Gerdab.IR | گرداب

نظامی کردن لندن برای المپیک روشی جدید در عملیات روانی

تاریخ انتشار : ۱۱ مرداد ۱۳۹۱

بازی‌های المپیک 2012 ممکن است بدون هیچ اتفاقی به پایان برسد، اما بهتر است همیشه مراقب پیام‌های تروریسم باشیم و درجه هشدار را بالا ببریم.

به گزارش گرداب، پایگاه تحلیلی "فورت مدیا" در مطلبی با عنوان "پیروزی دروغ: المپیک 2012 لندن و تبلیغات تمامیت‌خواهی در قرن 21" می‌افزاید: المپیک 2012 لندن اصلا ارتباطی با ورزش ندارد. انگلیس نه تنها در حال ادامه سنت‌ها و نمادهای غیرمسیحی- نازیسمی خود است، بلکه المپیک لندن نوعی نمایش کشوری پلیسی و جنگ روانی علیه مردم است.

این نظریه وجود دارد که لندن تابستان امسال و هنگام برگزاری المپیک مورد حمله قرار می‌گیرد. یک فیلم کوتاه 15 دقیقه ویدیوئی در یوتیوب نشان می‌دهد که نیروهای پنهانی که در پس نظم جدید جهانی قرار گرفته‌اند، ممکن است حمله‌ تروریستی بیولوژیکی و یا هسته‌ای را در یکی از مکان‌های برگزاری المپیک و یا متروی لندن انجام دهند.

ما در عصر تروریسم دروغین زندگی می‌کنیم
از آنجایی که ما در عصر تروریسم دروغین زندگی می‌کنیم باید آماده هر چیزی باشیم. بازی‌های المپیک 2012 ممکن است بدون هیچ اتفاقی به پایان برسد، اما بهتر است همیشه مراقب پیام‌های تروریسم باشیم و درجه هشدار را بالا ببریم.

بسیاری از ناظران، نظامی کردن لندن را عجیب و بیش از حد می‌دانند. انگلیس در انتظار حمله نیست، اما ارتش چنان آماده شده که انگار پایان جهان فرا رسیده است. آنها دقیقا برای چه برنامه‌ریزی کرده‌اند؟ "بن لادن" که چندین متر در زیر آب است و "هیتلر" نیز مرده است، پس اکنون انگلیس از چه می‌ترسد؟

چرا دولت انگلیس دوستدار نظامی‌گری و تروریسم است؟
ٱیا بیگانگان فضایی قصد حمله را دارند و خود را خدایان زمین نامیده‌اند و خواستار قربانی در زمین المپیک شده‌اند؟ آیا دانشمندان القاعده به فناوری ساخت انسان دست یافته و هزاران تروریست را ساخته‌اند تا در زمان برگزاری المپیک به لندن نزول کنند؟ سؤالات جدی وجود دارد که باید درباره این آمادگی نظامی از خود بپرسیم. چرا باید تا این حد ترس، سوءظن و نظامی‌گری چنین جشن و حادثه پر از شادی را احاطه کند؟ چرا دولت انگلیس دوستدار نظامی‌گری، تروریسم و نمادهای مخفیانه است؟

از خودتان بپرسید: آیا شرایط با زمانی که نازی‌ها در جنگ جهانی دوم پیروزی می‌شدند، تفاوت دارد؟ اگر تنها دستیابی به پیروزی، قدرت فاشیست‌ها را در انگلیس و آمریکا افزایش می‌داد، پس دلیل قربانی کردن میلیون‌ها نفر برای شکست فاشیست‌ها در آلمان چه بود؟ روشن است که سربازان متحدان در جنگ جهانی دوم نتوانستند بر شیطان فائق آیند و تنها بدون آگاهی در یک مراسم خونین شرکت کردند.

هدف اصلی رهبران غربی جنگ علیه تروریسم کشتار جمعی افراد بی‌گناه است
احتمال اینکه 11 سپتامبر دیگری به وسعت بیشتر تابستان جاری در لندن رخ دهد، وجود دارد. احتمالا جهنم رخ خواهد داد. به اصطلاح رهبران ما در غرب باید ماسک به صورت زده و همانند شیاطین دیوانه شعار سر دهند. آنها همانند خون‌آشام‌ها با خون جشن می‌گیرند. هدف اصلی آنها از جنگ افسانه‌ای علیه تروریسم کشتار جمعی افراد بی‌گناه است.

مکان و مسابقه اهمیتی ندارد؛ آنها در حال دست زدن به جنگی جهانی علیه همه انسان‌ها، ملت‌ها و همه تمدن‌ها هستند. نیویورک، لندن، تل‌آویو، بغداد، کابل، اسلام‌آباد، طرابلس، دمشق و تهران همگی قربانیان تروریسم و جنگ هستند.

آیا افرادی که حادثه 11 سپتامبر را رقم زدند، مخربان یا ناجیان انسانیت هستند؟ آیا آنها الهی و یا شیطانی هستند؟ آیا آنها انسان و یا شیاطین هستند؟ آیا آنها سالم و یا دیوانه هستند؟ آیا آنها انسان‌هایی روشنفکر و یا فریب‌خورده هستند؟ فلسفه‌ای که آنها را وادار به اقدامات غیرانسانی و نسل‌کشی علیه انسانها می‌کند، چیست؟

منبع: فارس