Gerdab.IR | گرداب

مجله آمریکایی اخلاق پزشکی:

کشتن نوزاد اخلاقا بلامانع است!

تاریخ انتشار : ۱۴ اسفند ۱۳۹۰

باید شرایطی در جامعه آمریکا به وجود بیاید که کشتن نوزادان تازه متولد شده مانند سقط جنین آزاد شود چرا که این دو موضوع، به لحاظ اخلاقی تفاوتی با هم ندارند.

به گزارش گرداب، "نچرال نیوز" در گزارشی تصریح کرد: در یکی از مقالاتی که در مجله اخلاق پزشکی منتشر شده بود، دانشمندان مطرح کرده بودند که کشتن نوزادان تازه به دنیا آمده، به لحاظ اخلاقی تفاوتی با سقط جنین ندارد، لذا این عمل باید در جامعه آزاد شود.

این دانشمندان همچنین عنوان کرده بودند که بچه‌های تازه متولد شده مانند جنین‌ها "انسان‌های واقعی" نیستند، لذا از "حق زندگی" برخوردار نیستند.

این گزارش با بیان اینکه، این مقاله تاثیرات بسیار خطرناکی روی پدران و مادران رسمی و غیررسمی آمریکایی خواهد گذاشت، اضافه کرد: نویسندگان این مقاله "آلبرتو گیوبیلینی" و "فرانچسکا مینروا" بودند که افرادی صاحب نفوذ در سیستم بهداشت هستند و همین موضوع کافیست که مقاله آنها به مثابه یک تهدید برای جامعه انسانی دیده شود.

این گزارش می‌افزاید: جالب است بدانیم در حالی که از حیواناتی چون موش و خوکچه هندی برای خدمت به آزمایشات بهداشتی برای انسان‌ها استفاده شود اما در 100 سال گذشته، محققان غربی از بچه‌های انسان‌ها برای واکسن خوکچه هندی استفاده کرده‌اند!

نچرال نیوز که اقدامات ناشایست و غیرانسانی پزشکی در آمریکا را مورد حمله قرار می‌دهد، پیش از این نیز در گزارشی فاش کرده بود: "رالف شورتی"، سناتور آمریکایی در سخنانی ناخواسته اذعان کرده است که شرکت‌های پپسی و نستله از کبد جنین‌های سقط شده و سلول‌های بنیادی که از آنها استخراج می‌کنند، به عنوان طعم‌دهنده برای نوشیدنی‌های خود استفاده می‌کنند.

منبع: باراک اوباما