر جنگ نرم
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۳۱ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۸
ضمنا خداحافظ
s.m
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۵ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۷
واکنش بی بی سی فارسی به افشای جزئیات عملیات جاسوسی «چشم روباه»

تلویزیون فارسی بی بی سی (BBCPersian) وابسته به حکومت سلطنتی انگلیس، شنبه 25فوریه (ششم اسفند) با اشاره به اعلام پخش قریب الوقوع اعترافات تلویزیونی اعضای باند جاسوسی متهم به همکاری با این شبکه و انتشار جزئیات این پرونده در سایت "گرداب" (gerdab.ir) وابسته به مرکز بررسی جرائم سازمان یافته، گزارش داد: «حمله رسانه های دولتی ایران به بی بی سی فارسی از مدت ها پیش شروع شده است. اما این بار طوفان حملات به "گرداب" رسیده است. سایتی متعلق به سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران.»
گزارشگر بی بی سی فارسی ضمن مرور گذرای بخشی از جزئیات پرونده، مدعی شد: «برخورد ایران با بی بی سی فارسی وارد فاز جدیدی شده؛ سپردن کار به سپاه پاسداران، بزرگترین ارگان امنیتی-نظامی در ایران»
در ادامه، "صادق صادق نژاد" (معروف به صبا) مدیر بی بی سی فارسی، برای پشتیبانی از مواجب بگیران به دام افتاده خود، در استودیوی پخش زنده این شبکه حاضر شد و گفت: «صریحا می توانم بگویم که این افراد هیچ گونه همکاری با ما نداشتند. چیزهایی که نسبت داده می شود به اینها که همکار یا منبع بی بی سی فارسی بوده اند یا هر چیز دیگر، کاملا بی اساس است و بی بی سی با هیچ کسی در ایران همکاری ندارد. اگر هم ما به کسی در ایران زنگ بزنیم، می خواهیم از او مصاحبه بگیریم و پخش بکنیم. غیر از این حالت با هیچ کسی همکاری نداریم و هیچ کاری که مطابق قانون ایران باشد برای کار کردن در ایران نمی کنیم. همه اینها بی اساس است.»
وی در بخش دیگری از توجیهات خود افزود: «بی بی سی به هیچ وجه دوره های آموزشی ندارد. یک وقتی در حدود سه چهار سال پیش برای علاقمندان به همکاری با بی بی سی، امکانات آموزشی فراهم می شد و عده ای از ایران و جاهای دیگر در آن شرکت می کردند ولی در سال های اخیر چنین دوره هایی نداشته ایم.»
وی در بیان موضع بی بی سی در قبال اتهامات وارده و اعترافاتی که بناست به زودی از تلویزیون پخش شود، گفت: «اولا هر نوع اعترافی که از این افراد گرفته شود بی اساس است. اگر آنها بیایند و در تلویزیون بگویند که با ما همکاری داشته اند، این کاملا بی اساس است چون اگر آنها با بی بی سی همکاری داشتند من خبر می داشتم[!] ... بی بی سی هیچ روشی برای استخدام همکار به جز انتشار آگهی ندارد. اصلا ما احتیاجی به همکار نداریم. همین تعدادی که در استخدام ما هستند برایمان کافی است و اصلا قصد افزایش نیرو نداریم.»
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۵۸ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۷
دست پیش را گرفت ... ولی سپاه باهوش تر از این حرفاس یه حرکتی می‌زنه آچمز بشن ...
ناشناس
| Canada |
۲۱:۲۵ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۹
age hamkar tu iran nadarin chera negaranin??????!!!!!!!!
ناشناس
|
United States
|
۱۵:۵۷ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۷
دست مریزاد
ناشناس
|
Germany
|
۱۶:۲۱ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۷
از این برادرای زحمتکشی که حقوق میگیرن از صب میان میشینن زیر کامنتها تا کسی نطر مخالف گزاشت سریع میتوپن به یارو و بعدم دست مریزاد میگن به خودشون کمال تشکر رو دارم!! اصلا هم تابلو نیستین جون خودتون
پاسخ ها
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۱۱ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۷
مگه اینجا سایت مضحک و خنده آور بالاترین هست که همچین حرفی میزنی؟
امیر
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۰۰ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۷
تا کی شماها میخواین سرتونو از تو برف بیارین بیرون!33 ساله در خوابید!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۳۵ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۷
آقا ما معذرت می خوایم، الان که شبه برادرا رفتن خونشون ولی صبح که اومدن میگیم دست هرچی خائن وطن فروش هست رو ببوسن و واسه حرف های بی اساسش لایک بزنن و مهمتر از همه اصلا تابلو نکن.
اولین لایکم واسه خود خودت به جون خودت.
متعجب!
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۱۹ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۷
وااااااااااا ؟؟!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۹ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۷
آقای ناشناس تا کی می خواین به ملت ایران توهین کنید و اونها رو مزدبگیر خطاب کنید و جمعیت اونها رو کم تصور کنید ما ملت ایران یکدل و متحد در مقابل همه هجمه های خارجی و عناصر آنها در داخل کشور تا آخرین قطره خونمان ایستاده ایم کما اینکه در 22 بهمن اخیر اثبات کردیم و در 12 بهمن نیز پای صندوق های رای اثبات می کنیم انشاء الله به حقوق و مزد اصلی خودمان که همان شهادت است می رسیم شما ها تا وقتی که تفکراتتون غربی و مادی باشه چیزی بیشتر از این نظرات ازتون توقع نمی ره
حسن
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۳ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۷
بقیه خوابت هم بگو
کردستانی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۰۶ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۸
راستی آقای ناشناس راستس شما براستی باور کردید که مردم ایران با دسته گل از خارجیها استقبال می کنند راستی و براستی باور کردید این مردم دوست اسرائیل هستند راستی و براستی باور کردید منافقین منافقینی که دوشادوش نیروهای بعثی و صدامی بر علیه فرزندان غیور این آب و خاک می جنگیدند نماینده مردم ایران هستند راستی و براستی باور کرده اید همه اونهایی که در راهپیمائیهای مختلف بخصوص 22 بهمن شرکت می کنند بزور میان راهپیمایی راستی و براستی باور کرده اید من از دولت یا جایی پول می گیرم که این نظرات رو می نویسم که به نفع مملکت و نظام آن است ..........واقعاً برای جنابعالی و اون کسانی که اینگونه اندیشه میورزند متاسفم نه ما مردم ایران متاسفیم شما گول خوردگان و فریب خوردگان و بدبختانی هستید که باید برایتان غصه خورد
گمنام
| Germany |
۰۲:۲۲ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۸
واقعا :))))))
اگه راس میگین برین تروریست ها رو بگیرین نه این بد بخت ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۶ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۸
راستي سانديس يادت رفت
افسر جنگ نرم
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۳۳ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۸
ببین گمنام فاشیست تروریست با آی پی آلمان، کشور در امن و امانه و ریگی آخرینش بود که اعدامش کردیم. تو بهتره کلاه خودتو نگه داری یه وقت پاره پوره نشه، مزدور منافق
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۰۵ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۹
مرگ بر منافق
مرتضی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۰ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۹
من یکی از اون حقوق بگیرام. فقط خواهشا بگو حقوق منو هر چه سریعتر واریز کنن! وگر نه مدیونی!!!
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۵۳ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۰
اینها همه ملت رو به چشم مزد بگیر(ساندیس و کیک) میبینن!!!
داداش همه این ملت مزد بگیرن؟؟؟؟؟؟؟
همه ملتی که میلیونی راهپیمایی میکنن مزد بگیرن؟؟؟؟؟؟؟؟؟
برو به خواب آشفته ت برس جیییییییییییگر!!!!!
ali
|
Netherlands
|
۱۹:۰۲ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۷
خدا قوّت

آورین آورین
علی‌
|
Netherlands
|
۱۹:۱۳ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۷
آقا دمتون گرم،

میگم فقط کاشکی‌ سبک طنزتون را عوض میکردین، می‌شه یه چند کلمه هم به زبان انگلیسی بنویسین یکمی بخندیم؟

خدا خیرتون بده.
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۱۸:۰۹ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۸
یعنی انگلیسی هم بلدی؟
افسر جنگ نرم
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۳۴ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۸
جمع کن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۱۹ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۸
وقتی اوباماتون با " من هواپیمامو می خوام" کمدین 2012 شده دیگه ما رو دست ایشون اصلا صلاح نیس بلند شیم.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۰۴ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۹
طنز!!!!!!!!!!!!!
این ها واقعیته محض و آشکاره
یک سری دیگه خائن بی بی سی هم هستن بعدا از شرشون خلاص می شیم
مرتضی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۲ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۹
چه جواب استخون خردکنی دادی...!!!
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۲ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۷
اقا خدا قوت یـــــــا علی

zohor123.ir
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۵ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۷
نصر من الله وفتح قريب
بهزاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۵ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۷
آفرين

واقعا چشم روباه رو كور كردين،اميدوارم قلبش رو هم از كار بندازين
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۷
دمتون گرم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۶ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۷
سلام.خسته نباشید.تردیدی نیست که bbc زیر مجموعه سرویس جاسوسی انگلیس میباشد. یا علی
فدایی رهبر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۷
دست مریزادبسیجیان جان برکف اما یه توصیه به منافقین چقدر میخواین ضایع بشید دست از این کشور که سایه امام زمان(عج) بران برافراشته شده دست بکشید بخدا کم میارین
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۸ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۷
اگه بابا طاهر رو میشناسین به هموطناش یه توصیه کرده:
"مکن کاری که بر پا سنگت آیو
جهان با این فراخی تنگت آیو
چو فردا نامه خوانان نامه خوانند
تو را از نامه خواندن ننگت آیو"
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۳ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۹
منظووووووووور
amirsadeghi
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۹ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۷
همه اینها که رفتن با بی بی سی همکاری می کنند درزمان جنگ یا به دنیا نیامده بودند ویا کمتراز7سال داشتند.دلم می خواست مستندهای جنگ رابیشتر پخش می کردند شاید بعضی ازاین دوستان که حتی از همسایه بغلی هم می ترسند بفهمند که چطور8سال غریبانه جنگیدیم و بی بی سی وصدای امریکا نگفت نقض حقوق بشر کیلوی چنده .خدا قوت
roghieh
|
United Kingdom
|
۲۳:۲۳ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۷
بسم رب الشهدا و الصدیقین
گاهی وقتها میگویم خدا را شکر که امام بزرگمان رفتند و این روزها را ندیدند که شما دلالان و کاسبان، انقلاب و اسلام را به حراج روزی دو روزه دنیا فروختید ،آخر منطق هم چیز خوبی است ،چطور بی بی سی موقع انقلاب ۱۳۵۷ خوب بود که صدای مخالفان را میرساند حالا شدند مامور سی ای ا .
این مردم بی گناه را میگیرد و وادار به اعترافات دروغین تلویزیونی میکنید بعد هم ولشان میکنید معلوم نیست اگه جاسوس بودن چرا رها شدن ؟ به خدا قسم این مشی امام خمینی رحمت اله علیه نیست ،به خود بیاید ،از آزار چند نفر هموطن روشنفکر و روزنامه نگار چه عاید شما میشود ؟
انشااله خدا همه ما را به راه راست هدایت کند .
و اله علی کل شی بصیر
سیده رقیه میرسادات
عاشق خدا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۶ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۷
اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید(امام حسین علیه السلام) ای سربازان گمنام امام زمان یقین بدانید که خداوند یار و یاورتان است به پیش که جلو دارتان مهدی زهرا است
Mojtaba
|
United Kingdom
|
۰۰:۰۲ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۸
کاملاً مشخصه حرفهايی که ميزنيد رو براتون ديکته کردن احتمالاً همه هم از پايگاه های بسيج هستيد
جالبه کسايی که ادعای ايرانی و اسلامی با فرهنگ بودن ميکنند با فحش و تمسخر و لات بازی و به دور از هر گونه منطق حرفشون رو ميزنند هر کدوم برای خودشون دادگاهی هم هستند
کامنت ها هم خيلی طبيعی هستند!!!
پاسخ ها
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۳۳ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۸
کافر همه را هم کیش خود پندارد :))
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۹ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۸
مجتبي اگاه عزيز چرا از رو نميري تو روتو برم
ناشناس
| Germany |
۱۸:۱۳ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۸
یعنی حرف منطقی رو یه عده وطن فروش خائن می زنند؟
احتمالاً از بچه های پایگاه منافقین هستی.
کامنتت هم خیلی طبیعی بود.
عباس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۲۳ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۸
آقا مجتبي! چشم بسته يه چي گفتي ها... اول اينكه اين سايت توي ايرانه نه انگليس دوم متعلق به مركز جرايم سازمان يافته سپاه است. بقول بعضي ها په نه پ ميخواستي از بچه هاي MI6 بيان كامنت بزارن. حالا ببين چي كار كردي كه توفيق كامنت گذاري از انگليس نصيبت شده (: راستي بگم كه بچه هاي بسيجي هم ديكته شون خوبه هم انشاء شون حالا اينكه ميفرماييد فحش ميديم و لات بازي درمياريم، ميخواستم بپرسم شما دشمنانتونو در آغوش ميگيريد؟!
افسر جنگ نرم
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۳۵ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۸
برو موجی منافق
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۰۲ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۹
معلوم نیست از انگلیس نظر داده باشه
وی پی ان داره شاید
در ضمن این هم یک فرد بی بصیرت و نا آگاه دیگه هستش
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۵ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۹
نفس کشششششششششششششششش!
مرتضی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۴۱ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۰
بسیج 60 میلیونی که میگن همینه دیگه.
دیکته کردن اونم چه دیکته ای.شاعرم هینو میگه : نیست بر لوح دلم جز الف قامت یار...
maryam
|
United Kingdom
|
۰۱:۲۶ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۸
مطمئن باش یه روزی نوبت شما میرسه که ما بگیم عوامل سایت دروغ گرداب دستگیر شدن اون موقع برای اعدام شما لحظه شماری میکنیم
اون روز نزدیکه شک نکن تا چند وقته دیکه عکس مدیر این سایتو به عنوان خائن تو رسانه ها پخش میکنن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۰ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۳
اندکی صبر سحر نزدیک است...
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۹ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۵
عزیزم اینجا که سایت تفریحی نیست. خواهش میکنم از نوشتن طنز جنایی خودداری نمایید.
مرتضی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۳ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۶
من که خیلی ترسیدم. الان رو ویبرم...
roghie
|
United Kingdom
|
۰۲:۰۳ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۸
بسم رب الشهدا و الصدیقین
گاهی وقتها میگویم خدا را شکر که امام بزرگمان رفتند و این روزها را ندیدند که شما دلالان و کاسبان، انقلاب و اسلام را به حراج روزی دو روزه دنیا فروختید ،آخر منطق هم چیز خوبی است ،چطور بی بی سی موقع انقلاب ۱۳۵۷ خوب بود که صدای مخالفان را میرساند حالا شدند مامور سی ای ا .
این مردم بی گناه را میگیرد و وادار به اعترافات دروغین تلویزیونی میکنید بعد هم ولشان میکنید معلوم نیست اگه جاسوس بودن چرا رها شدن ؟ به خدا قسم این مشی امام خمینی رحمت اله علیه نیست ،به خود بیاید ،از آزار چند نفر هموطن روشنفکر و روزنامه نگار چه عاید شما میشود ؟
انشااله خدا همه ما را به راه راست هدایت کند .
و اله علی کل شی بصیر
سیده رقیه میرسادات
پاسخ ها
amir sadeghi
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۰ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۲
اگه تو اسمت رقیه است وسیده هستی لااقل اون پرچم بیگانه را ازجلوی اسمت بردارو دوم اینکه به اعتقاد من شما اصلاوابدا نه امام رامی شناسیدو ازخط مشی امام چیزی نمی دانید واگر معنی آیه می دانستید دیگر به دانش محدود خود اکتفاء نمی کردید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۱۹ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۵
عزیزم شما که این همه به اسلام و انقلاب و آرمانهای امام راحل پایبندی، میشه بگی چه جوری از قشر روشنفکر و روزنامه نگاری که به خاطر یک مشت دلار پشت به خط مشی امام کردند تشکر کنیم؟
ناشناس
|
Switzerland
|
۰۳:۴۸ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۸
تا یه نظر مخالف میزنی 1000 تا موافق میریزن زیرش جوابی مینویسن که اگه خودشون دوباره نوشته ی خودشونو بخونن نمیفهمن چی نوشتن.اگه شما راست میگنین این همه مرض ندارن که بیان مخالفت کنن حتما یه چیزی هست که ...
بعدشم فکر نکنین مخالف کمه 1000 برابر بشتر از موافقه فقط به خاطر اینکه مشکلی براشون پیش نیاد کامنت نمیزنند.
حداقل این بی بی سی چیزی برا گوشی دادن داره مثل کانال های ایران نیست که چرت و پرت بگن.
