Gerdab.IR | گرداب

حمله به ایران دست‌مایه بازی Arma3

تاریخ انتشار : ۰۵ شهريور ۱۳۹۱

این بازی از جمله بازی‌های قدرتمند اکشن به حساب می‌رود که گرافیک و گیم پلی بسیار زیبایی دارد و فقط برای رایانه‌های خانگی ارائه شده است.

به گزارش گرداب، هنوز زمان زیادی از عرضه بازی جنجال آفرین "بتل‌فیلد3" نمی گذرد که این بار شرکت "Bohemia interactive" دست به ساخت بازی دیگری زده و این بار نیز شاهد ضد ایرانی بودن آن خواهیم بود.
 
چند ماه پیش نیز شرکت ubisoft بازی با نام "گوست رکون: سرباز آینده" منتشر کرده بود که ضد ایرانی بودن آن به راحتی قابل درک بود.

این بازی همانند بتلفیلد3 برای سه کنسول pc ،ps3 و xbox360 به بازار عرضه شده و فروش بسیار خوبی در سراسر دنیا به خصوص انگلستان داشته و حدود 3 هفته صدر جدول فروش هفتگی در انگلستان بوده است.

هدف این بازی که از گرافیک و کیفیت بالایی برخوردار بوده، تخریب نام ایران و تروریست خواندن سپاه پاسداران و نیروهای سپاه قدس است.

اکنون می خواهیم بازی ضد ایرانی دیگری را به شما معرفی کنیم که هنوز سر و صدا هایش بلند نشده است.

این بازی از جمله بازی های قدرتمند اکشن به حساب می رود که گرافیک و گیم پلی بسیار زیبایی دارد. همانطور که از نام آن پیداست این قسمت، سری سوم مجموعه به حساب می رود.

گیم پلی آن چیزی شبیه به سری call of duty است و تنها برای pc عرضه می شود.هنوز اطلاعات کاملی از این بازی منتشر نشده به جز چند عکس و چند دقیقه ای تریلر به نمایش درآمده در نمایشگاه های e3 و gamescom که از بزرگترین نمایشگاه های بازی های کامپیوتری هستند. نمایشگاه e3 هر ساله در آمریکا و نمایشگاه gamescom هر ساله در آلمان برگزار می شود. که وسعت e3 از gamescom بسیار بیشتر است.این بازی در این دو نمایشگاه و چند جای دیگر بسیار مورد توجه قرار گرفته و مورد تشویق منتقدان و امتیازدهندگان نمایشگاه ها نیز واقع شده است و امتیاز دهندگان آن را به عنوان بهترین های به نمایش درآمده در نمایشگاه انتخاب کرده اند.

موضوعی که در این بازی برای ما جالب به نظر می رسد و توجه ما را برانگیحته در این است که ساخت آن بسیار برای دولت انگلستان اهمیت دارد و به شرکت سازنده اعلام کرده با تمام قدرتش به ساخت آن بپردازد و دولت نیز آنها را چه از نظر مالی و چه از نظر امکانات و نیروهای متخصص و با تجربه کمک خواهد کرد.هدف از این همه پشتیبانی و سرمایه گذاری در این است که، پروژه ها و دروغ پردازی های خودشان را علیه جمهوری اسلامی ایران خیلی دقیق تر و طبیعی تر عرضه و بار دیگر به دروغ بگویند ایران یک خطر بزرگ به شمار رفته و باید نابود شود.

با تکمیل شدن اطلاعات بازی و عرضه آن شما را نیز در جریان جزئیات قرار خواهیم داد.

منبع: زلال نیوز