نسخه جدیدی از آئین های ساختگی و انحرافی که فقط نام مسیحت را یدک می کشد سعی در اشاعه فرهنگ آئین ضاله شیطان پرستی در پوشش مسیحیت، به خانواده های ایرانی هستند.
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۱ - ۱۰:۰۰
کد خبر: ۱۱۳۹۴
به گزارش گرداب به نقل از صراط، مبلغان مسیحیت تبشیری روند تبلیغی خود را در شبکه های فارسی زبان ماهواره ای سرعت بخشیده اند.

مدتی است افرادی که از آنها به عنوان کشیش خانگی یاد می شود با پخش ویژه برنامه های گسترده در فضای شبکه های ماهواره ای فارسی زبان، مشغول ترقیب خانواده های ایرانی برای تاسیس کلیسای خانگی برای خود و اقوامشان هستند.

بر اساس این گزارش، افرادی که در این شبکه ها به عنوان مبلغ جریان مسیحیت حضور دارند با ارائه نسخه جدیدی از آئین های ساختگی و انحرافی که فقط نام مسیحت را یدک می کشد به اشاعه آئین هایی نظیر "رقصیدن برای خدا و مسیح"، "اجرای موسیقی های منحرف برای خدا" و... سعی در اشاعه فرهنگ آئین ضاله شیطان‌پرستی در پوشش مسیحیت، به خانواده های ایرانی هستند.

این تیم های تبلیغی که با حمایت فکرى و مالى مؤسسات آمریکایى و غربى سازمان‌دهی می شوند، بعد از محدود شدن در فضاهای شهری در ایران فعالیت های خود را روی فضای ماهواره و شبکه های فارسی زبان منعکس کرده‌اند.

به نظر می رسد دور جدید فعالیت مبلغان تبشیری در ایران، در راستای دستورات مدیران شبکه ای آنها در کشورهایی نظیر ارمنستان باشد که با هدف افزایش یارگیری از میان مسلمانان و اشاعه فرهنگ شیطان‌پرستی در لایه مسحیحت در جامعه ایران صورت می گیرد.

فعالیت‌های رسانه‌ای مسحیان تبشیری فارسی زبان با بودجه مستقیمی صورت می گیرد که  سازمان جاسوسی ایالات متحده و تحت عنوان پیگیری جنگ نرم علیه اسلام و ایران در اختیار آنها قرار می دهد.


نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۱
رضا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۵۱ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۱
گرداب عزیز دین اسلام دین برتر است و هر که به این ایین الهی نگرود از لطف خدا دور مانده است. ما ایین های پیامبران پیشین را هم از سوی خدا میدانیم ولی تمام و کمال دین را دین مبین اسلام میدانیم. با هر که و هر چه که بخواهد خدشه ای به اساس دین اسلام وارد اورد به شدت مبارزه میکنیم. متولیان امر نباید جز در مورد اقلیتهای دینی ( که احترامشان واجب است) در مورد کسی که تبلیغ مسیحیت در جامعه اسلامی میکند ساکت باشند.( حتی مسیحیت راستین!!!) اینها که میگویی شیطان پرستی در پوسته مسیحیت است. دشمن نابکار از هر حربه ای برای سست کردن بنیانهای اعتقادی نسل جوان ما اقدام میکند و هجمه دارد. ما باید اسلام را به این نسل معرفی کنیم. در این قضیه ما نیز مقصریم والا معنی ندارد مسلمان که دارای دین برتر است به تبلیغ مسیحیت گوش دهد یا قران فارسی!!!بخواند. خداوند به همه هدایت عنایت فرماید.
نظر شما :
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد