Gerdab.IR | گرداب

من و تو: با اسرائیل درگیر نشوید

تاریخ انتشار : ۰۷ تير ۱۳۹۱

ارتش اسرائیل از رقبای خود همیشه یک قدم جلوتر است و برترین ارتش دنیاست. پس هیچ‌گاه با اسرائیلی‌ها درگیر نشوید.

به گزارش گرداب، شبکه بهایی "من وتو" (manoto) با پخش گزارشی تبلیغاتی راجع به توانایی های نظامی رژیم صهیونیستی، تلاش کرد تجهیزات نظامی این رژیم را به رخ بینندگان بکشد و کماندوهای ارتش اشغالگر رژیم صهیونیست را برترین جنگاوران جهان جلوه بدهد!

گزارشگر این شبکه بهایی، از تحرکات متجاوزانه و جنایات ددمنشانه صهیونیست ها با عنوان "دفاع از مرزهای اسرائیل" یاد می کرد و می گفت: «شاید این عملیات ها از نظر برخی کشورها ناخوشایند باشد، اما برای دفاع از مرزهای اسرائیل هر کاری را که صلاح باشد، باید انجام داد[!]»

گزارشگر من و تو به گونه ای ویژه اصرار داشت که دائما تکرار کند: «ارتش اسرائیل از رقبای خود همیشه یک قدم جلوتر است و برترین ارتش دنیاست. پس هیچ گاه با اسرائیلی ها درگیر نشوید[!]»
 
ناگفته پیداست که رژیم جعلی صهیونیستی پس از شکست ذلت بار ارتش صهیونیستی در برابر حزب الله -در جنگ 33 روزه لبنان- و عدم توفیق در به زانو درآوردن جنبش های جهادی فلسطینی در جریان نبرد 22 روزه و محاصره طویل المدت غزه -حتی با توسل به سلاح های غیرمتعارف- به شدت حیثیت خیالی و ابهت پوشالی خود را در معرض خطر می بیند.

به همین دلیل است که شبکه بهایی من و تو را که با صهیونیسم بین الملل ارتباطی ارگانیک دارد، واداشته است تا با تهیه و پخش گزارش هایی از این دست، به بازیابی آبروی از دست رفته ارتش اسرائیل کمک کند.

نکته آخر اینکه شبکه من و تو با این اقدام مشکوک، بار دیگر ثابت کرد که علاوه بر بهایی بودن، "صهیونیستی" نیز هست.

منبع: جام نیوز