شبکه من و تو در بخش های مختلف برنامه‌اش برخورد با گروهک منافقین را غیر انسانی و مغایر حقوق بشر جهانی معرفی می کند!
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۱ - ۱۴:۳۰
کد خبر: ۱۱۲۹۹
به گزارش گرداب، شبكه "من و تو" كه تحت حمایت دستگاه اطلاعات انگلیس فعاليت مي كند با پخش گزارش ویژه‌ای به تبرئه جنایات تروریستی گروهک منافقین پرداخت.

در این گزارش، با گزینشی بازگو کردن وقایع تاریخی دوران انقلاب اسلامی و به روشی موذیانه، تنها به مجازات سازمان تروریستی مجاهدین (منافقین) اشاره شده و هیچگونه یادآوری هرچند اندک به پرونده سیاه اعضای این گروهک مطرود ایرانیان، در ترورها، بمب‌گذاری‌ها و همدستی در جنایات رژیم بعث عراق به سرکردگی صدام جنایتکار نشده است.

آن‌گونه که اگر کسی آشنایی با این وقایع تاریخی نداشته باشد، به سادگی با بخش اعظمی از تاریخ اقدامات پر خیانت ایشان در کشور غریبه و بی‌اطلاع می ماند.

نکته قابل توجه این برنامه حمایت همه جانبه شبکه من و تو از این گروهک است، به طوری که در بخش های مختلف برنامه برخورد با این گروهک را غیر انسانی و مغایر حقوق بشر جهانی معرفی می کند!

کارنامه منافقان آن‌چنان سیاه است که سایر گروهک‌های مخالف جمهوری اسلامی نیز از این فرقه منحوس تبری می‌جویند و با تمام حمایت‌های آشکار و پنهانی آمریکا از این گروهک تروریستی هنوز نام این گروهک منحوس به سبب جنایت‌های فراوانش که قابل کتمان نیست در لیست سیاه گروه‌های تروریستی آمریکا وجود دارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران


نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۴
رضا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۱۲ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۳
من و تو امروز میخواهم با تو سر راست حرف بزنم. هقتم تیر نزدیک است. هیچ میدانی در آن فاجعه چه اتفاقی افتاد؟ هیچ میدانی چه نخبه های جامعه نوپای اسلامی ایران پرپر شدند؟ هیچ میدانی این 72 تن مظلوم را چه کسی شهید کرد؟ اصلا مهم نیست اگر از این عبارات سر در نیاوری! تو عقلت همانند همپالکی هایت است و هنرت توهین و اهانت به مقدسات اسلام و مردم. اما من از سازنده عزیز این برنامه که به تطهیر منافقین پرداخته است یک سوال دارم . غیرت یعنی چه؟ شرف یعنی چه؟ میهن یعنی چه ؟ دشمن یعنی چه؟
خسته شدی ؟ کلافه شدی ؟ نمیدانی؟ مسئله ای نیست ما از شما که در طویله دوربین دار!!! عربده میکشید انتظار فهم کرم خاکی نداریم چه رسد به فهم متعالی انسانی!!!
ناشناس
|
CHINA
|
۲۳:۱۰ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۳
اين من وتو داره ازمجاهدين حرومزاده حمايت ميكنه,حتمايه ارتباطاتي مجاهدين بااين شبكه برقراركردن,به احتمال زياد پول دادن به اين شبكه.اين شبكه مخاطبان نسبتازيادي داره واين ميتونه يه خطربه اصل وجودي كشوري بنام ايران باشه چون دارندكاري ميكنندكه وجهه مجاهدين روبهبودببخشن,بودن مجاهدين هم يعني مرگ كشورايران,يعني نابودي كشورايران,اميدوارم براي اين اقدام ايران خراب كن يه فكري بكنيد,من يكبار ديدم كه مجاهدين ازتصاوير بخش خبري شكبه من و تو استفاده كردن,اين نشون ميده مجاهدين ايران فروش هم ازاين شبكه خوششون مياد,صددرصدخبري هست وارتباطاتي وجود داره,صددرصدمجاهدين ايران فروش به اين شبكه پول داده براي پخش سفارشي بعضي برنامه ها.هشدارمن روجدي بگيريد,ايران حيفه نذاريدبه خطربيفته,نذاريددشمن ايران عليه كليت اين آب وخاك كاري كنه,بحث سر حكومت نيست,مجاهدين مسألش خود ايرانه,من حرف ازخودايران ميزنم كه مبادا مجاهدين ايران فروش فضاي تنفس پيداكنند
میکائیل
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۲۷ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۴
واقعا منحوس تر و کثیف تر از این فرقه منافین در دنیا سراغ دارید . ادم از اوردن اسمش هم حالت بدی میگیره . حیف که سران این فرقه از دسترس ما خارج هستند وگرنه میدونستیم چه بلایی به سرشون بیاریم .
حسن
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۲۳ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۵
با سلام : آن عزیز که به نام رضا خود را معرفی کرده خود می دانی که ایشان از هر خرمنی که باشد می خواهند جیره ای بگیرند حال فرق نمی کند که این خرمن، خرمن گندم باشد جو باشد یا ........... اصل خودن تعدادی از مدعیان ریاست است که برای ریاست خود را به هر دری میزنند بیچاره انسانهایی که به خاطر نداشتن شناخت یا اصالت به دام این سخنان می افتند حقوق بشر را اویزه کرده اند و خود می دانند که دیگر رنگی ندارد ولی تا پیدا کردن آویزه ای دیگر مجبورند از این آویزه استفاده کنند/
نظر شما :
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد