Gerdab.IR | گرداب

کمپین خرید اپلیکیشن های بومی در ماه رمضان تشکیل شد

تاریخ انتشار : ۰۲ تير ۱۳۹۴

کمپین خرید اپلیکیشن های بومی و حضور توسعه دهندگان اپلیکیشن، همزمان با ماه مبارک رمضان با هدف یاری رساندن به افراد تحت پوشش سازمان بهزیستی تشکیل شد.

دراین طرح که « اپ مهربان؛ یک اپ و دو لبخند» نام دارد، فروشگاه نرم افزارهای اندرویدی مایکت به همراه سازمان بهزیستی و توسعه دهندگان اپلیکیشن های بومی بخشی از درآمد خود در ماه رمضان را به ساخت مهدکودک در یکی از مناطق محروم ایران اختصاص خواهند داد.

در این کمپین که همزمان با ماه میهمانی خدا، راه اندازی شده فروشگاه اپلیکیشن های اندرویدی در راستای مسئولیتهای اجتماعی خود با توجه به نیاز سازمان بهزیستی در اجرای پروژه های در دست اجرا، نیمی از در آمد خود را در طول این ماه مبارک از راه فروش اپلیکیشنهایی که در طرح مشارکت می کنند برای احداث این مهدکودک اختصاص داده و «اَپ های مهربان» هم با شرکت در این فراخوان با اختصاص دادن ۳۰ درصد از درآمد خود در این کار خیر، سهمی را از آن خود خواهند کرد.

دست اندرکاران این طرح امیدوارند که با پیوستن تمامی توسعه دهندگان بومی به جمع اَپ های مهربان و استقبال مردم و مصرف کنندگان، این پروژه به کل ماههای سال تعمیم یافته و قسمتی از فعالیتهای ثابت این مجموعه برای همکاری های بیشتر با سازمانها و ارگانهای یاری رسان به افراد تحت پوشش آنها باشد.

کاربران می توانند لیست کامل اپ های مهربان را از myket.ir مشاهده کنند و توسعه دهندگان اپلیکیشن  نیز می توانند نرم افزار خود را از طریق این پنل ارائه دهند.