اگه دولت ایران به فکر ملتش بود به جای این همه پیام تبلیغاتی چرت و پرت که از همراه اول میاد ، روزانه 3 4 تا پیام سلامتی و پزشکی میومد که این قدر ملت اطلاعاتش کم نباشه که طرف بره بجای قرص سرما خوردگی لورازپام بخوره.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۰۸ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۵
اگه راست میگی این همه مرض ندارن که بیان با اون مخالف مخالفت کنن. خودتم نفهمیدی چی گفتیا.
بعدشم مواظب باش واست مشکل پیش نیاد.
مواظب هم باش سرما نخوری. روی بسته ی قرص ها رو هم حتما قبل از مصرف بخون.
در ضمن اون ملتی اطلاعاتش کمه که بشینه پای ماهواره ی خارجی تا تازه بفهمه که دور و ورش چه خبره
ناشناس
|
Germany
|
۰۴:۱۰ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۸
وطنی که منو تو کل دنیا خار کرده وطنی که باعث شده ایرانی مثل یه تروریست شناخته بشه وطنی که به خاطر مسیحی بودنم هیچ حقی توش ندارم همون بهتر که فروشی باشه. شمایی که انسانیت رو به یه ساندیس میفروشین ، من وطنم رو مفت میفروشم.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۰۳ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۵
بیا و جان من این نی ساندیس رو لااقل بگیر و وطنت رو بفروش
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۸ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۶
اگه مسلمون بشی قول میدم کلی فحش و توهین به عنوان حق نثارت کنن. پس بیا مسلمون شو تا حقوقت بره بالا! ضمنا ما وطنمون رو نمیفروشیم بلکه همه حرفای مفت شما و دیگران رو به یک ساندیس می فروشیم!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۵ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۸
سلام خسته نباشید سربازان گمنام امام زمان بااین کار مشت محکمی بر دهن دشمنان اسلام و وطن فروشان
فانوس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۶ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۸
خداقوت، خواب دشمن راآشفته کردید
درسایه حمایت آقا امام زمان(عج)موفق وپیروز باشید
پریمود بیرجندی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۹ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۸
bbcدستت تو دستmi6 هست اینجوری میشه گفت سازمان جاسوسی انگلیس تو پوست بره شده!!!
اله یار ملکی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۱ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۸
بعله
ما اینیم دیگه
منم یه روزگاری آرزو داشتم در جمع این سربازان گمنام باشم اما نشد رد صلاحیت شدم
اما به هر حال مفتخریم به این قدرت خوشحالم به کوری چشم دشمنان ایران
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۳ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۸
سلام .
خسته نباشید خدا قوت، امام زمان (عج)همیشه یارتون باشه .درغگو شما و امسال شما هستند چشم ندارید ببینید کارهای سربازهای امام زمان رو .ما همیشه پشتیبان این انقلاب و رهبر عزیزمان هستیم .
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۳ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۸
متاسفانه بعد از مدتی همین هایی که دستگیر شدن به راحتی آزاد میشن .

و این هست ماجرای قاطع بودن آقای لاریجانی رییس قوه قضاییه !
پاسخ ها
مرتضی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۴۴ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۰
هنوز که آزاد نشدن که. هر وقت شدن بگو که اعتراض کنیم.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۵ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۱
راست میگی
سرباز گمنام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۸
سلام
دم دوستان گرم .
اگه کسی از این وطن فروشها از این اقدام می سوزه بزنه به آب سرده که تا موقعی که ما زنده ایم نمی گذاریم کسی به حریم ولایت واین کشور ضربه ای وارد کنه .مفهوم بود .
مسعود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۲ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۸
به نظر من باید سر کرده ها رو از دم تیغ گذراند تا هیچ مادر مرده ای که از ننش قعر می کنه نره پناهنده بشه و خودشو دراختیار کامل اون صادق نما ها کنه .
یک جوان ایرانی که سازمان یافته نیست!
|
Greece
|
۱۹:۳۹ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۸
(تو رو به خدا کامل رو سایت بذارید!)آخه این همه جاسوس و خائن و فراری و ... خوب شاید مشکل جای دیگه ایست!! کاش می شد شرایط سفر به کشورهای دیگه دنیا واسه همه این دوستانی که «خدا قوت» می گن باشه تا از نزدیک هم سن و سال های خودشون را ببینند؛ ببینند واقعاً چند نفر تو دنیا اسم امام و شنیده... بابا این همه آدم تو دنیا میان و می میرن میرن اصلاْ نمی دونند امام زمان؟!!! تو اینکه آمریکا و انگلیس دنبال منافع خودشون و مردمشونن هیچ شکی نیست؛ اما این ماییم که ۳۰ سال از عمرمون سر هیچ گذشت و منافع و راحتی مردممون و فدای این دعواهای الکی کردیم! با این همه جاسوس و خائن و فراری و... اصلاْ چیزی از مردم مونده؟
محمدرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۶ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۸
نبردن اسم کامل این جونوراوخط انداختن روی صورتشون نوبره دیگه!!!
امیر پارسا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۸
راضیم ازتون خیلیم راضیم ازتون
محمد
|
United States
|
۲۳:۳۶ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۸
برادران پاسدار التماس دعا .
فرشید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۵ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۸
نظر خاصی ندارم ولی مطمئنا انجام اینجور عملیات ها خیلی طاقت فرسا و مشکله میخواستم بگم خسته نباشین
امید دلها
|
United States
|
۰۱:۳۵ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۹
ما که از سیاست نجست سر در نمیاریم
ولی میدونیم کسی رو الکی دستگیر نمیکنن.

یا علی.
پاسخ ها
مرتضی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۷ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۳
سیاست نجس مال نجسهاست.(البته بلا نسبت شما)
شیوا
|
United Kingdom
|
۰۶:۲۱ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۹
میدونم منتشر نمیکنید اما با نهایت احترام عرض کنم:
1- این نوع برچسب زدن ها قبول کنید کسی باور نمیکنه
2- هیچ خبرگزاری خارجی در ایران اجازه فعالیت ندارد، این یعنی 172 کشور دشمن ما هستند؟
3- چرا هرکس اعتراف میکند بعداز خروج از کشور در دنیای آزاد حرفش را پس میگیرد؟ اینهمه انسان که میگویند شکنجه برای اعتراف گیری میشویم دروغ میگویند؟ بند 2 الف چرا اسمش بند جهنمیست؟؟
چرا یکبار هم شده دادگاه این آدم ها علنی و با حضور وکیل نیست؟
باور کنید اگر دستتان بمن برسد با همین چند سطر چندسال زندان در انتظارم هست
بزور نمیشه حکومت کرد، حاکم دل ها باشید. یکبار تکلیف خود را برای نسلی که در انقلاب نقشی نداشته با رفراندوم مشخص کنید. مگر امام نگفت پدرانمان شاه را خواستند ولی ما نمیخواهیم؟؟؟
پاسخ ها
مرتضی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۱ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۱
ما مثل افغانها نیستیم که بزاریم سربازهای آمریکایی به ناموسمون تجاوز کنن وبعدش هم فیلمشو تکثیرو... مثل عراقیها هم نیستیم که بزنن 1 میلیون از مارو بکششن و منت هم سر ما بزارن و...
ما می دونیم که چه میخواهیم و چه نمی خواهیم. حالا باالفرض اگه تمام دنیا هم دشمن ما بشن به قول حضرت امام دست عنایت خدای تبارک و تعالی بر سر این ملت کشیده شده است و ایمان آنها را تقویت فرموده است که یکی از علایم ظهور بقیة الله(ارواحنا الفداه) است.

(صحیفه نور امام،ج۱۶،ص۱۳۰)
Ali
|
China
|
۰۷:۳۷ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۹
چرا اینقدر از اینکه مردم از اخبار با خبر بشن میترسید ؟ حالا چه خبر دروغ باشه چه راست !!! مردم اینقدر شعور داران که بفهمن که داره دروغ میگه و اخباره به نفعه خودش تغیر میده یا کلان اصلان اعلام نمیکنه.
پاسخ ها
مرتضی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۵ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۱
خوش به حال شما که اینقدر با شعوری. برای من تشخیص حق از باطل اونم توی این فضای غبار آلود بسیار سخته.
حسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۰ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۹
زحمات زیادی میکشید- ممنون-ولی افسوس که یه عده شیپورم تو گوششون بزنی بیدار نمیشن!-بی بی سی روز به روز رسواتر میشه ولی هنوز عده ای به خبر ها و بحثای اون اعتماد دارن-صدای آمریکا هم از بی بی سی بدتر-
ميلاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۰ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۹
آفرين به شما مردان خدا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۱ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۹
خنده دار نیست که می گویند BBC تا این حد در کشور ما نفوذ دارد!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۴۷ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۰
خنده دار تر اینکه ما خیلی بیشتر از این حرفا در کشورهای اونها نفوذ داریم...
محمد امین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۸ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۹
سلام
خدا قوت
دیونه شدم از بس نوشتید ب.ه س.ه ک.گ .ل.م خب بابا اسم کامل رو مینوشتید چی میشد؟
پاسخ ها
فرشید
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۴۴ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۰
محمد امین جان چطوره نام پدر ،شماره شناسناسنامه ،کد ملی و محل سکونتشون رو هم بگن
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۵ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۹
تازه من شنیدم مجید توکلی هم با اینا همکاری داشته
muti
|
Ukraine
|
۱۷:۲۳ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۹
drud bar velayate faghih
nashenas
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۰ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۹
انشاله همه نقشه هاي ضد كشور بزرگ ايران برملا وشكست بخورد.
ناشناس
|
United States
|
۱۸:۳۸ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۹
سخنان اصغر فرهادی در هنگام دریافت جایزه ی اسکاردر این لحظه ایرانیان بسیاری در سرتاسر جهان در حال تماشای ما هستند. و من می‌توانم تصور کنم که بسیار خوشحال‌اند. آن‌ها خوشحالند نه فقط به خاطر یک جایزهٔ مهم یا یک فیلم یا یک فیلمساز. بلکه به این خاطر که در زمانی که سخن از جنگ، تهدید، و خشونت میان سیاستمداران در تبادل است نام کشورشان ایران از دریچهٔ باشکوه فرهنگش به زبان می‌آید. فرهنگی غنی و کهن که زیر غبار سنگین سیاست پنهان مانده. من با افتخار این جایزه را به مردم سرزمینم تقدیم می‌کنم. مردمی که به همهٔ فرهنگ‌ها و تمدن‌ها احترام می‌گذارند و از دشمنی کردن و کینه ورزیدن بیزارند.
پاسخ ها
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۴۹ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۰
فک کنم عصبانیت زیاد به مغزت زده حالا این چه ربطی به این موضوع داشت واقعا که خنده دارید شماها :))
کردستانی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۸ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۱
یه جوری نوشته اید اصغر فرهادی این را گفته که گویا اصغر فرهادی خرق عادت کرده است و این حرفها فقط بر زبان عده ای از مردم ایران جاریست نه بزرگوار ره به خطا رفته ای در طول تاریخ این سرزمین کهن و خدایی هیچگاه ایران اولین حمله کننده به هیچ قوم و قبیله و کشوری نبوده است بعد از انقلاب کبیر اسلامی مگر ایران به کجا حمله و یورش برده است کدام کشور را تهدید نموده است 32 سال است کشور ایلات متحده آمریکا به دلیل (( نه )) گفتن ایران اسلامی به خوی تجاوزکارانه اش به عناوین مختلف ایران را تهدید و مورد حمله قرار داده است : حمله نظامی به طبس ، تشویق و ترغیب گروه های معاند داخلی به بر افروختن جنگ داخلی ، تشویق و ترغیب صدام و حکام فاسد عربی به حمله عراق به ایران و ساپورت و پشتیبانی همه جانبه از پشتیبانی رسانه ای گرفته تا دادن تجهیزات مدرن نظامی و تصاویر ماهواره ای نیروهای ایرانی، حمله به سکوهای نفتی ، حمله و سرنگون نمودن هواپیمای مسافربری ، اقدام به تحریم تدریجی و همه جانبه ملت ایران و تشویق و ترغیب سایر دول و کشورها به انجام تحریمهای مشابه ، تهدید و تشویق و ترغیب کشورهای همسایه به عدم همکاری اقتصادی با ایران مورد عدم اجازه به سرمایه گزاران نفتی جهت انتقال گاز ترکمنستان و آذربایجان از ایران و ایجاد لوله گاز و نفت با هزینه گزافه که مردم این کشورها باید پرداخت آن را برعهده گیرند تحت عنوان لوله باکو جیحان فقط برای اینکه مردم ایران تحت فشار قرار گیرد ، تهدیدو تشویق و ترغیب کشورهای هند و پاکستان برای عدم اجرای انتقال خط لوله صلح به این دو کشور ، تجاوز کور پهپادهای ی این کشور به حریم هوایی ایران ، ترغیب گروهای تروریستی و خرابکار به ایجاد ناامنی ، دخالتهای مختلف سیاسی در امور کشور در راستای ایجاد کودتای رنگین بر علیه ایران ووووو از دیگر سو رژیم جعلی اسرائیل در 365 روز سال 364 بار ایران را به حمله نظامی و انهدام زیر ساختهای آن تهدید می کند آیا با وجود اینهمه تهدید و تجاوز ما ملت ایران باید آن طرف صورتمان را هم بدهیم تا آنها سیلیش زنند این کدام منطق و کدام فرهنگی است که عده ای به نام ایرانی بودن مروج آن هستند درست است که ایران و ایرانی در طول ازمنه گذشته هیچگاه متجاوز نبوده و حمله کننده اولی نبوده و نیستند ولی اگر مورد تجاوز قرار گرفته باشند چنان سیلی محکمی بر گوش دشمنان نشانده اند که برای سالها صدای آن در خاطرها و یادهایشان مانده است بله ایران اسلامی و این سرزمین کهن به خود این افتخار را می کند که صلح دوست بوده و خیال تجاوز به هیچ ملت و قومی را ندارد آقای اصغر فرهادی نیز چیزی کمتر از این را نگفته که متجاوز نیستیم ولی در مقابل متجاوز می ایستیم هر چند گرفتن اسکار به خودی خود ارزشی چندان ندارد چرا که بارها دادن این اسکارها به خصوص در مورد دول مخالف سیاسی و نامحرمانه عمل نموده است ولی باید این را هم گوشزدکرد که برای اولین بار این جشنواره بزرگ فجر بود که استحکام و زیباییهای این فیلم را شناخت و به آن سیمرغ بلورین اعطا نمود و نظام اسلامی و دست اندرکاران نظام هیچ مشکلی با گرفتن جوایز مختلف توسط آقای فرهادی و سایرین ندارند مشکل سیاه نمایی وضع مملکت است که غربیها دلشان برای اینجور موارد لک زده و آن را بسیار زوم و بزرگ می نمایند فیلم سازان این مملکت که فرزندان پاسداشت فرهنگ این کشورند باید به گونه ای عمل کنند تا سیاه نماییها کم و واقعیات پیشرفت این مملکت نیز بازگو گردند
مرتضی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۱
رئيس سابق انجمن نويسندگان و منتقدان سينماي ايران گفت: تنها فيلم هايي در مراسم اسكار نامزد و برنده جايزه مي شوند كه خوشايند كارتل ها و تراست هاي سرمايه داري آمريكا باشند.
سید
|
Germany
|
۲۱:۲۷ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۹
واقعا که خیلی بی عقلید.خدا شما را عقل دهد و به ما پول
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۶ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۱
تو مگه برا پول هرکاری میکنی؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۰ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۱
خواهشا به این سید بنده خدا نتوپپید! بزارید یه نظر مخالفم(بدون پاسخ) باشه.!!!
baba
|
Greece
|
۰۳:۴۳ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۰
(تو رو به خدا کامل رو سایت بذارید!)آخه این همه جاسوس و خائن و فراری و ... خوب شاید مشکل جای دیگه ایست!! کاش می شد شرایط سفر به کشورهای دیگه دنیا واسه همه این دوستانی که «خدا قوت» می گن باشه تا از نزدیک هم سن و سال های خودشون را ببینند؛ ببینند واقعاً چند نفر تو دنیا اسم امام و شنیده... بابا این همه آدم تو دنیا میان و می میرن میرن اصلاْ نمی دونند امام زمان؟!!! تو اینکه آمریکا و انگلیس دنبال منافع خودشون و مردمشونن هیچ شکی نیست؛ اما این ماییم که ۳۰ سال از عمرمون سر هیچ گذشت و منافع و راحتی مردممون و فدای این دعواهای الکی کردیم! با این همه جاسوس و خائن و فراری و... اصلاْ چیزی از مردم مونده؟
پاسخ ها
مرتضی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۵۳ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۰
شما اگه خارج از کشور هستید. این رسالت عظیم رو (تبلیغ اسلام) تا حد امکان انجام بدید. وگر نه رسانه ها همه دست صهیونیسها است و این تفرقه افکنیها هم خواسته اونهاست.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۱ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۰
خدا قوت
جاي شما مدتها در عرصه مجازي كشور خالي بود
انشاالله دست همه خاينين را رو و به سزاي اعمالشان برسانيد.
