Gerdab.IR | گرداب

بازی رایانه‌ای "هنر سرعت" تولید شد

تاریخ انتشار : ۱۴ مرداد ۱۳۹۱

بازی هنر سرعت که طی مدت 2.5 سال ساخته شده یک بازی اتومبیلرانی و مسابقه‌ای است که از کیفیت مناسبی در بخش‌های گرافیک و گیم پلی برخوردار است.

به گزارش گرداب، بازی رایانه ای "هنر سرعت" با حمایت بنیاد ملی بازیهای رایانه ای در استودیو بازی سازی تصویرگران رویا تولید شد.

بازی هنر سرعت که طی مدت 2.5 سال ساخته شده است یک بازی اتومبیلرانی و مسابقه ای است که از کیفیت مناسبی در بخشهای گرافیک و گیم پلی برخوردار است.

این بازی در دومین نمایشگاه بازیهای رایانه ای با امکان تست گیم پلی برای بازدیدکنندگان به نمایش درآمد و با استقبال خوب مخاطبان رو به رو شد.

در این بازی 10 ماشین با 40 اسپرت مختلف ساخته شده است. ماشین های پیکان، پراید، پژو 405، پروتون، ال 90، سمند، مگان، زانتیا، تویوتا کمری و مورانو در این بازی وجود دارند و محیط های متنوعی که با الهام گیری از طبیعت ایران ساخته شده فضای کاملا ایرانی را به بازی داده است .

ویژگی اصلی این بازی تاکید روی هنر رانندگی بوده که اسم بازی هم به همین مسئله اشاره می کند.

در هنر سرعت، رتبه و کیفیت رانندگی بازیکن، هر کدام امتیاز مخصوص به خود را داراست و علاوه بر برنده شدن در بازی باید در پیچ ها از دریفت استفاده کرده و در طول بازی هم رکورد مناسبی از سرعت را داشته باشد.

این بازی به زودی و بعد از پشت سر گذاشتن بازبینی های نهایی با حمایت بنیاد ملی بازیهای رایانه ای وارد بازار می شود.

منبع: مهر