اکبر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۷ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۰
ای بابا تومون خدمونو میسوزونه بیرونمون بقیه رو
بازم ددستون درد نکنه
من که مطمئنم برادران بی بی سی دلشون واسه من یکی نسوخته و برا دیدنم بی تابی نمیکنن . همه اون وطن پرستا و غصه خورای مردم ایران تو بی بی سی اگه حق و حقوقشون رو 1 ماه ندن میشن دشمن قسم خورده بی بی سی
میلاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۲ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۰
خدا قوات...
مرگ بر آمریکا - مرگ بر انگلیس و اسرائیل ملعون و "نا توان"
مرگ بر تمامی دشمنان ایران و مرگ بر تمام کسانی که با BBC همکاری دارند.
سنی(ایرانی)
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۱ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۰
مرسی برادران عزیز سپاه زحمت وکار والایی کردید اجرتون با خدا همه پیروز باشید
سنی(ایرانی)
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۵ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۰
دوستان بذارید یک حقیقت بگم از بس این روزا وضعیت سینمای کمدی وطنز خرابه که من رو آوردم به بی بی سی واسه خنده آی که اینا جوکاشون قشنگه!!!!
صابر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۲ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۱
با سلام به تمامی هموطنان
اول خداقوت به تمامی زحمتکشان نظام به خصوص سربازان گمنام امام زمان (ع).
دوم اینکه کافر همه را به کیش خود پندارد؛ انها خود همیشه اخباردروغ(داستان) به تمامی مردم در سراسر دنیا مخابره می کنند و اینکه چطور می توانند در مورد اخبار دیگران قضاوت کنند.
سوم اینکه چه دلیلی دارد که ما بخواهیم اخبار دروغ بدهیم ما با وجود داشتن سربازان گمنام امام زمان (ع) تاکنون ثابت کرده ایم که همه این اخبار صحیح است و تنها گذشت زمان این را ثابت خواهد کرد زیرا همین رسانه های غربی به زودی خود بر این اخبار صحه خواهند گذاشت که آن موقع روسیاهی تنها برای ذغال می ماند.
uzdld
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۲ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۲
دم بروبچه های سپاه گرم وچشم دشمنان کورباد الهی امین
م.م
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۳ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۲
خیلی جالبه اسممون مسلمون اما بویی ازش نبردیم. به راحتی تهمت میزنید و محاکمه میکنید فقط برای اینکه به اهداف تون برسید میتونید اینو منشر نکنید که مطمنم نخواهید کرد! اما بازجویان محترم می دونن که این حرفهاشون چقدر قرین به واقعیت ... و چقدر به سناریویی که نوشته اند وفادارند و ما فقط بازیگران شماییم که چشمان عدالت را کور کرده اید.
بازجوی عزیز من همون م .م هستم که ابزاری شدم برای سناریوی شما
دیدار به قیامت سر پل صراط اگر اعتقاد دارید.
پاسخ ها
حسین
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۱۸ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۳
توی این لیست دوتا م.م موجوده در ضمن از کجا معلوم هدف شما باشی؟؟؟؟؟

اگه واقعا میگی خودتی و این نوشته ها اشتباهه مدرک بیار
خدارو شکر قانون وجود داره و دادگاه تصمیم گیری میکنه
صیفور
| Afghanistan |
۲۱:۴۸ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۲
عزیز دل واقعیت گفته است بسیار جالب است که سرپل سرط همگی میروند زنده شدن پس ازمرگ حق است
فرهاد از کردستان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۶ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۲
اعدام کنید اینا رو
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۳
فتوا فرمودید؟؟؟!
ناشناس
|
United States
|
۲۰:۰۹ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۲
فیلم اعترافات این عزیزان کی پخش می شود ؟؟؟
مجتبی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۱ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۲
واقعا دستمریزاد به این همه مچ گیری از بی بی سی
نمیدونم چطور هنوز زندست؟؟؟!!!!!!!
آرش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۹ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۳
بابا اینا فقط چندتا فعال «هغوغ ب + شر» اند که از قضا با رییس بی بی سی (= بی بی چل) یه کوچولو روابط عاطفی هم داشتن! دیگه این همه قشقرق نداره!!!
(فکر بد نکنین ها! هیچ ربطی به روابط عاطفی از سنخ خانم پ ق نداره!)
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۶ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۴
سلام.نمیدانم چرااین روباه خجالت نمیکشه .دمتون گرم وسرتون خوش باد سپاهیان عزیز.لطفا چهره های آنان راآشکارکنیدتاخجالت بکشند.33سال مقاومت رافکرمیکنم ندیدندوباورندارند.لطفا باورشان رابیدارکنید.درپایان مقابله به مثل راهمچون زمان دفاع مقدس زنده کنید.
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۷ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۴
سلام.نمیدانم چرااین روباه خجالت نمیکشه .دمتون گرم وسرتون خوش باد سپاهیان عزیز.لطفا چهره های آنان راآشکارکنیدتاخجالت بکشند.33سال مقاومت رافکرمیکنم ندیدندوباورندارند.لطفا باورشان رابیدارکنید.درپایان مقابله به مثل راهمچون زمان دفاع مقدس زنده کنید.
HOSAIN
|
United States
|
۲۰:۴۷ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۴
به نظر اینجانب شهروند یک کشور نمیبایستی بر علیه کشور خود در رسانه های خارجی از کشور خود بد گوئی کند اگر هم مخالف سیاستهای نظام یا دولت کشور خود باشد.
حسین
ali
|
Malaysia
|
۰۸:۲۲ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۵
درود و سلام به سربازان گمنام امام زمان خدا قوت
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۳ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۵
سلام.نمیدانم چرااین روباه خجالت نمیکشه .دمتون گرم وسرتون خوش باد سپاهیان عزیز.لطفا چهره های آنان راآشکارکنیدتاخجالت بکشند.33سال مقاومت رافکرمیکنم ندیدندوباورندارند.لطفا باورشان رابیدارکنید.درپایان مقابله به مثل راهمچون زمان دفاع مقدس زنده کنید
باز خوانی یک سخنرانی در سازمان ملل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۷ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۵
محمود احمدي نژاد در شصت و ششمين اجلاس سازمان ملل در جمع بيش از 190 عضو سازمان ملل، 15سوال اساسي را در مورد اوضاع كنوني جهان مطرح ساخت:
1- چه كساني طي چند قرن دوره سياه برده داري ده ها ميليون انسان را به زور از آفريقا و ساير مناطق ربوده و درآمريكا و اروپا قرباني مطامع مادي خود كردند؟
2- چه كساني براي فرو ريختن فوري چند هزار تن بمب بر سر ملت ها آمادگي دارند، ولي براي رساندن اندكي كمك به مردم بحران زده سومالي يا ساير نقاط به ماهها زمان نياز دارند؟
3- تحميل بيش از چهار قرن دوره غمبار استعمار و اشغال سرزمين و چپاول گسترده منابع و نابودي استعدادها، زبان ها، فرهنگ ها و هويت ملت ها را چه كساني انجام داده اند؟
4- چه كساني جنگ هاي اول و دوم جهاني را با حدود 100 ميليون كشته و صدها ميليون مجروح و آواره و جنگ كره و ويتنام را راه انداختند؟
5- چه كساني با فريبكاري، صهيونيست ها و بيش از 60 سال جنگ، آوارگي، ترور و كشتار را براي ملت فلسطين و ملت هاي منطقه تحميل و ازآن حمايت نموده اند؟
6- چه كساني ده ها سال دولت هاي ديكتاتوري و كودتايي را بر ملت هاي آمريكاي لاتين، آفريقا و آسيا تحميل كرده و با آنان رابطه صميمي داشته اند؟
7- چه كساني از بمب اتم عليه مردم بي دفاع استفاده كرده و امروز هم هزاران كلاهك هسته اي ذخيره كرده اند؟
8- چه كساني با لغو نظام برتون وودز ده ها هزار ميليارد دلار بدون پشتوانه خلق كرده و به تبع آن تورم را به بازار جهاني تزريق و معادل اين رقم هنگفت را از دسترنج ملت ها تصاحب كردند؟
9- چه كساني سالانه بيش از 1000 ميليارد دلار يعني بيش از تمام كشورهاي دنيا هزينه نظامي دارند و به هر بهانه اي دائما ملت ها و دولت هاي مستقل را به حمله نظامي تهديد مي كنند؟
10- چه كساني به بهانه حادثه مشكوك 11 سپتامبر و در واقع براي سلطه بر خاورميانه و نفت آن، افغانستان و عراق را اشغال كردند و ميليون ها نفر كشته، مجروح و آواره برجاي گذاشتند؟
11- اقتصاد چه كساني متكي به فروش سلاح و ايجاد جنگ براي مصرف آن است؟
12- چه كساني صدام را در حمله به ايران و تحميل 8 سال جنگ و استفاده از بمب شيميايي و حمله به شهرها تجهيز و تشويق كردند؟
13- چه كساني مسبب بحران اقتصادي هستند و تبعات آن را در آمريكا، اروپا و همه جهان بر ملت ها تحميل مي كنند؟
14- شوراي امنيت كه مسوول امنيت جهاني است در سيطره چه كساني است؟
15- بدهكارترين دولت هاي دنيا كدام دولت ها هستند؟ مراكز اقتصادي سياست گذاري اقتصاد جهاني دست چه كساني است؟
habib
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۲ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۶
ریگی را می گیرید یه روزه اعدام می کنید.شما که زرنگید, پس چرا نمی تونید خاوری رابگیرید نمی تونید جلو جریان انحرافی را بگیرید
نتوانسدید جلو پسر کروبی ,پسر دختر هاشمی ,ودیگران .............................رابگیرید.خیلی دور دور ها را نبین کمی هم این نزدیک هاباشید.
حمید
|
United States
|
۲۲:۴۱ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۹
چه میکنه این بی بی سی p;
با با دمش گرم تازه دو ساله راه افتاده این همه غوغا کرده.

راستی سیستم فیلترینگ ماهوارم که اومده :x
پاسخ ها
احمد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۴۶ - ۱۳۹۱/۰۱/۰۳
خدا لعنت کند صادق صبارا دورود بر سبز پوشان
آرش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۴ - ۱۳۹۰/۱۲/۲۳
فقط بصیرت
یاعلی
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۱ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۵
خسته نباشید دلاورمردان و سربازان گمنام امام زمان آرزوی عاقبت به خیری را برای شما دارم .التماس دعا
محمد حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۳ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۸
هیچ کس دلش به حال ما نمیسوزه بچه ها.ن بی بی سی نه کسای دیگه. دوستان هرکی هر نظری داره واسه خودش داره مهم اتحاده. امروز فقط اتحاد که متاتسفانه ما نداریم آره کوروش آسوده بخواب که هم خونانت بیدارند هه!
sasan
|
United States
|
۰۲:۱۱ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۱
چه فایده وقتی اعدامشون نمیکنن
نظر شما :
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد